مونرو ، لا. (AP) – یک سرباز سابق پلیس ایالت لوئیزیانا روز چهارشنبه به دلیل اتهام فدرال در ضبط ضرب و شتم مردی که جراحاتش شامل شکستگی فک و دنده های شکسته شده بود ، روز چهارشنبه بی گناه اعلام شد.

جاکوب براون متهم به “محرومیت از حقوق تحت قانون” در ضرب و شتم آرون بومن در پی توقف ترافیک در شمال لوئیزیانا است.

جلسه چهارشنبه در مونرو از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد. کیفرخواست براون در ماه سپتامبر در حالی مورد بررسی قرار گرفت که نیروهای فدرال دیگر نیروهای راننده سیاهپوست ، رونالد گرین ، را مشت زده ، مات و مبهوت و کشانده بودند ، قبل از اینکه وی در بازداشت جان باخت.

ضرب و شتم گرین و بومن در کمتر از سه هفته و فاصله 32 مایلی (32 کیلومتر) انجام شد. ویدئوهای دوربین بدنی این حوادث قبل از اینکه آسوشیتدپرس آنها را در سال جاری به دست آورد و منتشر کند ، پنهان ماند. دعاوی مدنی به اتهام سوء استفاده پلیس ایالت در هر دو پرونده گرین و بومن تشکیل شده است.

براون مجاز به بازپرداخت رایگان در جریان محاکمه بود ، با وثیقه 50،000 دلار. دونسیا بنکس مایلی ، وکیل بومن ، در خارج از دادگاه گفت: “ما از این واقعیت که او صبح امروز بازداشت نشده است بسیار ناامید هستیم.”

“من دعا می کنم که همه ما به عدالت برسیم.” بومن مطیع در حالی که در کنار وکلا و حامیان خود ، از جمله مادر گرین ایستاده بود ، گفت.

تحقیقات فدرال در مورد مرگ گرین در سال 2019 شامل بررسی اینکه آیا مقامات پلیس برای محافظت از نیروهایی که پس از تعقیب و گریز سریع گرین را مورد ضرب و شتم قرار دادند ، مانع اجرای عدالت شده اند ، شده است.

اسناد ویدئویی و پلیس نشان می دهد که بومن در 24 ثانیه 18 بار با چراغ قوه مورد ضرب و شتم قرار گرفت و نمایندگان محلی وی را به دلیل نقض ترافیک در نزدیکی منزل مونرو او کشاندند. براون بعداً گفت که بومن به معاون خود ضربه زده و این ضربه ها “مطابق با درد” بوده که قصد دارد بومن را به بند بکشد.

بومن ، 46 ساله ، ضربه زدن به کسی را تکذیب کرد و در این ویدئو با پلیس خشونت آمیز دیده نمی شود.

____

این نسخه تصحیح می کند که نقل قول در پاراگراف 4 از آرون بومن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *