به گفته دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan ، 9 population از جمعیت ایالات متحده – حدود 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از اختلال خوردن رنج می برند.

اگرچه این عدد در حال حاضر وحشتناک است ، اما فقط بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلال پرخوری را گزارش می کند.

هنگامی که یک اختلال خوردن را به مکالمه وارد می کنید – یک رفتار منفی که اغلب به عنوان پیش زمینه ای برای اختلالات خوردن به نظر می رسد – تعداد آنها افزایش می یابد.

نظرسنجی از من یک مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل تخمین می زند که 65 درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 ساله اختلالات خوردن را گزارش می کنند.

طبق مطالعه ، این بدان معناست که آنها “از افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به غذا یا بدن خود حمایت می کنند.”

باز هم ، این اختلال اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته تری می شود. با توجه به نتایج نهایی احتمالی آنها نباید آنها را بی اهمیت تلقی کرد.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مخرب هستند زیرا می توانند تقریباً بر هر سیستمی در بدن تأثیر بگذارند و آنها را از نظر جسمی و روحی خسته می کند.” بسته به نوع اختلال خوردن ، همه چیز از سیستم قلبی عروقی سیستم غدد درون ریز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. “

بر اساس گزارش هاروارد ، سالانه بیش از هر فرد دیگری بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهد و 10200 نفر در اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: نوسانات قابل توجه وزن ، عادات نادرست روده ، غش و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل نگرانی در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدرات ها تا حدی است که این امر در اولویت فعالیتهای دیگر قرار می گیرد. نگرانی در مورد اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت شدید غذا ؛ یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مرتبط با غذا.

ورزش بیش از حد نیز می تواند یک اختلال خوردن باشد.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله را در کلینیک کلیولند بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتار را از خود نشان می دهید ، لطفاً آن را به پزشک متخصص اطلاع دهید.

هدف ما در Beachbody این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و مولد تری داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید ، و بله ، ما می خواهیم شما نسبت به افرادی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف به صورت ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا شخصی که به او اهمیت می دهید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش خود را نشان می دهید ، در اینجا منابعی وجود دارد که امیدواریم به آنها کمک کند به

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، می توانید با وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزار غربالگری و پشتیبانی رایگان یا ارزان را خواهید یافت.

کریستا مگوایر ، مدیر بخش تغذیه Beachbody ، RD ، CSSD ، از وضعیت خود می گوید: “اگر فکر می کنید لزوماً اختلال ندارید ، شروع خوبی است ، اما فقط احساس می کنید رابطه خوبی با غذا ندارید.” به “

مگوایر افزود: “به علاوه ، اگر دوست یا عزیزی دارید که نگران آن هستید ، می توانید از این منبع برای چاپ مطالب برای نمایش استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و رژیم درمانی

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما بسیار مهم است – آنها تیم بین رشته ای شما نامیده می شوند.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در تعیین مشاوره یا درمان کمک کند.

می توانید با استفاده از متخصص تغذیه (RD) واجد شرایط ثبت نام کنید آکادمی تغذیه و رژیم درمانی یک ابزار متخصص پیدا کنید.

پس از وارد کردن کد پستی خود ، حتماً روی منوی کشویی “تخصص” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

داده های شناسایی ، مانند متخصص اختلالات خوردن مجاز (CEDS) یا متخصص تغذیه ثبت شده (CEDRD) ، اطمینان می دهد که فرد متخصص در این زمینه است ، اما نیازی به محدود کردن جستجوی شما نیست.

بسیاری از RD های فاقد این مدارک هنوز در این زمینه آموزش می بینند.

درمان ولش می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م effectiveثرترین مکان برای شروع است.” “

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی بسیار مهم است زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند.”

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و بیماریهای مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، افراد مسن تر ، بدنهای بزرگتر و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و بیماریهای مرتبط (ANAD) وب سایت طیف گسترده ای از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولش توضیح می دهد که احساس اجتماع می تواند پشتوانه بزرگی برای افرادی باشد که از اختلال خوردن رنج می برند.

“فرصتی برای دور هم جمع شدن و به اشتراک گذاشتن داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و غیره. با دیگران که چیزی شبیه شما را تجربه می کنند ، می تواند به شما فرصت دهد. “

رکورد بازیابی

برنامه رکورد بازیابی همراه مناسب برای بهبود شما است.

با استفاده از خاطرات غذایی ، برنامه های غذایی ، افکار ، تاکتیک های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان یک ابزار خودیاری یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین قرار ملاقات عمل کند تا با تیم درمانی خود صحبت کنید.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه ممکن است خاطرات غذایی شما را مرور کرده و نظرات خود را ارائه دهد ، یا روانشناس شما ممکن است یادداشت های جلسه اخیر شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به درمانگر یا RD مراجعه می کنید ، آنها می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای هدایت مسیر بهبودی شما استفاده کند.”

به امید اختلال خوردن

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع با شما صحبت نمی کند ، به امید اختلال خوردن وب سایت لیستی جامع از منابع اضافی برای حمایت از اختلالات خوردن ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر مسیر یک اختلال خوردن یک چالش است که لازم نیست به تنهایی انجام شود – و برای بهبود واقعی ، کار گروهی لازم است.

اگر شما یا شخصی که به آن علاقه دارید ممکن است مشکلی داشته باشید ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و ارائه دهنده خدمات درمانی خود را در مکالمه قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *