سئول ، کره جنوبی (AP)-یک سرباز کره شمالی با یک لباس آبی بسیار تنگ در یک عکس رسانه ای دولتی سروصدایی در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است ، برخی از او به عنوان “ابرقهرمان” ، “کاپیتان کره شمالی” یا ” مرد موشک “

او یکی از نزدیک به 30 سرباز بود که در جریان نمایشگاه سیستم های تسلیحاتی روز دوشنبه با رهبر کیم جونگ اون عکس گرفت. کره شمالی روز بعد عکس هایی از این رویداد را منتشر کرد.

همه آنها بیشتر لباس سبز زیتونی می پوشیدند ، رایج ترین رنگ برای لباس نظامی کره شمالی. فقط دو نفر از آنها رنگهای مختلف پوشیده بودند-یکی با لباس آبی و دیگری با لباس آبی سرمه ای ، که چندان هم غیر عادی نیست. کیم کت و شلوار تیره پوشیده بود.

برخی از کاربران توییتر در کره جنوبی ، آمریکا و جاهای دیگر با ظاهر او شوخی کردند و گفتند که او شبیه یک “توپ توپ انسانی” یا معادل کره شمالی با کاپیتان آمریکا است.

در این عکس که توسط دولت کره شمالی ارائه شده است ، رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، مرکز ، با خلبانان جنگنده ای که در افتتاحیه نمایشگاه سیستم های تسلیحاتی در پیونگ یانگ ، کره شمالی ، دوشنبه ، اکتبر ، پرواز تظاهرات را انجام دادند ، عکس دسته جمعی می گیرد. .11 ، 2021. رسانه دولتی سه شنبه گزارش داد که کیم نمایشگاه نادر را مرور کرد و قول داد که یک ارتش “شکست ناپذیر” بسازد ، زیرا ایالات متحده را متهم به ایجاد تنش در منطقه و عدم اقدام برای اثبات اینکه قصد خصمانه ای نسبت به شمال ندارد ، کرد. به روزنامه نگاران مستقل اجازه داده نشد رویدادی را که در این تصویر توسط دولت کره شمالی پخش شده است پوشش دهند. محتوای این تصویر همانطور که ارائه شده است و نمی تواند به طور مستقل تأیید شود. واترمارک زبان کره ای بر روی تصویر که توسط منبع ارائه شده است می نویسد: “KCNA” که مخفف کلمه خبرگزاری مرکزی کره است. (خبرگزاری مرکزی کره/سرویس خبری کره از طریق AP)

دیگران او را “ابرقهرمان” ، “کاپیتان کره شمالی” ، مخفف رسمی کره شمالی ، “مرد موشک” یا عضوی از (موجود) نیروهای فضایی کره شمالی نامیدند.

رسانه های دولتی کره شمالی هویت این فرد را اعلام نکردند. اما جفری لوئیس ، کارشناس موسسه مطالعات بین المللی میدلبری در مونتری ، در توییتی نوشت: “به نظر می رسد که او چتر نجات است.”

عکسهای دیگر کره شمالی نشان می داد که کیم در حال نمایش گروهی از جت ها در حال پرواز در یک نمایش هوایی در آستانه نمایشگاه. خبرگزاری رسمی کره جنوبی گفت: “یک چترباز درجه یک مهارت فرود را نشان داد و پرچم مهمانی قرمز را در آسمان (اکتبر) به اهتزاز در آورد” قبل از مراسم افتتاحیه نمایشگاه.

عکسهای یک نمایشگاه هوایی قبلی در کره شمالی نشان می داد که چتربازان لباسهای آبی تنگ مشابهی بر تن کرده بودند.

تماشا کنید: “قبلاً چنین چیزی ندیده بودم” – کارشناسان نگران آخرین اقدام کره شمالی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *