رومیسا گلگی قدش 7 فوت و 0.7 اینچ است و بار دیگر رکورد گینس را شکست ، این بار برای بلندترین زن زنده. بر اساس رکوردهای گینس ، گلگی ترکیه در سن 18 سالگی بلندترین نوجوان در سال 2014 لقب گرفت.

Craig Glenday ، ویراستار: “روحیه تسلیم ناپذیر و غرور او در برجسته شدن از جمعیت الهام بخش است. دسته بلند قدترین زنانی که اغلب دست خود را تغییر می دهند ، بنابراین من مشتاق هستم که این خبر را با جهان به اشتراک بگذارم.” رئیس رکوردهای گینس گفت:

گلگی دارای یک بیماری بسیار نادر است که به سندرم ویور معروف است و باعث تسریع رشد در میان سایر ناهنجاری ها از جمله بلوغ اسکلتی می شود. گرچه گلگی بیشتر از ویلچر استفاده می کند ، اما می تواند برای مدت کوتاهی از واکر استفاده کند.

گلگی با ثبت رکوردهای جهانی ، آگاهی و درک خود را در مورد سندرم ویور گسترش می دهد. او گفت که خوش شانس است که در حالی که مردم از قد او شیفته هستند ، بیشتر کسانی که در خیابان از او عبور می کنند مهربان هستند.

رکورد جهانی تونی بنت: تونی بنت با آلبوم عشق برای فروش لیدی گاگا رکورد جهانی گینس را به دست آورد

داستان بلندترین مرد آمریکا: قد بلندترین آمریکایی که 7 فوت قد داشت ، بر اثر بیماری قلبی در مینه سوتا درگذشت

رومیسا گلگی مبتلا به سندرم ویور است که باعث تسریع رشد در بین سایر ناهنجاری ها از جمله بلوغ اسکلتی می شود.

تا کنون ، بلندترین دارنده رکورد زن و مرد از ترکیه هستند. سلطان کوسن ، قد کمی بالاتر از 8 فوت دارد ، همچنین اهل ترکیه است. آخرین باری که این اتفاق افتاد در چین بود زمانی که بائو شی شون با ارتفاع 8.95 اینچ و یائو دفن با ارتفاع 7 فوت 7 اینچ بلندترین رکوردهای زن و مرد را در اختیار داشتند.

یکی از سرگرمی های گلگی شنا است و او در کنار خانواده از غذا لذت می برد. خانواده گلگی گفتند که به عنوان قهرمانی جهان بسیار افتخار می کنند و حتی به آگاهی او نیز افتخار می کنند.

گلگی به رکوردهای جهانی گینس گفت: “هر نقصی می تواند برای شما به مزیت تبدیل شود ، بنابراین خودتان را همانطور که هستید بپذیرید ، از پتانسیل خود آگاه باشید و بهترین کار را انجام دهید.”

رومیسا گلگی ترکیه با والدینش عکس می گیرد.

رومیسا گلگی ترکیه با پدر و مادرش عکس می گیرد.

گابریلا میراندا را در توییتر دنبال کنید:itsgabbymiranda

این مقاله در ابتدا در USA TODAY منتشر شد: بلندترین زن زنده جهان اهل ترکیه است و بیش از 7 فوت قد دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *