کیم جونگ اون در نمایشگاه توسعه دفاعی روز دوشنبه با خلبانان جنگنده ملاقات می کند ، جایی که هنرمندان رزمی شاهکارهای قدرتمندی را برای مقام معظم رهبری به نمایش گذاشتند. خبرگزاری مرکزی کره/سرویس خبری کره از طریق AP

  • سربازان بدون پیراهن کره شمالی روز دوشنبه به افتخار رهبر معظم خود با تخت میخ ، بلوک سیمانی و شمشیر روبرو شدند.

  • نمایش قدرت آنها بخشی از نمایشگاه توسعه دفاعی برای به نمایش گذاشتن ارتش کره شمالی بود.

  • یکی روی تکه های شیشه دراز کشیده بود و یک تکه بتنی روی شکمش با پتک شکسته بود.

مردی بدون پیراهن که در کنار سربازان متهم قرار دارد ، دفع دو ضربه را دور می زند و حریفانش را روی شانه او می اندازد. سپس او تنش می گیرد و سربازان با تیرها بر او ناله می کنند. او در اعتراض سر و صدا می کند.

کیم جونگ اون ، رهبر معظم انقلاب ، روی دستانش کف زد و پوزخند پوزخندی زد. صد نفر از مقامات یونیفورم اطراف او بی وقفه کف می زنند.

به گفته ایالت ، این مبارزه بخشی از نمایشگاه توسعه دفاعی روز دوشنبه در پیونگ یانگ بود – نمایش قدرت حزب حاکم که شامل شیرین کاری پرواز توسط خلبانان رزمی ، نمایش اسلحه و مجموعه ای از شاهکارهای رزمی جسورانه ارتش کره شمالی بود. رسانه KCNA

سربازان حاضر در نمایشگاه با فریاد جنگ فریاد می زدند ، هنگام عبور از بین صفحات بتنی ، ردیف آجرها را با آرنج خود به نصف تقسیم می کردند و در پخش دولتی که سه شنبه پخش می شد ، قطره های سریع را با سرعت اجرا می کردند.

در ویدئویی از پخش ، که توسط مارتین ویلیامز ، یکی از همکاران مرکز استیمسون که در کره شمالی تحقیق می کند ، توئیت شده است ، سربازان در حال پیشرفت در حالتی فراتر از هنرهای رزمی هستند ، مانند خم کردن یک میله فلزی با گردن خود.

تعدادی از مردان ، همه بدون پیراهن ، دستان خود را روی تخته ای از کاشی قرار داده اند ، و دو سر و دو دست خود را با پتک محکم کرده اند و کاشی های زیرین را می شکند. آنها بعداً به ظاهر صدمه ای به حالت های جنگی وارد می کنند.

یک نفر روی تخت میخ میخوابد ، سپس یک بلوک بتنی روی شکمش گذاشته که از وسط چکش خورده است. یکی دیگر شمشیرهایی روی شکم خود گذاشته است که همان درمان چکش و پتک را دریافت می کند.

در قسمت پایانی ویدئو ، مردی دو بطری را روی یک تکه شیشه خرد می کند و سپس روی آنها دراز می کشد. او همچنین یک بلوک بتنی روی شکم خود شکسته است.

در تمام این مدت ، یک جریان مداوم از فریادهای جنگی شنیده می شود ، هرچند مشخص نیست که آیا اینها برای پخش دولتی اضافه شده اند یا سربازانی هستند که چنین گریه می کنند. به گزارش بی بی سی ، این رویداد اولین بار در نوع خود از زمان به قدرت رسیدن کیم در سال 2011 است.

در این نمایشگاه ، دیکتاتور کیم ایالات متحده را متهم به دامن زدن به خصومت و ایجاد تنش کرد در حالی که مدعی بود کره شمالی فقط به دنبال دفاع از خود است.

کیم در جریان نمایشگاه با عنوان “دفاع شخصی 2021” در رسانه های دولتی گفت: “ایالات متحده مکرراً سیگنال هایی مبنی بر خصومت با دولت ما ارسال نکرده است ، اما رفتارهای آن هیچ دلیلی برای ما ندارد که چرا باید به آنها ایمان داشته باشیم.” رودونگ سینمون.

سلاح های کره شمالی

کیم جونگ اون در مقابل موشک بالستیک قاره پیما با مقامات صحبت می کند. خبرگزاری مرکزی کره/سرویس خبری کره از طریق AP

به گزارش پایگاه تحلیلی سئول NKNews ، این رژیم همچنین سلاح های هسته ای و بالستیک برد بین قاره ای خود ، از جمله موشک مافوق صوت جدید خود را نشان داد.

در همین حال ، مردم در شبکه های اجتماعی با چتربازی با کت و شلوار آبی تنگ روی خلبانان نمایشگاه ایستاده اند و او را “کاپیتان کره شمالی” یا “گلوله توپ انسانی” می نامند.

مقاله اصلی را در Insider بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *