ریزر ماوس گیمینگ DeathAdder V3 Pro را معرفی کردبه گزارش سرویس ترجمه ایمنا، ماوشایی بازی سری DeathAdder تیغ آنها از سال 2006 وارد بازار شده اند و تا ابتدای سال جاری همچنان پرفروش ترین ماوس هستند. بازی جهان شناخته شده است. یک موس جدید بازی تیغ DeathAdder V3 Pro نام دارد و به گونه ای طراحی شده است که از ارگونومی خوبی برای عملکرد بهتر برخوردار باشد.

تغییرات در ماوس بازی DeathAdder V3 Pro در مقایسه با نسل قبلی وزن خود را حدود 25 درصد کاهش داده است. شرکت تیغ قبلاً از نورپردازی RGB در بسیاری از محصولات خود استفاده می کرد، اکنون این ویژگی را در محصول جدید خود برای کاهش وزن موس جدید قرار نداده است، این تغییر وزن نهایی ماوس جدید را رقم زد. بازی باید حدود 63 گرم یا بین 55 تا 65 گرم باشد.

از دیگر تغییرات ماوس DeathAdder V3 Pro می توان به سنسور نور Focus Pro 30K جدید اشاره کرد که از ویژگی هایی مانند برش نامتقارن برای کنترل مسافت طولانی تر پشتیبانی می کند. یکی دیگر از ویژگی های جدید این محصول Motion Sync نام دارد که مشابه فناوری های همگام سازی تطبیقی ​​برای فریم های ویدئویی است که برای نمایش روان و روان محتوای بصری طراحی شده اند.

همچنین تیغ سوئیچ های DeathAdder V3 Pro را به Optical Gen-3 ارتقا داد و عمر باتری را به 90 ساعت افزایش داد. این یک ماوس جدید در فروشگاه آنلاین است تیغ در دسترس کاربران قرار گرفته و به زودی در بازارهای مختلف عرضه خواهد شد.