دانلود قسمت 27 جیران (دانلود قسمت 27 جیران) به صورت کامل و رایگان


گزارش نویسی ایمنا دانلود سریال جیران قسمت 27 بیست و هفتم. سریالی عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فاختی است. حسن فتحی در آخرین داستان عاشقانه خود از عشق سلطان قاجار به سوگلی محبوبش می گوید و به سمت وقایع تاریخی و واقعی می رود. بازیگرانی چون بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

**************************

به چه کسی دانلود سریال جیران برای قسمت 27 به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود قسمت 27 سریال جیران

**************************

دانلود قسمت 27 جیران (دانلود قسمت 27 جیران) به صورت کامل و رایگان

بازیگران سریال جیران

بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن بارک نورد، مهدی حسن بارک نورد، مهدی حسن کوشکی، نازیست ها، گلومریزو نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدریزو نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینو رازانی، بهنام شریفی، انوش معظمی، پاشا جمالی، حسن موجانی، نسرین نکیسا، محمد مججانی، محمدرین مجوفی، عباس مژدهید. . بازیگران این سریال تاریخی عبارتند از: سجاد اوسیونند، مهدی دانایی، پویا میاندی، محمود صوتی، داریوش اشرفی، فرید یوسفی، ایلیا نصرالهی، شهاب زمردی، وحید رزوقی، علی اشمند، پرویز زرگی، رضا داودوندی و مریلا زارعی در نقش مهد. علیا

داستان سریال جیران

«زینهور که آداب و آداب خود را از دست داده است، حلال و حق را به هم آمیخته است. سهم صداها وحشت است و سهم شاه تخت طاووس. برنامه کریم خان برای پس گرفتن تاج سلطنتی از ما چیست؟ کجاست آن شمشیر کمیاب که انتقام کارهای بدمان را از ما بگیرد؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خوابیده است. هر نامی آبستن شرم است، هر صلحی آبستن جنگ است. انسان از هر طرف دنیا پناه می برد. او یک قلعه می خواهد تا از او محافظت کند. هیچ دژی محکمتر از عشق برای فرزندان آدم نیست. بگذار همه جا فریاد بزنند: ایهالاناس! شاه تو دیروز در اطراف تجریش عاشق شد…»

کارگردان: حسن فتحی

تهیه کننده: اسماعیل عفیفه

نویسندگان: احسان جوانمرد، حسن فتحی

درباره سریال جیران

مجموعه تلویزیونی جیران به کارگردانی حسن فتحی در سال 1400 ساخته شد. این سریال در ژانر عاشقانه و خانوادگی تولید ایران می باشد.

دانلود قسمت 27 جیران (دانلود قسمت 27 جیران) به صورت کامل و رایگان

قسمت قبلی سریال: سریال جیران شکاف عمیقی بین صحنه های اصلی و فرعی سریال حسن فتحی آشکار می کند. گویی خود سریال معتقد است بین کاخ شاه قاجار و دهقانان عادی فاصله زیادی وجود دارد. صحنه هایی از داستان زندگی شاه قاجار معمولا از کیفیت بالایی برخوردار است. اما صحنه های مربوط به زندگی مردم عادی گویای این کیفیت نیست.

به نظر می رسد جیران پذیرفته است که سریال سه سطح روایت در فیلمنامه خود دارد. سطح اول و بالا همان روایت زندگی ناصرالدین شاه قاجار است [با هنرنمایی بهرام رادان] این همسایه است [با هنرنمایی پری‌ناز ایزدیار] آهسته وارد می شود. سطح دوم مجموعه شامل بخش‌های فیلمنامه‌ای است که کاخ قاجار را توصیف می‌کند و بیشتر به همراهان سلطنتی مربوط می‌شود. این سطح از فیلمنامه در نهایت عمیقاً به سطح اول مرتبط است.

دانلود قسمت 28 سریال جیران

دانلود سریال آنتن قسمت 4

دانلود قسمت 13 آفتاب پرست

دانلود قسمت نهم ارباب حلقه ها

تماشا کنید و دانلود فیلم ایرانی و این جزو سرگرمی ها و علایق عموم مردم است، اما اگر به دلایلی رسانه ای که فیلم را از آن دانلود کرده اید خوب نباشد، ممکن است از دیدن فیلم لذت نبرید. از این رو انتخاب فیلم به عنوان بهترین و بهترین مرجع دانلود فیلم خارجی از طرفی ایران به خوبی با روزهای سخت قرنطینه کنار می آید و شما به خوبی با دوری از فیلم و سرگرمی های بیرون از خانه کنار می آیید. پس همین حالا به وبسایت تاپ مدیا بروید و تماشا کنید تا از شر خستگی و افسردگی خلاص شوید…