مثل همیشه ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا حرفش را قطع کند. اما در واقعیت ، او منتظر بود تا ناهار ، که شوید چرب و خاله چیلی بود ، با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ چطور هستید

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در ظرفی از شوید فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در لیوانی با دو لیوان ریخته و آن را رها کرده است. او دو لیوان می خورد و آنها را رها می کند.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم که چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه آمده است. در چهارمین روز رژیم من باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

گفت اره یک فنجان قهوه ، یک حبه شکر و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. الان گفتم خوب؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که رنگ زرد صورت شما که بر اساس رنگ سال تعیین شده است ، مشخص می کند که خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین کانادایی تبار است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تأیید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خورده بودم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز سرو می شود و یک ورقه نان تست به آن اضافه می شود. من شخصا با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. برای چند روز باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند برگ سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سالاد سس کرفس و کلم و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، شب دیگر محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفته بود و مجبور بود دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، برای تثبیت رژیم اجرا کند.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که به نظر من منطقی می آید.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، شکلاتی می خورید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج می شوید و از آن لحظه اخراج می شوید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید و دچار این مشکل شوید. حق ورود دو ماه دیگر شما هیچ سرزمینی ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

صبحانه T ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما می توانید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور مرتب و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. از میوه ها خبری نیست. البته بجز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا قولی که متابولیسم بدن را آغاز می کند با یک حبه قند و یک فنجان قهوه محقق می شود؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که به جز ریزش مو هیچ تاثیری ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • اصلا چند سالتونه؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور تهیه کنید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم از بدن بین 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز افراد به کالری بسته به سن آنها و وضعیت جسمانی بدن آنها بسیار بیشتر از آن است. اگر همان 600 تا 800 کالری را بخورید ، خیلی سریع آنها را از دست می دهید.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و عملکرد تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار پرشور و پر جنب و جوش من به یک عروسک زرد تبدیل شد که به نظر می رسید او را به اشتباه در لباس های رنگارنگ ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و خرد شده. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 اونس عسل مصرف کرد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضلات بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش می گیرند. به خصوص چربی سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را در پی داشت و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، مبنای علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که پس از 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب ها و تلفات این رژیم وجود دارد ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم موفق بوده است. عوامل زیادی می توانند بر این موفقیت تأثیر بگذارند و این دلیل محکمی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس به رژیم غذایی معمول خود تغییر داده اند.

اما به طور کلی ، افراد در این رژیم زمان زیادی را صرف مواجهه با آسیب های آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد برای کودک اعتماد کنیم و از روش ها و روش هایی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصانی که سالها مشغول مطالعه و خوردن لامپ هستند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی شما توصیه های لازم برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن را به شما ارائه دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن در اصل ، خشم مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در کنار ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با میان وعده های خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را سبک کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم شما را گیج کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *