این هم کمی از این و این خبر!

پشت 2 عکس مدرسه

بچه ها هفته گذشته به مدرسه بازگشتند – این هم عکس های سالانه آنها!

کلاس ابتدایی

کلاس سوم

مازن سن 3

مازن می خواست این عکس را دوباره بسازد:

تاریخ شب در Passionflower

یکی از رستوران های جدید ما در Cville به دلیل زمستان همه گیر بسته شد و تابستان امسال بازگشایی شد. این نشان منیتر مدیترانه ای درست در کوچه من است !! من یک مارگاریتا دودی خوشمزه داشتم ، به دنبال آن چیپس زیاد ، یک کیسه و فجیتاها برای شام.

(در منوی خود به “پیاز خام” توجه کنید – این را در حساب Resy خود نوشته بودم و کارکنان Passiflora یادداشت کردند و منویی را با حاشیه نویسی از غذاهای پیاز خام در آنها آوردند و برای من آوردند. من این را دوست داشتم!)

مزه کردن شراب

تاک

حمایت نمی شود ، فقط سرگرم کننده است !! Vinebox دارای شراب های شیشه ای در بطری های زیبا است. من یک جعبه Peaks & Valleys با 9 شراب مختلف خریدم تا امتحان کنم. (توجه داشته باشید که آنها اغلب 20 discount تخفیف در فروش دارند ، بنابراین من این جعبه را خریدم!)

اگر تنوع ، غذاهای مجرد و چیزهای جدید را دوست دارید ، این جعبه را دوست دارید.

WTSO

من همچنین یک رویداد چشیدن شراب مجازی را با برخی دیگر از افراد غذا / شراب و WTSO (که به عنوان Wine ‘Til Sold Out شناخته می شود) نیز انجام دادم. ما دو شراب شگفت انگیز اسپانیایی را چشیدیم. آیا موافق نیستید که شراب خوشمزه تر است وقتی برای بوییدن ، چرخش و نوشیدن آهسته مکث می کنید و در مورد منطقه ای که از آن آمده است آگاه می شوید؟ من هم اینچنین فکر میکنم! Quo Old Vines Grenache Campo De Borja 2012 و 91 Pt. El Brazo Albarino 2020. رنگ قرمز با قیمت پایینش ذهن من را به خود مشغول کرد. همه ما فکر می کردیم یک بطری 30 دلاری است.

آنها همچنین یک کد تبلیغاتی به من دادند تا با همه شما به اشتراک بگذارم: KATEYTI با 15 درصد تخفیف در اولین سفارش 50 دلار یا بیشتر!

شراب تا فروش مزه

گلدان کامل!

همیشه پان یک برادر یا خواهر جدید دارد – پات عالی!

پرفکت دیگ مانند خواهر بزرگتر خود دارای طرحی است که آن را به یک قابلمه چند منظوره هوشمند تبدیل می کند: یک ظرف مخصوص پخت ، یک قاشق دندانه دار و برای فر تا 425 درجه مناسب است. و دارای یک پوشش سرامیکی زیبا در داخل است ، بنابراین تمیز کردن آن بسیار صاف و آسان است. من عاشق تخته سنگ آبی هستم !!! رنگ ها به سرعت به فروش می رسند ، FYI!

خرد کردن پد شراب

ما یک بار شراب + فروشگاه جدید در مرکز شهر مرکز خرید داریم! اسمش Crush Pad Wines است! ترکیبی از بشقاب های کوچک برای غذا خوردن وجود دارد و همچنین می توانید از چندین رستوران همسایه سفارش دهید و یک وعده کامل بخورید! چند هفته پیش در آنجا با چند نفر از دوستانم ملاقات کردم و این یک فضای شب عالی برای دختران بود.

این بطری فروشی دارای انتخاب عظیمی از شراب است که می توانید آنها را در محل خریداری کرده و با پرداخت هزینه اضافی باز کنید.

آنچه می خوانم

من به تازگی کتاب چهار باد کریستن هانا را خوانده ام. این یک کتاب خوب و عالی بود که درباره مشکلات جام گرد و غبار توضیح داد. من عاشق داستانهای تاریخی و کریستن هانا هستم ، بنابراین آن را بسیار دوست داشتم.

برعکس ، من ایده “برای شما” را خواندم ، که توسط دوست من الن به عنوان “چیزی که دوست دارید” توصیه شد. راست می گفت! این فیلم درباره یک زن 40 ساله است که عاشق یک عضو 20 ساله از گروه پسر می شود. هری استایلز / One Direction با Fifty Shades (با طرح و نویسندگی بسیار بهتر) ملاقات می کند.

عشق فراوان

من بسیار هیجان زده ام که Lovevery را امتحان کنم! آنها مجموعه های بازی به سبک مونته سوری را برای سن رشد از بدو تولد تا 3 سالگی تولید می کنند. دوستم کارولین آنها را از زمانی که فرزندش بچه بود دریافت می کرد و اکنون قفسه ای زیبا از اسباب بازی دارد!

شما می توانید برای یک کیت اشتراک ثبت نام کنید که وقتی کودک شما برای اسباب بازی های مناسب آماده می شود (آنها هدیه های همه جانبه تولد عالی می دهند) یا می توانید برخی از محصولات دیگر آنها را به عنوان یک کیت بازی زیبا برای نوزاد خریداری کنید. و این عالی است بلوکی که توس برای سومین تولدش دریافت می کند!

آنها به توس جعبه ای مناسب سن او (تقریباً 3 ساله) فرستادند و نمی دانم چه کسی بیشتر از دیدن “کار” درونش هیجان زده بود – من ، توماس یا توس. در حقیقت ، توس هنوز همه چیز را ندیده است ، زیرا من یکی از آن مادرانی هستم که در روزهای بارانی چیزها را پنهان می کند. می توانید چند مورد را برای روز تولد خود ذخیره کنید. این مجسمه و کیسه خواب ، اسباب بازی جدید مورد علاقه او است.

در اینجا پیوند ارسال رایگان بیش از 75 دلار وجود دارد.

Lovevery کیت را به ما داد و اگر تصمیم به خرید دارید این یک مشارکت است. با تشکر!

در نهایت ، مدل موهای B2S آنها!

قبل از

بعد از

“میدونی وقتی مادر میشی …”

همه عکسها مربوط به فرزندان شما هستند و هیچکدام از شما <3دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *