در پینترست به اشتراک بگذارید
ولادیمیر پوتین معرفی شد روسیه واکسن کووید-19 را در گذشته به همین دلیل اتمام آزمایشات اساسی تجویز خواهد کرد. گتی ایماژ
  • روسیه واکسن آزمایشی کروناویروس شخصی را مورد استفاده قرار گیرد عظیم، حتی در گذشته به همین دلیل اینکه در آزمایش‌های پزشکی در سطوح آخر آزمایش شود، اثبات کرد، کدام ممکن است دلخوری کردن‌های زیادی تقریباً در مورد امنیت راه اندازی کرد.
  • مشاوران می گویند کدام ممکن است این تاییدیه “کلیه ایده ها دفترچه راهنما” را اطمینان از خوب واکسن ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد نقض می تنبل.
  • پوتین اظهار داشت کدام ممکن است واکسن کرونا کدام ممکن است مشتاق در مورد موسسه تحقیقاتی Gamaleya {مستقر} در مسکو نوسازی شده است، علیرغم اینکه در بخش 3 آزمایشات پزشکی اساسی آزمایش نشده است، مورد استفاده قرار گیرد عظیم تایید شده است.

همه شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر مقدمه اطلاعات های به راحتی در دسترس است عموم مردم در زمان تخلیه است. تعدادی از داده ها ممکن است علاوه بر این منسوخ شده باشد یا نباشد. به همین دلیل قلب کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای معاصر داده ها تقریباً در مورد همه شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه معرفی شد کدام ممکن است تغییر کننده مراقبت های بهداشتی این ملت واکسن کرونا را مورد استفاده قرار گیرد عظیم تایید کرده است. داستان ها شخصیت.

{در حالی که} این روسیه را به اولیه کشوری بازسازی می تنبل کدام ممکن است این {کار} را مشارکت در می دهد، واکسن آزمایشی در آزمایشات پزشکی در سطوح آخر آزمایش نشده است، کدام ممکن است برای اطلاع به همین دلیل ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤثر در دسترس بودن واکسن لازم است.

دکتر جان اندروس، درک کمکی واکسن شناسی بین المللی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش واکسن در {دانشکده} بهداشت عادی موسسه میلکن جورج، اظهار داشت: «این اعلامیه هر دستور راهنمایی را که می روید اطمینان از واکسنی ایمن کدام ممکن است اعتقاد عادی را نگه داشتن می تنبل، نقض می تنبل. دانشکده واشنگتن

آزمایش بخش 3 {وجود ندارد}

به گزارش نیچر، پوتین اظهار داشت کدام ممکن است واکسن کرونا کدام ممکن است مشتاق در مورد موسسه تحقیقاتی Gamaleya {مستقر} در مسکو نوسازی شده است، علیرغم اینکه در بخش 3 آزمایشات پزشکی آزمایش نشده است، مورد استفاده قرار گیرد عظیم تایید شده است.

میخائیل موراشکو، وزیر بهداشت روسیه اظهار داشت کدام ممکن است واکسن آزمایشی ابتدا به کارگران مراقبت های بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشگاهیان اطلاعات می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس گام به گام در اختیار باقیمانده افراد قرار خواهد گرفت.

در در سرتاسر جهان، 28 واکسن کاندید در جاری آزمایش پزشکی هستند، به همین دلیل جمله واکسن روسی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید 139 واکسن نه در سطوح پیش پزشکی، کدام ممکن است شامل می شود آزمایش حیوانی می‌شود. به آگاه گروه بهداشت بین المللی.

5 نفر به همین دلیل این نامزدها در مرحله 3 آزمایش هستند، به همین دلیل جمله مطمئناً یکی نمایندگی بیوتکنولوژی مدرنا، همراه خود {مشارکت} موسسه سراسری واکنش آلرژیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید {بیماری} های عفونی (NIAID). را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی دیگر به همین دلیل دانشکده آکسفورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید AstraZeneca.

اکثر واکسن هایی کدام ممکن است آزمایشات پزشکی مقدماتی را پایان دادن کرده اند، {نتایج} امیدوارکننده ای را آرم اطلاعات اند. با این وجود آنها خواهند شد باقی مانده است در آزمایش‌های عظیم علیه دارونما آزمایش نشده‌اند، کدام ممکن است آرم می‌دهد خواه یا نه واکسن بی‌تهدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤثر است هر دو خیر.

از مشاوران واکسن تردید دارند کدام ممکن است ایالات متحده آمریکا شاهد تایید واکسن کرونا به همان اندازه روز انتخابات باشد یا نباشد، یک چیز کدام ممکن است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا آگاه است کدام ممکن است دانستن درباره آن خواهد شد “خوشبین” است.

خیلی زود است کدام ممکن است بدانیم خواه یا نه واکسن روسیه مؤثر است هر دو خیر

واکسن کاندید روسیه شناخته شده به عنوان بخشی به همین دلیل آزمایشات پزشکی بخش 1 را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش 2 به انواع کمی فقط به همین دلیل داوطلبان تزریق شد.

این آزمایش‌ها تأیید شد {افرادی که} واکسن را خریداری شده کرده‌اند، آنتی‌بادی‌های خنثی‌کننده‌ای را علیه پروتئین اسپایک SARS-CoV-2، ویروسی کدام ممکن است باعث COVID-19 می‌شود، تأمین کردند. شایع ترین عوارض منفی عوارض، تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درد} در محل تزریق بود.

این یافته‌ها درست مثل آنچه در آزمایش‌های مقدماتی سایر واکسن‌های کاندید تفسیر شد، است.

دکتر پیتر هوتز، رئیس {دانشکده} سراسری پزشکی گرمسیری در کالج پزشکی بیلور در هیوستون، {در این} باره نوشت: توییتر محدودیت ها فنی برای تأمین واکسن کاندید کووید-19 کدام ممکن است آنتی‌بادی‌های خنثی‌کننده تأمین می‌تنبل «خیلی نه زیاد به نظر نمی رسد که باشند».

فاز زحمت کش، افزایش واکسنی است کدام ممکن است می‌دانید واقعاً {کار} می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید [is] ایمن در انسان،” او می رود نوشت. “این زمان می برد.”

این امر درهم آمدن است آزمایش بخش 3 است کدام ممکن است شامل می شود صدها داوطلب است. در کل این آزمایش، محققان واکسن کاندید را همراه خود خوب دارونما غیرفعال ارزیابی می‌کنند.

این کارآزمایی در مرحله موارد زیر تنها واقعی بهترین راه برای تحقق بخشیدن همراه خود آرامش خاطر آماری است کدام ممکن است خواه یا نه خوب واکسن به همین دلیل اشخاص حقیقی به سمت {عفونت} دفاع کردن می تنبل هر دو به همین دلیل عمق {بیماری} می کاهد.

این کارآزمایی‌ها خواهد شد می‌توانند عوارض منفی را کدام ممکن است ممکن است علاوه بر این در آزمایش‌های زودتر از دست رفته هر دو تعیین نشده باشند، تعیین کنند.

این شامل می شود خوب سناریو کشنده ای به تماس گرفتن “بهبود تکیه کن به آنتی بادی” هر دو ADE، آن خواهد شد شخصی که واکسینه شده است، هنگامی معرض ویروس مورد عملکرد واکسن قرار خواهد گرفت، {علائم} شدیدتری دارد.

این امر همراه خود واکسن هایی به همین دلیل جمله واکسن نوسازی شده برای تب دنگی دیده شده است.

باز هم دیگری به همین دلیل نتایج متضاد ممکن، پاسخ امنیت شبه آسم برونش است کدام ممکن است همراه خود واکسن‌های آزمایشی خاصی علیه سارس رخ داد کدام ممکن است مشتاق در مورد خوب ویروس کرونای درست مثل راه اندازی شد.

تعیین بسیاری از اینها عوارض منفی خیلی کمتر با این وجود انتقادی درهم آمدن است ارائه واکسن هر دو دارونما به صدها هر دو تعداد انگشت شماری هزار نفر است.

اندروس اظهار داشت: “می توانید داشته باشید ممکن است علاوه بر این دلخوری کردن های امنیت را در تحقیق پزشکی بخش 1 هر دو 2 شخصی تفسیر نکنید.” نکته اولیه اینجا است تا زمانی که شما ممکن است به اعداد بزرگتری خواستن دارید.

خواهد شد {به همین دلیل است} کدام ممکن است امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به همین دلیل {بیماری ها} به این {کار} شکسته نشده می دهند نظارت کنید امنیت واکسن ها پس به همین دلیل تایید آنها خواهند شد

اندروس اظهار داشت: “چون آن است انواع بیشتری به همین دلیل اشخاص حقیقی واکسینه می شوند، عوارض منفی غیر معمول تری را تفسیر خواهید کرد.”

همه شما واکسن ها، داروهای تجویز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روش های درمانی دارای خطراتی هستند. مشارکت در تحقیق بخش 3 را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظارت مستمر، اندیشه بهتری به همین دلیل چیستی آنها خواهند شد {ارائه می دهد}.

«اگر خوب مناسبت متضاد قابل انتساب به واکسن وجود داشته باشد یا نباشد، با این وجود خرس {تأثیر} مزایایی کدام ممکن است واکسن در نجات جان انسان‌ها فراهم کردن می‌تنبل، غرق شود، صدای ذهن می‌گوید مطمئنا، بیایید واکسن را استفاده بیشتر از کنیم، در نتیجه تهدید آن خواهد شد عارضه متضاد شدید غیر معمول است. اندروس اظهار داشت.

آزمایشات پزشکی در سطوح موارد زیر را نمی توان سرعت کرد

برخی نه ترسیده این هستند کدام ممکن است استرس روسیه برای تایید واکسن این ملت ممکن است خوب تاثیرات موجی بر سایر مکان های بین المللی داشته باشد یا نباشد.

هوتز در شکسته نشده نوشت: «دلخوری کردن نه اینجا است کدام ممکن است کاخ سفید این را فرم «{مسابقه} تسلیحاتی» ببیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آن خواهد شد به‌عنوان بهانه‌ای برای امتحان و راه اندازی واکسن «عملیات Warp Speed» آماده شدن برای انتخابات {پاییز} استفاده بیشتر از تنبل. توییترنزدیک به نرم افزار واکسن کروناویروس پیشرفته ترین و پیشرفته ترین ترامپ.

اندروس می‌گوید {در حالی که} توسعه‌های جدیدترین در توالی‌یابی ژنتیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر فن‌آوری‌ها دانشجویان را آماده می‌سازد به همان اندازه واکسن‌های کاندید کووید-۱۹ را به زودی‌تر تأمین کنند، محدودیت‌هایی برای {سرعت} اجرای آزمایش بخش ۳ ممکن است وجود داشته باشد.

او می رود اظهار داشت: «{سرعت} تلنگر آرم می‌دهد کدام ممکن است ما ممکن است علاوه بر این در جاری به کاهش امنیت باشیم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما نمی‌خواهیم این {کار} را مشارکت در دهیم.»

شناخته شده به عنوان هشداری به سمت آزمایش‌های پزشکی به زودی، او می رود به مشکلاتی ردیابی می‌تنبل کدام ممکن است همراه خود واکسنی 12 ماه 1976 برای تعیین کنید جدیدی به همین دلیل آنفولانزا ساخته شد، رخ داد.

جرالد فورد، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا، برای رشد واکسنی برای این آنفولانزا، کدام ممکن است مشاوران بهداشت عادی در ابتدا در نظر گرفته شده می‌کردند ارتباط نزدیکی همراه خود سویه‌ای کدام ممکن است باعث همه شما‌گیری آنفولانزای 1918 شد، دردسر کرد.

اندروس اظهار داشت: «در آن خواهد شد زمان، رئیس جمهور فورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایرین نگران عالی نیت را برای {سرعت} بخشیدن به رشد واکسن داشتند. “با این وجود آنها خواهند شد همه شما {جنبه} های امنیت را در تذکر نگرفتند.”

در نهایت، {بیماری} همه شما گیر کدام ممکن است تعدادی از افراد به همین دلیل آن خواهد شد می ترسیدند، به هیچ وجه محقق نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصمم بود کدام ممکن است این ویروس توسط می آید ژنتیکی همراه خود آنفولانزای همه شما گیر 12 ماه 1918 متمایز است. جدا از این، به همین دلیل 45 میلیون یانکی واکسینه شده، بیش به همین دلیل 450 نفر به سندرم غیر معمول گیلن باره شدند کدام ممکن است ممکن است خوب باعث فلج شود.

دکتر استفان هان، کمیسر گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا، روز دوشنبه در خوب مونتاژ توجیهی اظهار داشت کدام ممکن است آژانس در تصمیم گیری امنیت واکسن احتمالاً ویروس کرونا “عناصر مورد نیاز را نخواهد داشت”.

او می رود خواهد شد اظهار داشت: «ممکن است علاوه بر این» واکسنی در ایالات متحده آمریکا در گذشته به همین دلیل نوک 12 ماه 2020 به راحتی در دسترس است باشد یا نباشد.

با این وجود، دکتر آنتونی فائوچی، سرپرست NIAID، حساب کردن دارد کدام ممکن است اوایل 12 ماه 2021 خوب دستور کار محتمل تر باشد یا نباشد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید این همراه خود ایده آمیز در دسترس بودن بخش 3 آزمایشات پزشکی در جاری مشارکت در است.

اندروس، با این وجود، هشدار می دهد کدام ممکن است هیچ تضمینی {وجود ندارد} کدام ممکن است ما خوب واکسن کارآمد برای ویروس کرونا کدام ممکن است باعث COVID-19 می تواند، داشته باشیم.

او می رود اظهار داشت: «ما ده‌ها 12 ماه است کدام ممکن است روی واکسنی برای HIV، ویروس سنسیشیال تنفسی (RSV) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {بیماری}‌هایی کدام ممکن است می‌کشند {کار} کرده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است سودآور نشده‌ایم.

وی می افزاید کدام هرکدام واکسن کرونا در صورت آمیز در دسترس بودن، نیاز به همراه با سایر اقدامات بهداشت عادی کدام ممکن است کارآمد هستند استفاده بیشتر از شود – شکاف گذاری فیزیکی، ورزشی {ماسک}، ایزوله سازی اشخاص حقیقی در وضعیت ضعیف سلامتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمیز کردن مشترک بازو ها.

ما نمی دانیم کدام ممکن است اثربخشی واکسن کرونا چقدر خواهد بود، احتمالا. ما نمی دانیم روزی کدام ممکن است تهیه تهیه شود، به راحتی در دسترس است در دسترس بودن چقدر خواهد بود، احتمالا. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در روز اول برای همه شما به راحتی در دسترس است نخواهد بود. متعاقباً روزی کدام ممکن است واکسنی به راحتی در دسترس است قرار گرفت، نیاز به همراه خود این رویکردها اختلاط شود.