رضا عمرانی و میرطاهر مظلومی در برنامه های جدید رادیوییبه گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، «پست خانه«داستان پسری که ماجرای ملاقات والدینش در اداره پست را تعریف می کند، هر روز ساعت یک بامداد از رادیو پخش می شود و ساعت 22:30 تکرار می شود.

این سریال رادیویی توسط در شیواجوتدوین فرهاد امینی، کارگردان فریدون محرابی، تهیه کننده ژاله محمدعلی، کارخانه صدابرداری نازنین حسن پور، جعفر جوداتی و با حضور میرطاهر مظلومی، سیما رستگران، سیما خوش چشم، محمدرضا علی، مرضیه صدرائی، حمیدریزو هدایتی، مهدی نمینی مقدم، ناهید مسلمی، مسعود زنوزی راد، محمد به روز شدشیما جنگوربانتهیه کنندگی علی اصغر ماریا، فریبا طاهری، ماندانا محسنی، مجتبی طباطبایی و ماکان رضایی پور.

مجموعه رادیویی «نصرت کله پز» به کارگردانی رضا عمرانی و نویسندگی سمانه هوشتین نیز هر روز ساعت 02:00 از رادیو شو و تکرار آن ساعت 12:45 پخش می شود.

داستان این نمایش درباره آشپزی به نام نصرت است که با اختلال وسواس فکری دست و پنجه نرم می کند. از آغاز پخت و پز متنفر است و ترجیح می دهد گل فروشی به آغاز پخت و پز.

سعید سلطانی، شمسی صادقی، بهناز بوستون دوست، نگین خوجه نصیر، محمد آقا محمدی، امیر فرخان نیا، روزیا مومیوند، محمد پورحسن، معصومه عزیزمحمدی، حمید یزدانی، محسن بهرامی، ماندانا محسنی، سیناکو. جنگوربانشهری حمزیانعباس شادروان، حمیدریزو هدایتی، احمد لشینیمحمد شریفی مقدم، محمد به روز شد بازیگران، ملیحه مرادی جعفری، تدوینگر، نرگس موسی فاکتور کامل و حیدر صفدری دستگاه های ضبط این نمایش رادیویی هستند.

همچنین «کمال عاشقهمچنین هر روز ساعت 23:30 از رادیو شو پخش می شود و تکرار آن ساعت 3:30 صبح است.

داستان این نمایش در مورد مردی است که با وجود 25 سال اختلاف سنی حاضر است برای اثبات عشق خود به عروسش بهای لازم را بپردازد.

این نمایش به نویسندگی داریوش روحی، کارگردانی محمد پورحسن، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا ساخته شده است. کارخانه صدای ضبط شده توسط محمدرضا قبودی فر، محمدرضا محتشمی و با حضور رضا عمرانی، فریبا طاهری، ناهید مسلمی، مجید حمزه، عباس توفیقی، شهریار. حمزیاننازنین مهیمنی، امیر فرهان نیا، مینا جبارزاده، حمید یزدانی، سعید سلطانی، محمد شریفی مقدم، فرشید صمدی پور، محمد پورحسن، نگین خواجه نصیر و مریم باقری به تازگی در گروه هنرهای نمایشی صداوسیما تولید شده اند.