رعایت نکات بهداشتی زیر نظر ذره بین در کشتارگاه های تبریزکریم قدرتی با استناد به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ایمنا و تبریز گفت: با توجه به سطح هشدارهای دامپزشکی، برای پیشگیری از ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو، مردم را به ذبح دام حلال در منزل و مکان هایی غیر از کشتارگاه های مجاز تشویق می کنیم. ” متوقف کردن.

وی افزود: به منظور بالا بردن سطح هشدارهای دامپزشکی، بهداشتی و تب کریمه کنگو از مردم می خواهیم از ذبح دام حلال در منزل و مکان های غیر از کشتارگاه های مجاز اکیدا خودداری کنند.

مدیرکل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز بر لزوم استفاده از رسانه ها برای تهیه از مراکز بهداشتی و درمانی و ارائه هشدارهای لازم در خصوص بیماری های دامی تاکید کرد و خاطرنشان کرد: دستورالعمل ها را رعایت کنید. اقدامات کنترلی برای اطمینان از بهداشت دام و جلوگیری از هرگونه بیماری در انسان و حیوان تقویت شده است.

وی از هماهنگی لازم برای راه اندازی مراکز بهداشتی درمانی در روز عید سعید غدیر خم خبر داد و گفت: با در نظر گرفتن ضرورت ایجاد لومیفیکیشن. در ارتباط با این رویداد مهم، مراکز هماهنگی لازم را بین دستگاه های متصل آغاز خواهند کرد.

قدرتی با تاکید بر اینکه نهادهای مربوطه باید برای تامین سلامت و رفاه شهروندان همکاری کنند، افزود: ادارات مزرعه، دامپزشکی و کل. صنعت، معدن و تجارت و سلامت نقش مهمی در کنترل بهداشت و اقتصاد دارند.

وی افزود: با توجه به شیوع بیماری تب کریمه کنگو، تمامی خیرینی که مایل به قربانی شدن در این عید هستند، امسال قربانیان را فقط در کشتارگاه تبریز ذبح کنند، لذا کشتارگاه تبریز آمادگی دارد تا گوشت قربانی را به نیابت خود ذبح کند. ” قیمت. ”تأیید شده و در صورت درخواست، بسته بندی شده و پس از تحویل در هر نقطه تحویل داده می شود.