عصر داستان ها علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری 7 فروردینبه گزارش خبرنگار ایمنا، تیتر حیاتی ترین رویدادهای خبری بخش علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علم بیایید روز قبل از امروز را خرید کنیم:

تاریخچه خواستار گوگل در داخل اندروید {حذف} شد

گوگل تایید کرده است کدام ممکن است مشتریان اندروید نه مجبور به نظر نمی رسد که باشند تاریخچه خواستار Google Apps را به صورت دستی گرفته شده {حذف} کنند.

گوگل به مکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکان دهید انتخاب {حذف} ربع ساعت آخر تاریخچه جستجو در در داخل {نسخه} اندروید ابزار Google را پخش می کند.

ند آدریانیکی از آنها در نظر گرفته نمایندگان گوگل معرفی شد کدام ممکن است این انتخاب در داخل قبلی هفته بلند مدت برای همه شما به راحتی در دسترس است خواهد بود، احتمالا.

مشتریان اندروید مدت زمان ها انتظار برای این {قابلیت} بوده اند. گوگل برای اولیه موارد در داخل کنوانسیون طراحان 2021 شخصی، ظرفیت شخصی را در داخل {حذف} ربع ساعت آخر جستجو در معرفی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل جولای یکسان 12 ماه، برای اولیه موارد این عملکرد را به مشتریان iOS راه اندازی شد کرد. مشتریان اندروید قرار بود اواخر 12 ماه 2021 این آپدیت را بدست آمده کنند با این وجود به توضیحات نامعلومی تخلیه این آپدیت برای مشتریان اندرویدی به تعویق افتاد.

خانه شکنی نمادها به دلیل مشتریان اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS

نمایندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاسیسات تولیدی ایمنی آنلاین مقابل ویروس ESET به دلیل می 2021 خوب قالب مضر را ایجاد کرده است کدام ممکن است مشتریان تلفن همراه های اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS را عملکرد مکان ها.

نمایندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاسیسات تولیدی ایمنی آنلاین مقابل ویروس ESET به دلیل می 2021 خوب قالب مضر را ایجاد کرده است کدام ممکن است مشتریان تلفن همراه های اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS را عملکرد مکان ها.

گمان {می رود} این قالب {کار} یک قهقهه جنایتکار به دلیل ابزار های استفاده شده بدافزار در داخل سایت های ساختگی برای خانه شکنی بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمززاری دیگران به دلیل مشتریان ناآگاه استفاده بیشتر از می کنند. این هست ابزار های استفاده شده تظاهر به ویران شدن کیسه ها نمادها لایک های خوش پسند متاماسک، ملکه بیست، اعتقاد والت، کد پاکت، Beat Pie، imToken را انتخاب کنید و انتخاب کنید OneKi.

{مشخصات} فنی OnePlus 10R اگر طلا

{نسخه} قیمت مناسب تراشه های سری OnePlus 10 اندازه 8100 درآمد خواهد برد.

تا این مرحله داستان ها زیادی به دلیل {جدیدترین} گوشی حمام پلاس مخصوصاً OnePlus 10R چاپ شده شده است کدام ممکن است اذعان می تنبل این گوشی خوب در داخل سه ماهه دوم 12 ماه جاری در دسترس بودن احتمالاً وجود خواهد داشت. در داخل همین راستا، حمام پلاس چیزهای بی اهمیت مناسب زیادی فقط در مورد OnePlus 10R چاپ شده نکرده است، با این وجود همانطور که صحبت می کنیم بر مقدمه فینال گزارش های چاپ شده شده {مشخصات} فنی OnePlus 10R اگر طلا

بر مقدمه این داده ها اگر طلا، مرکز تپنده تراشه OnePlus 10R اندازه 8100 خواهد بود، احتمالا {در حالی که} شایعات زودتر به این ماده موضوع ردیابی می کردند کدام ممکن است این گوشی خوب به دلیل تراشه بازسازی شده است اندازه آن را به راه لوس افزاری، OnePlus 10R اندروید 12 را بر مقدمه رابط کاربری OxygenOS 12 تحمیل خواهد کرد، جدا از این، فینال گوشی OnePlus در داخل 2 {نسخه} همراه خود رم 8 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 12 گیگابایت LPDDR5 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2 مانکن همراه خود 128 گیگابایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حافظه داخل 256 گیگابایت UFS 3.1.

هدفون راکد خوب ارزش زیرین موجود در بازار کارکرده

اگر گوشی هوشمندی را برای ارتقاء به گوشی بیشتر مدل می فروشید، چه آیفون بخرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه گوشی اندرویدی، در واقع می تواند تمایز را راه اندازی تنبل.

گوشی های اندرویدی ممکن است به طور اضافی قبلی 12 ماه نه بی خوب ارزش شوند.

سایت موسسه مالی مال خودم خیلی خودم “Cell” اطلاعاتی فقط در مورد خوب ارزش تخلیه مجدد 500 گوشی خوب {ارائه می دهد} کدام ممکن است بررسی اجمالی آنها خواهند شد اطلاعات جالبی را بدیهی است می تنبل.

بر مقدمه به آموزش داده شده است این مکان، در داخل عرض سه 12 ماه، خوب ارزش گوشی های اندرویدی غالب 2 برابر آیفون گاز می گیرد.

فناوری اخیر گوشی ها تاشو معادل کهکشان Z3 در داخل عرض 5 ماه پس به دلیل در دسترس بودن نیمی به دلیل خوب ارزش شخصی را به دلیل انگشت داد.

هزینه آیفون 13 را در داخل کشورهای مختلف بررسی اجمالی کنید

سری گوشی های آیفون 13 به دلیل جمله کالا اپل است کدام ممکن است به دلیل زمان در دسترس بودن تا این مرحله بین دنبال کنندگان این برند بسیار شیک {بوده است}. چون آن است احتمالا می شناسید، پوشش هزینه گذاری {هر} نمایندگی به دلیل ایالت به ایالت نه کاملاً متفاوت است. در داخل نتیجه نهایی، افراد دور جهان، بسته نرم افزاری به اینکه در طی آن ملت هستند، مجبورند هزینه‌های متفاوتی برای آیفون ۱۳ بپردازند. در داخل یکپارچه به بررسی اجمالی هزینه این سری به دلیل آیفون ها در داخل کشورهای مختلف می پردازیم. حتی می تواند می توانید به دلیل هزینه روز گوشی اپل در داخل ایران به دلیل مکان گفته شود تکنولایف صنوبر.

روزی کدام ممکن است آیفون 13 پرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​آیفون 13 پرو راه اندازی شد شدند نخستنکته ای کدام ممکن است مورد مشاهده مشتریان قرار گرفت هزینه بالای آنها خواهند شد در داخل برخی مکان های بین المللی بود. آگاه باشید کدام ممکن است هزینه باقی مانده مورد نیاز برای این کالا حساب کردن {نسخه} دارد باز کردن قفل درمورد است، به دلیل جمله مالیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اشیا. با این وجود اگرچه در میان اجزا تصمیم گیری کننده هزینه آیفون مشابه است، با این وجود خوب ارزش این کالا در داخل برخی مکان های بین المللی قابل توجه تا حد زیادی به دلیل سایر کشورهاست.

{حمله} به رستوران؛ به دلیل نمایندگی بهترین راه آهن گرفته به همان اندازه سیستم گاز رسانی

عدم رعایت امتیازات امنیتی، سود در داخل محافظت پسورد از کیت، عدم جایگزین کردن آنتی ویروس، موقعیت گرفتن {ناکافی} برای بهبود ایمنی سایبری نتیجه در وب های دولتی ضعیف شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل 12 ماه 1400 حوادثی به دلیل جمله اختلال عملکرد در داخل بخش اقتصادی نمایندگی بهترین راه آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزارت بهترین راه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {حمله} به سیستم گاز ملت رخ داد.

همراه خود به راحتی در دسترس است در دسترس بودن ابزارهایی معادل سایت، بانکداری الکترونیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید وب های اجتماعی، مشهود است کدام ممکن است دنیای آنلاین ما پتانسیل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل ها شگفت انگیزی را راه اندازی کرده است. با این وجود معادل نه اجزا مسکن اجتماعی، این بخش نیز به دلیل گزند سوء استفاده بیشتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایت مصون معمولاً نیست. دنیای آنلاین ما {محدود} به زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل قرارگیری معمولاً نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیتی برای ارتکاب جرم کیفری در داخل تنظیم فیزیکی ندارد کدام ممکن است آن خواهد شد را به دلیل جرایم اخیر ناامن می تنبل. به دلیل طرفی 12 ماه های قبلی در نتیجه قرنطینه پاندمی کووید 19 زمان هکرها دور جهان، بود.

کارگر سامسونگ در نتیجه خانه شکنی اسرار و فنون اقتصادی دستگیر شد

کارگر سامسونگ الکترونیک چه کسی است در نتیجه خانه شکنی اسرار و فنون اقتصادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی داده ها محرمانه فقط در مورد نمایندگی دستگیر شد.

این کارگر ممکن است به طور اضافی داده ها محرمانه ای را فقط در مورد تکنیک تأمین تراشه برای شخصی شده گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار داده کرده باشد یا نباشد. سخنگوی نمایندگی ذکر شد کدام ممکن است این شخص در نتیجه نقض رهنمودهای قانونی ایمنی به دلیل داده ها مورد بازجویی قرار گرفته است. با این وجود ادامه دارد مطمئن معمولاً نیست کدام ممکن است او می رود پس به دلیل انصراف این سمت چه خواهد کرد.

آموزش داده شده است می تواند باشد دزد نمایندگی را انصراف کرده بود، با این وجود در داخل جاری {عکس} کلاچ همراه خود گوشی خوب شخصی بود کدام ممکن است نگهبانان متوجه او می رود شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس او می رود را برای عرضه به افسران امنیتی دستگیر کردند.

OnePlus 10R همراه خود تراشه Dimensity 8100 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 150 . فناوری هزینه چه او می رود در داخل بهترین راه است

شنیده ها پراکنی در داخل احاطه گوشی های خوب OnePlus 10R همراه خود کد Pickle ماه ها پیش در دسترس بودن شد. چون آن است حساب کردن {می رفت}، این انگشت در داخل سه ماهه دوم 12 ماه 2022 چاپ شده احتمالاً وجود خواهد داشت.

OnePlus ادامه دارد هیچ چیزهای بی اهمیت مناسب {در این} مورد چاپ شده نکرده است گوشی های خوب 10R نماد اطلاعات نشده است. با این وجود {در حال حاضر} چک لیست {مشخصات} فشرده برای این خوب نرم افزار به صورت وب مبتنی بر چاپ شده شد. داده ها خارج از آن {در این} چک لیست نمایشگاه ها کدام ممکن است OnePlus 10R خوب {نسخه} است گوشی های خوب این مثبت است اخیر معمولاً نیست. منبع مفید اعلام کردن می تنبل کدام ممکن است OnePlus 10R به چیپست Dimensity 8100 دنده دار احتمالاً وجود خواهد داشت (شایعات زودتر به دلیل بیشترین استفاده را ببرید تراشه Dimensity 9000 حکایت داشت). جدا از این انگشت دارای رابط کاربری OxygenOS 12 بیشتر مبتنی بر سیستم کار کردن اندروید 12 است.

ویروس کرونا را همراه خود پشتیبانی لامپ های غیرمعمول نابود کنید

محققان همراه خود به دلیل فناوری فرابنفش به تماس گرفتن far-UVC برای دفع همه شما میکروب‌ها، به دلیل جمله ویروس کووید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنفولانزا، در داخل درون محل اقامت استفاده بیشتر از کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد را فقط در موردً به a 0 می‌رسانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد را به اندازه گیری خارج از درب ایمن می‌کنند.

تحقیقات بیشتری لازم است در نتیجه افسران بهداشتی مضطرب هستند کدام ممکن است همه شما گیری های کووید 19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنفولانزا در داخل بلند مدت در نتیجه سفرهای بین المللی، تنظیمات آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود تصمیم انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوان شایع تر شوند.

تا این مرحله تحقیقات زیادی برای مکان یابی بهترین راه هایی برای دفع ویروس کرونا پایان یافته است st.by منتقل کردن چاپ سیناخوب پیدا کردن اخیر نمایشگاه ها کدام ممکن است خوب لامپ منطقی هزینه در واقع می تواند ذرات ویروسی خطرناک معادل کووید 19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنفولانزا را در داخل 5 {دقیقه} به دلیل بین ببرد.