رژیم گریپ فروت – {مزایا} و اشکالات

رژیم گریپ فروت کدام ممکن است شناخته شده به عنوان رژیم هالیوود هر دو رژیم مایو نیز شناخته می تواند باشد، سابقه {طولانی} در آمریکا دارد. به همین دلیل 12 ماه 1930 {وجود داشته است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادامه دارد هم امروزه شناخته شده به عنوان یک تکنیک ریختن وزن به زودی در یک تعداد زیادی از اصلاحات شناخته می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها واقعی یک چیز کدام ممکن است اصلاح نکرده است نصف سهم گریپ فروت در گذشته به همین دلیل هر وعده غذایی است. آگاه می تواند باشد گریپ فروت خاصیت چربی ها سوزی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است برنامه کاهش وزن بلعیدن گوشت را الهام بخش می تنبل، به نظر می رسد مانند است ترکیبی غذاهای پرکلسترول همراه خود گریپ فروت {سریعتر} چربی ها می سوزاند.

مقدمه شخصی برنامه کاهش وزن شناخته شده به عنوان خوب رژیم کم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین کم همراه خود معمولی 800 به همان اندازه 1000 انرژی در روز شناخته شد. همراه خود خیلی کمتر به همین دلیل 1000 انرژی در روز، اکثر اشخاص حقیقی با بیرون مصرف کردن گریپ فروت بار کم می کنند، با این وجود اینکه مصرف کردن نیم وعده گریپ فروت در گذشته به همین دلیل هر وعده غذایی باعث برخاستن الگو ریختن وزن می تواند باشد، ادامه دارد ناشناخته است. ردیابی می تنبل کدام ممکن است هیچ پیدا کردن آموزشی ادامه دارد امکانات گریپ فروت را در سوزاندن چربی ها آرم نداده است.

این قبلی مناسبت به همین دلیل نرم افزار های غذایی بر مقدمه رژیم گریپ فروت است:

صبحانه

 1. نصف پیمانه گریپ فروت هر دو 4 {اونس} آب گریپ فروت شیرینی نشده
 2. 2 عدد تخم خروس، {به هر} روشی برای پختن.
 3. 2 کاهش بیکن، {متوسط} ​​پخته شده.
 4. می توانید اسپرسو سیاه را نیز اضافه کنید.

صرف ناهار

 1. نصف پیمانه گریپ فروت هر دو 4 {اونس} آب گریپ فروت شیرینی نشده.
 2. سالاد، هر شکل از سس، هر اندازه گیری.
 3. گوشت، هر شکل از، انواع بی حد و مرز.

شام

 1. نصف پیمانه گریپ فروت هر دو 4 {اونس} آب گریپ فروت شیرینی نشده.
 2. گوشت، هر شکل از، انواع بی حد و مرز.
 3. هر سبزی زرشکی هر دو سبزی کدام ممکن است همراه خود ادویه هر دو سالاد پخته شده باشد یا نباشد. خوب فنجان اسپرسو هر دو چای.

میان وعده در گذشته به همین دلیل خواب

8 {اونس} شیر آب با بیرون چربی ها همراه خود شیرینی کننده، گزینه جایگزین برای خوب پارچ آب گوجه فرنگی است.

میان وعده تایید شده نخواهد بود.

مزایای بزرگ

 1. این شامل می شود 12 روز رژیم همراه خود 2 روز رژیم است کدام ممکن است به ممکن است داشته باشید 2 روز جایگزین می دهد به همان اندازه آنچه را که خواهید کرد بخورید.
 2. این نرم افزار ریختن وزن نسبتاً سریعی را {ارائه می دهد}: 18 کیلو در 18 روز اول.
 3. برای افرادی که مفهوم وارد شدن به تجهیزات گلف را رفیق ندارند، این نرم افزار همراه خود هیچ قانون {مرتبط} همراه خود فعالیت های ورزشی هر دو مشاهده در کنار نخواهد بود.
 4. قیمت مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده.

عیب

 1. بلعیدن خیلی زیاد مرکبات اسیدی در کل روز برای مدت زمان بسیار طولانی مفید نخواهد بود. اسیدیته شکم ممکن است داشته باشید را بهبود می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالات ابتلا به شکم {درد}، گاستریت و حتی {بیماری} زخم را بهبود می دهد. اگر به همین دلیل هر خوب به همین دلیل این {بیماری ها} هر دو سایر {بیماری} های گوارشی مبارزه کردن می برید، نیاز به به همین دلیل مصرف کردن غذاهای اسیدی معادل گریپ فروت، لیمو هر دو پرتقال .
 2. این نرم افزار اشیا می خواست در خوب برنامه کاهش وزن متعادل معادل کربوهیدرات ها را {حذف} می تنبل.
 3. تصمیم گیری در مورد {محدود} وعده های غذایی ممکن است داشته باشید را برای تقویت عادات غذایی {محدود} می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً باعث بی حوصلگی، یکنواختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی مزه شود.
 4. به محض اینکه رژیم را متوقف کنید یک بار دیگر بار اضافه خواهید کرد.
 5. برخلاف سایر مرکبات، گریپ فروت در نتیجه تداخلات شخصی همراه خود برخی داروهای تجویز شده معادل فلودیپین، دارویی کدام ممکن است برای مدیریت {فشار خون بالا} استفاده بیشتر از می تواند باشد، شناسایی شده است است. تحقیق جدیدترین نمایشگاه ها کدام ممکن است فلودیپین در ترکیبی همراه خود آب گریپ فروت احتمالاً نتایج {سمی} داشته باشد یا نباشد.
 6. همراه خود برخاستن این رژیم، روز به روز واقعاً احساس شخصی را مدیریت کنید. گزارش‌هایی مبنی بر دویدن در در میان اشخاص حقیقی در اوایل نرم افزار ممکن است وجود داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر به زودی {درمان} نشود، می‌تواند نتیجه در کم‌آبی بدن ما شود.
 7. نظراتی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است گریپ فروت به همین دلیل تأمین انسولین پانکراس توقف می تنبل. اگر دیابت دارید، حتی می توانید در نتیجه به مقیاس عقب غیر منتظره درجه انسولین به کما بروید.
 8. این لیستی به همین دلیل داروهایی است ترکیبی همراه خود آب گریپ فروت احتمالاً {نتایج} غیرقابل پیشگویی کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرناکی راه اندازی تنبل:
 • استاتین ها (داروهای کلسترول ldl): لوواستاتین (Mevacor)، آتورواستاتین لیپیتور، سیمواستاتین زوکور، سیمواستاتین/ازتیمیب ویتورین
 • آنتی هیستامین ها: Ebastine، Seldane
 • مسدود کننده های کانال کلسیم (داروهای استرس خون): نیمودیپین (نیموتوپ)، فلودیپین (نیترندیپین، پلندیل)، پرانیدیپین، نیولدیپین (سولار)، نیکاردیپین (کاردن)، وراپامیل (ورلان)
 • داروهای روانگردان: بوسپیرون (Buspar)، تریازولام (Halcion)، کاربامازپین (Tegretol)، دیازپام (Valium)، میدازولام (Versed)، سرترالین (Zoloft)
 • داروهای {روده} ای: سیزاپراید، بیرون شده به همین دلیل {بازار} آمریکا (Propulsid)
 • سرکوب کننده های حفاظت: سیکلوسپورین (نورال)، (تاکرولیموس) پروگراف
 • مسکن ها: متادون
 • امکانات (اختلال عملکرد نعوظ): سیلدنافیل (ویاگرا)
 • داروی ضد HIV: ساکویناویر (اینویراس) ضد آریتمی: آمیودارون (کوردارون)

آگاه باشید کدام ممکن است اجباری نخواهد بود همه شما این داروهای تجویز شده را بدانید. اگر نیاز دارید این رژیم را برخاستن کنید، به ساده همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی مشاوره گرفتن از کنید.

نتیجه نهایی

همراه خود این همه شما پایین مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عوارض منفی، امتحان کردن این در مزمن واقع مفید نمی شود. افرادی هستند کدام ممکن است اعلام کردن می کنند 12 ماه ها این {کار} را همراه خود {نتایج} کیفیت بالا مشارکت در می دهند، با این وجود ممکن است داشته باشید {نباید} احتمالات شخصی را به ساده در به مقیاس عقب قبلی پوندی بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که یک تعداد زیادی از نرم افزار های ریختن وزن وجود دارند کدام ممکن است راهی که در آن رفع های مزمن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد {نتایج} به زودی را فراهم کردن می دهند.