دنور (AP)-وکلای کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ ، وکیل مدافع آن رودی جولیانی و چهره های محافظه کار رسانه روز چهارشنبه از قاضی خواستند شکایت افترا از سوی یکی از کارکنان سابق Dominion Voting Systems را رد کند که استدلال می کند شغل خود را پس از نامگذاری از دست داده است. در اتهامات دروغین به عنوان تلاش برای تقلب در انتخابات 2020.

اریک کومر ، مدیر امنیتی سابق در دومینیون مستقر در کلرادو ، می گوید در این پرونده پس از مبارزات انتخاباتی ترامپ مخفی شد و دیگران گزارش غیرقابل تأییدی را منتشر کردند که کومر در یک تماس تلفنی قبل از انتخابات به فعالان جنبش آنتیفا گفت. می توان رای را برای جو بایدن ثابت کرد.

با وجود ادعاها و دعاوی مکرر ، هیچ مدرکی مبنی بر تقلب در انتخابات 2020 یا تقلب گسترده وجود ندارد.

در شکایت دادگاه ناحیه دنور کومر از کمپین ترامپ ، جولیانی و سیدنی پاول ، وکیل ستاد انتخاباتی ، میشل مالکین ، نویسنده محافظه کار ، وب سایت Gateway Pundit ، جوزف اولتمن ، فعال کلرادو و شبکه خبری One America نام برده شده است.

این پرونده در مورد گزارش تماس تلفنی ادعایی اولتمان در سپتامبر 2020 متمرکز است.

وکیل وی گفت که اولتمان با جستجوی گوگل در نام و دومینین شخصی را که در تماس ادعایی با عنوان “اریک” شناخته می شد ، شناسایی کرد. اندرو دی فرانکو ، وکیل دادگستری گفت که اولتمان همچنین پستهای خصوصی ضد ترامپ در رسانه های اجتماعی توسط کومر را پیدا کرده است.

ادعا می شود که اولتمن یافته های خود را در یک پادکست منتشر کرد و هر دو در مورد آن مصاحبه کردند و توسط سایر متهمان مورد بررسی قرار گرفت. هر دو رئیس جمهور ترامپ و پسرش اریک ترامپ در توئیتی به این گزارش اشاره کردند زیرا کمپین در نهایت پس از انتخابات دعاوی ناموفقی را به اتهام تقلب گسترده در رای دهندگان آغاز کرد.

جولیانی و پاول هر دو در یک کنفرانس خبری پس از انتخابات به کومر اشاره کردند و مدعی تقلب شدند.

DeFranco گفت: “این مورد در مورد این نیست که آیا کومر در سپتامبر 2020 در تماس بوده است. این در مورد این است که آیا اولتمن به طور منطقی معتقد است که کومر در تماس بوده است.” “او تا به امروز معتقد است.”

دفرانکو ، وکیل جولیانی ، جو سیبلی و وکیل ستاد انتخاباتی ترامپ ، اریک هولوی استدلال کردند که مشتریان آنها با سوء نیت رفتار نکرده اند ، این گزارش به اطلاع عموم رسیده است و کومر یک شخصیت عمومی است – همه شرایطی که مانع از پیروزی کومر در پرونده افترا می شود.

قاضی ماری اوری موسی بارها از وکیل مدافع پرسید که آیا موکلان آنها ادعای اولتمن را بررسی کرده یا سعی در بررسی واقعی آن دارند یا خیر. وکیل دادگستری پاسخ داد که مشتریان آنها حق متمم اول را دارند تا گزارشی را که قبلاً در حوزه عمومی ارائه شده است ، ارائه دهند. برخی اصرار داشتند که هیچگونه هماهنگی یا توطئه ای علیه کومر یا دومینیون وجود ندارد ، همانطور که در دعوی کومر ادعا می شود.

“در آن زمان تردیدهای جدی در مورد تقلب در انتخابات وجود داشت. هولوی گفت ، زمینه مهم است.

Dominion که تجهیزات شمارش آرا را به چندین ایالت ارائه کرد ، اتهامات مبنی بر تغییر رای ترامپ به نفع بایدن را رد کرد.

کومر تأکید کرده است که هیچ ارتباطی با آنتیفا ندارد ، هیچ وقت تماس نگرفته و ضبطی از او “کاملاً ساختگی” است.

او همچنین گفته است که وب سایت های راست گرا عکس ، آدرس خانه و جزئیات مربوط به خانواده او را درج کرده اند. تهدید به مرگ تقریباً بلافاصله آغاز شد.

وکلای کومر گفتند که شواهدی از روایت پیش بینی شده از تقلب در انتخابات به دنبال هدف ارائه می دهند و متهمان در کومر یک مورد پیدا کردند. جلسه رد دعوی وی پنجشنبه ادامه دارد.

—-

این داستان به گونه ای تصحیح شده است که اولتمن یافته ها را در پادکست منتشر کرده است ، نه کومر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *