• رئیس سابق ستاد پنس می گوید تا قبل از 6 ژانویه “هیچگونه ضمانت” در کاخ سفید وجود نداشت.

  • مارک شورت به روزنامه نگار دیوید دراکر گفت: “متأسفانه ، من فکر می کنم رئیس جمهور توصیه های بسیار بدی داشت.”

  • شورت با دراکر برای کتاب آینده خود “در سایه ترامپ” در مورد آینده GOP صحبت کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور سابق مایک پنس می گوید “هیچگونه ضمانتی” در قصر سفید تا قیام 6 ژانویه وجود نداشت زیرا ترامپ بارها توصیه های بدی درباره نتایج انتخابات 2020 دریافت کرد.

مارک شورت ، دست راست قدیمی پنس ، با روزنامه نگار و نویسنده واشنگتن اگزامینر ، دیوید دراکر ، برای کتاب آینده دراکر “در سایه ترامپ: نبرد برای سال 2024 و آینده GOP” صحبت کرد ، که نسخه ای از آن Insider قبل از اکتبر خود به دست آورد. چاپ 19 توسط دوازده کتاب.

شورت به دراکر گفت: “متأسفانه ، من فکر می کنم رئیس جمهور توصیه های بسیار بدی داشت.” وی افزود: “ساختار کاخ سفید در آن زمان به این صورت بود که افرادی که به آنها توصیه های بسیار بدی می کردند ، به طور کامل به رئیس جمهور دسترسی پیدا کردند و من فکر می کنم هیچ تضمینی در نحوه اداره کاخ سفید در آن نقطه وجود نداشت. . ”

ویدئوی مرتبط: چگونه نظریه توطئه کانون در تجمعات ترامپ نفوذ کرد

در حالی که شورت نامی نمی برد ، قبلاً گزارش n کتابهایی مانند “زمین لغزش” ولف و “ما صادقانه در این انتخابات برنده شدیم” مایکل بندر خلاء مشاوران در کاخ سفید را توضیح داد.

تا 6 ژانویه ، ولف در کتاب خود نوشت ، بسیاری از مقامات دولت و کارکنان کاخ سفید از این اقدام کناره گیری کرده یا از آن فاصله گرفته اند.

آنها تنها یک حلقه کوچک از دستیاران خود را ترک کردند که هنوز در فعالیتهای روزمره ترامپ نقش داشتند. دفتر مشاوره کاخ سفید تا حد زیادی مورد بررسی قرار گرفت و رودی جولیانی را محرمانه اصلی ترامپ دانست و زمینه ای را برای نظریه پردازان توطئه مانند وکیل سیدنی پاول و مدیرعامل MyPillow مایک لیندل ایجاد کرد تا گوش ترامپ را جلب کرده و نظریه های توطئه را تقلب کنند.

جولیانی ، به ویژه ، وسواس زیادی پیدا کرد و بر این ایده متمرکز شد که پنس ، در نقش تشریفاتی خود که شمارش آرای کالج های انتخاباتی را در 6 ژانویه تسهیل می کند ، می تواند به نوعی مانع از تأیید پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور در انتخابات ، از سوی کنگره شود. نظریه توطئه در یادداشت مشکوک قانونی از جان ایستمن ، از نظر حقوقی به اوج خود رسید.

“ما در مورد همه آنها تحقیق کردیم ، و من فکر می کنم بسیار مشتاقانه می خواستم به دیدگاه های جدیدی که برای ما ایجاد شده بود احترام بگذارم ، اما همیشه به شدت احساس می کردم که هیچ محافظه کار با دولت محدود هرگز از این امر حمایت نمی کند که یک نفر می تواند به طور یک طرفه انتخاب کننده ها را بپذیرد یا رد کند.” “شورت به دراکر گفت.

جولیانی و پاول با استفاده از دادگاه ها برای تبلیغ این دروغها با پیامدهای واقعی در حرفه وکالت روبرو شده اند و هر سه نفر به دلیل هتک حیثیت 1.2 میلیارد دلار از سوی Dominion Voting Systems به اتهام افترا به دلیل ادعای بی اساس دستگاه های رای دهی این شرکت در یک ترفند تحت پیگرد قرار گرفته اند. برای سرقت انتخابات

دراکر توضیح می دهد که چگونه پنس سالها قبل از قیام به ترامپ وفادار ماند و در عین حال از درجه بالایی از استقلال و خودمختاری رئیس جمهور در پشت صحنه برخوردار بود.

این شامل خدمت به عنوان شخص برجسته کاخ سفید برای رهبران شرکتها و لابیگران و ایجاد عملیات سیاسی خود ، از جمله PAC خود ، با مشاوران خود در خارج از محدوده عملیات وست وینگ است.

دراکر مدعی است که ترامپ پنس را زیر اتوبوس انداخته و علناً با وی به دلیل امتناع رئیس سابق وی از جایگاه و چشم انداز پنس در سال 2024 برخوردار است. خط متمایز خود در 2024.

دراکر می نویسد: “پنس همیشه مجبور بود خود را از ترامپ جدا کند. 6 ژانویه این کار را انجام داد. در این روند ، معاون رئیس جمهور را از مجبور به استقلال از ترامپ نجات داد.”

مقاله اصلی Business Insider را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *