{درمان} های کارآمد آیورودا برای {درمان} ناباروری

علل ناباروری توسط می آید آیورودا:

معمولاً نزدیک به ناباروری همراه خود زمزمه صحبت می تواند باشد. باقی مانده است ننگ زیادی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است همراه خود این مشکل پزشکی رایج را انتخاب کنید و انتخاب کنید فزاینده در کنار است. مطمئنا، ناباروری منصفانه مشکل پزشکی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بخواهید مداخله پزشکی دارد.

به آگاه آیورودا، ناباروری روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است احساس‌های تناسلی شخص هر دو شوکرا داتو به دلیل خورده شدن {محروم} شوند. این ممکن است خوب قابل انتساب به هضم ضعیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سموم} خاصی در داخل بدن ما باشد یا نباشد. در میان علل اکنون نیست ناباروری طبق آیورودا عبارتند به دلیل:

 • نگرانی
 • مالیخولیا
 • بیخوابی
 • پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شور
 • وعده های غذایی

{درمان} آیورودا برای ناباروری:

آیورودا نگاهی عالی به سلامت دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جای آن منصفانه {بیماری} واحد، همه بدن ما را {درمان} می تدریجی. هنگامی کدام ممکن است به حداقل یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی فوق العاده آیورودا مراجعه می کنید، به دلیل دارید درخواست شده است می تواند باشد به همان اندازه در گذشته به دلیل تجزیه و تحلیل، سوالات زیادی بپرسید. هنگامی کدام ممکن است ارائه دهنده خدمات بهداشتی مشخص شد چه یک چیز بر بدن ما دارید {تأثیر} می گذارد، دارید کنار هم قرار دادن {درمان} شخصی هستید!

عملکرد غالب {درمان} آیورودا برای ناباروری آرامش خاطر به دلیل بازسازی دقیق وعده های غذایی به داروها مغذی است کدام ممکن است ممکن است خوب به داتو شوکرا منتقل شود. در میان {درمان} های {مورد استفاده در} آیورودا برای ناباروری عبارتند به دلیل:

SWEDANAM

در داخل سوئدنام، برای از بین بردن ناخالصی ها توسط غدد عرق، شخص مجبور به تعریق می تواند باشد. این {درمان} برای {درمان} Vata Dosh قابل توجه مفید به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است خوب توسط اعمال بین المللی از گرما هر دو توسط منصفانه محفظه خوب و دنج کننده مبتلا به بخار دارویی مشارکت در شود.

پزشکان پزشکی آیورودا به دلیل این تکنیک برای عرق کردن مبتلایان ناباروری همراه خود پشتیبانی پتوهای با کیفیت حرفه ای هر دو روال تمرین ورزشی استفاده بیشتر از می کنند. این {کار} برای {حذف} {سموم} به دلیل بدن ما مشارکت در می تواند باشد.

وامانم

در داخل همین جا داروها غذایی شریر (هر دو داروها زائد) توسط اسباب بازی گوارش فوقانی پردازش می شوند. حتی می تواند شناخته شده به عنوان استفراغ درمانی شناخته می تواند باشد، به پاکسازی کاپا، غذای هضم نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیتا پشتیبانی می تدریجی. در داخل وامنام به دلیل نکسوس، شیرینی مقوله ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرچم شیرینی استفاده بیشتر از می تواند باشد.

این {درمان} آیورودا قابل توجهی ناامیدکننده است، با این وجود سرانجام پاکسازی نتیجه در استفراغ می تواند باشد به همان اندازه بدن ما به دلیل غذای هضم نشده خلاص شود.

منافذ و پوست درخت بنیان

تنوع از پزشکان پزشکی آیورودا بهره مندی از پودر منافذ و پوست خشک انجیر ترکیبی همراه خود شکر را برای {درمان} مسائل ناباروری تجویز می کنند.

آشواگاندا چرنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاپیکاچو

هر کدام درمان برای بهبود انواع اسپرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند تقویت کیفیت بالا ممکن است شناسایی شده است اند.

گودوچی، گوکشورا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تریفالا چرنا:

این داروهای تجویز شده برای تعمیر انسدادهای بدن ما کدام ممکن است به دلیل تأمین داتو شوکرا توقف می کنند استفاده بیشتر از می تواند باشد.

.شاتاوری

این تنها واقعی داروی {زنانه} است آیورودا برای {درمان} ناباروری خانمها استفاده بیشتر از می تواند باشد.

داروهای آیورودا برای ناباروری

کاشایام، آریشتام را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیامز معمولاً برای ناباروری تجویز می شوند. این داروهای خوراکی به دلیل محصولات دارویی خالص، برگ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها به انگشت می آیند.

داروها خارج از آن در داخل سازماندهی طب آیورودا برای ناباروری عبارتند به دلیل:

 • گوگولو، زیره بی تجربه (برای پاکسازی مجاری ادرار در داخل پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید رحم در داخل خانمها استفاده بیشتر از می تواند باشد)
 • زردچوبه (تعامل داشتن بین هورمون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس های عملکرد را تسهیل می تدریجی)
 • دانه های کنجد
 • پایپر لونگوس
 • زغال اخته
 • سارساپاریلا
 • زیره سیاه