ممیزی سنای آریزونا درباره انتخابات 2020 هنوز به پایان نرسیده است.

دو هفته و نیم پس از آنکه سایبر نینجا و پیمانکاران فرعی آن یافته های خود را در اختیار عموم قرار دادند و تیتر اول روزنامه ها شد زیرا هیچ مدرکی مبنی بر کلاهبرداری نشان نداد که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق و متحدانش ادعا می کنند برای مسابقه ماه نوامبر در آریزونا ، یکی از اعضای تیم هزینه داشته است. گفت هنوز نتایجی برای تولید وجود دارد.

کن بنت ، وزیر امور خارجه سابق آریزونا ، کن بنت ، وزیر امور خارجه آریزونا ، در گزارشی که روز چهارشنبه منتشر شد ، گفت: هنوز اطلاعات پشتیبان بسیار مهمی از Cyber ​​Ninjas در دسترس است.

کناره گیری MARICOPA COUNTY SUPERVISOR پس از نظرات حسابرسی انتخاباتی GO PUBLIC

گزارشی که بود توسط کارن فان ، رئیس مجلس سنا مورد حمایت قرار گرفت، گفت که بنت به ادعای گروه کوچکی از تحلیلگران انتخابات مبنی بر این که نزدیک به 23000 رأی در طول ممیزی دوبار شمارش شده بود و 167000 رأی شمارش نشده بود واکنش نشان می داد.

وی گفت: “هیچ راهی وجود ندارد که آنها بتوانند با اعداد و ارقامی که در نظر گرفته اند به نتیجه معقول برسند.”

بنت گفت Cyber ​​Ninjas ، یک شرکت فلوریدا که به دلیل عدم تجربه قبلی حسابرسی مورد انتقاد قرار گرفته است ، هنوز مجبور است گزارشات نهایی خود و نتایج بررسی روترهای شهرستان را پس از یک اختلاف حقوقی منتشر کند.

برای مطالعه بیشتر از آزمون WASHINGTON اینجا را کلیک کنید

علاوه بر این ، مارک برنوویچ ، دادستان کل آریزونا از شهرستان ماریکوپا خواسته است تا مطالب مربوط به انتخابات 2020 را برای تحقیق و دعوای احتمالی در مورد نحوه اداره این مسابقه پس از ارجاع سنا به دنبال مسائل فوری که حسابرسان پیدا کرده اند ، حفظ کند.

بنت گفت: “اتفاقات بسیار بیشتری رخ می دهد و مهم است که اجازه دهیم این روند به درستی انجام شود.”

فیلم های واشنگتن Examiner

برچسب ها: اخبار ، آریزونا ، سنای آریزونا ، انتخابات 2020 ، تقلب در انتخابات

نویسنده اصلی: دانیل چایتین

محل اصلی: رابط سنای آریزونا می گوید یافته های حسابرسی “مهم” Maricopa قریب الوقوع استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *