• زن و شوهری که به وگاس پرواز می کردند تا زمانی که در فرودگاه نبودند نمی دانستند سگشان در چمدانشان است.

  • یکی از کارکنان خطوط هوایی Southwest به کریستی و جارد اونز گفت که چمدان آنها بسیار سنگین است.

  • Icky Chihuahua در یک کفش پنهان شده بود اما سرانجام خود را به خانه رساند و به زوج اجازه سفر داد.

یک زوج تگزاسی می گویند متوجه نشده اند که حیوان خانگی شان در چمدان خود پنهان شده است تا اینکه کارکنان خطوط هوایی به آنها اطلاع دادند که این کیف خیلی سنگین است.

جرد اوونز 39 ساله و همسرش کریستی 36 ساله در پستی که در 26 سپتامبر در فیس بوک به اشتراک گذاشتند ، گفتند که قرار است به لاس وگاس پرواز کنند ، هنگامی که به آنها گفته شد چمدان آنها تقریباً 6 پوند بیش از حد مجاز در فرودگاه است. آنها به زودی فهمیدند دلیل این است که سگشان Icky به آن چسبیده است.

پست جارد در زمان نگارش 360 عکس العمل دریافت کرد و توسط اخبار تلویزیون محلی KCBD دریافت شد. از آن زمان ، ماجراجویی ایکی توسط رسانه هایی مانند People ، The Washington Post و The Independent پوشش داده شد.

این زوج به اینسایدر گفتند که در حال تلاش برای جابجایی چمدان های خود در فرودگاه بین المللی لوبوک پرستون اسمیت در تگزاس با کمک کتی کوک ، کارمند خطوط هوایی Southwestern ، بودند که در یکی از چکمه های کابوی جارد ، ایکی را کشف کردند.

کریستی می گوید: “او نه یک صدا زد ، نه یک صدا. ما هیچ سرنخی نداشتیم و به محض این که آن را از حالت فشرده خارج کردیم ، او فقط در حال خزیدن بیرون آمد.”

جارد اضافه کرد: “انگار ما او را بیدار کردیم و او گفت:” همه شما چکار می کنید؟ ”

این زن و شوهر این حادثه را بر این باورند که جارد بسته بندی لحظه آخری است و گفتند که قبل از فرار از خانه ، مادر ایسی در کنار دو سگ دیگرشان ، خرگوش ، ماهی و دو فرزند آنها 4 و 8 ساله

جارد می گوید: “من حدس می زنم این گورکن کوچک در انتهای آن فرو رفته و ما هیچ سرنخی نداشتیم.”

آنها به اینسایدر گفتند سگشان دارای شخصیتی “تنبل” اما “خوش ذوق” است. کریستی گفت: “او فقط بسیار آرام است و فقط می خواهد احساس امنیت کند.”

کریستی همچنین گفت که چهره آنها باید “بی ارزش” باشد زیرا فک آنها هنگامی که متوجه شدند چه اتفاقی افتاده است افتاده است.

جارد ، که در ادامه می گوید کوک ، که به آنها کمک می کرد ، با مهربانی پیشنهاد کرد تا وقتی آنها در آنجا هستند برای آنها بنشیند. وگاس

این دو در پست فیس بوک خود از کوک به دلیل “خدمات عالی به مشتری” تشکر کردند ، اما به Insider گفتند که جارد یک عمو دارد که در نزدیکی آنجا زندگی می کند و برای جمع آوری ایکی و بازگشت او به مادر کریستی آمده است. کریستی با تأیید اینکه سرانجام به وگاس رسیدند ، گفت: “او در خانه سالم بود و نیم ساعت بعد.”

این زوج گفتند که این صحنه باعث تاخیر در بررسی شد زیرا سه تیم از کارکنان Southwestern کار خود را برای تعامل با Icky متوقف کردند. جرد گفت: “افرادی بودند که به ما نگاه می کردند ،” بچه ها متشکریم ، ما فقط سعی می کنیم به سفر برویم. ” “ما برنامه سفر آنها را کمی متوقف کردیم همانطور که با برنامه خود انجام دادیم.”

نماینده ای از Southwest Airlines ماجرا را تأیید کرد و به Insider گفت: “ما از کارمندمان تشکر می کنیم که از مهمان نوازی که برای همه شناخته شده است – حتی دوستان چهارپای ما ، قدردانی می کنیم!”

مقاله اصلی را در Insider بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *