غذای قیمت مناسب برای مرکز، نیمه 2: غلات فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین ها


مصرف کردن همراه خود در نظر داشتن سلامت مرکز ممکن است پرهزینه به تذکر برسد، به دلیل تخم خروس امگا 3 گرفته به همان اندازه ماهی قزل آلا رام نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کینوا. حقیقت این است، بارهای غذاهای دفاع مرکز حقیقت این است قیمت مناسب هستند!

هفته قبلی نزدیک به چگونگی نگه داشتن وجوه سبزیجات و میوه ها صحبت کردیم. این هفته به قیمت سایر اجزای اساسی حفظ رژیم غذایی سالم برای مرکز خواهیم صنوبر: غلات فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها پروتئین.

شبیه در گذشته، ارزیابی همراه خود بیشترین استفاده را ببرید دستگاه {خرید} اینترنت Save On Foods را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ساده همراه خود بیشترین استفاده را ببرید هزینه‌های غیرعادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 هزینه‌های تخلیه مشارکت در شد. نیازی به گفتن نیستً می توانید همراه خود تماشای تخلیه هر دو همراه خود {خرید} به دلیل مغازه ها مقرون به صرفه تر، صرفه جویی کنید.

(من خواهم کرد Save On Foods را به این علت تصمیم گیری در مورد کردم کدام ممکن است یافتن هزینه واحد در داخل دستگاه {خرید} اینترنت می توانید داشته باشید ساده است، 9 به این علت کدام ممکن است ویژه به ویژه قیمت مناسب هستند. اینطور به نظر نمی رسد که باشند. مفهوم قیمت نسبی غذاهای مختلف.)

کل شما غلات

غلات فشرده معمولاً گرانتر به دلیل غلات تصفیه شده هستند، با این وجود توسط می آید قیمت به ازای {هر} انرژی، ممکن است همچنان قیمت مناسب هستند، هم برای تأمین را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم برای پروتئین حیوانی.

یکی از بهترین شرط های قیمت می توانید داشته باشید هستند برنج اسپرسو ای، محیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید محیط. کوسکوس گندم فشرده هزینه آن قرار است در داخل منصفانه قوطی با کیفیت حرفه ای 907 گرمی در داخل سوپراستور درست مثل بود، با این وجود من خواهم کرد نتوانستم آن قرار است را در داخل Save On Foods پیدا کنم. (ممکن است به ساده کوسکوس را جلا دادند.)

هزینه واحد غلات کف دست نخورده همراه خود بعد معامله بسته‌بندی عظیم‌تر به طرز چشمگیری به کاهش می‌یابد، به همین دلیل اگر می‌خواهید چنین کیسه‌ای عظیم و حتی عظیم‌تر بخورید، ممکن است علاوه بر این قطعا ارزش آن را دارد برداشتن آن قرار است را برای مقابله با داشته باشد یا نباشد.

انتخاب های همراه خود هزینه {متوسط} ​​جای می دهد نان غلات فشرده، مقداری غلات خنک، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکارونی سبوس دار.

کینوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فارو سرانجام نخست است، با این وجود دوباره، توسط می آید قیمت به ازای {هر} انرژی، باقی مانده است هم نسبت به سایر گروه های غذایی قیمت مناسب است. کینوا توسط می آید قیمت واحد در داخل Costco قیمت مناسب است، اگر نیاز دارید معمولاً به دلیل آن قرار است بیشترین استفاده را ببرید. (ممکن است از قبلً Farro را حمل می کردند با این وجود من خواهم کرد این هفته آن قرار است را پیدا {نکردم}.)

چون آن است ممکن است علاوه بر این پیش بینی داشته باشید، قیمت کالا پردازش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام تر معمولاً، شبیه برنج اسپرسو ای معامله بسته بندی شده در داخل خلاء به دلیل در گذشته پخته شده. طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن کالا نیز عموما به دلیل کیفیت بالا بالایی برخوردار هستند.

اگر کنجکاو هستید این نمودار است.

محصولمعامله بسته بندیهزینه / 100 خوب و دنج
برنج اسپرسو ای1.8 کیلوگرم0.31 دلار آمریکا
WW Couscous (فروشگاه زنجیره ای)907 خوب و دنج0.33 دلار آمریکا
تکه های محیط دوسر عظیم1 کیلوگرم0.35 دلار آمریکا
WW ناننان 570 خوب و دنج0.38 دلار آمریکا
محیط مرواریدبعد0.39 دلار آمریکا
گلدان محیطبعد0.39 دلار آمریکا
برنج اسپرسو ای نیم پز4 کیلوگرم (!)0.40 دلار آمریکا آمریکا
محیط 2 بالا کاهش فولادی1.1 کیلوگرم0.50 دلار آمریکا
برنج اسپرسو ای باسماتی2 کیلوگرم0.52 دلار آمریکا
نان سبوس دار چند قبلی دانه600 خوب و دنج نان0.72 دلار آمریکا
WG غلات خنک – {مربع} بلغور محیط دوسر500 خوب و دنج0.80 دلار آمریکا
پاستا دبلیو دبلیو375 خوب و دنج0.88 دلار آمریکا
بلغور680 خوب و دنج0.94 دلار آمریکا
نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات به نظر می رسد شد615 خوب و دنج نان0.97 دلار آمریکا
غلات خنک WG – تمام سبوس525 خوب و دنج1.05 دلار آمریکا
کوینو1.36 کیلوگرم1.10 دلار آمریکا
WG غلات خنک – گندم رنده شده525 خوب و دنج1.10 دلار آمریکا
farro (فروشگاه زنجیره ای)680 خوب و دنج1.15 دلار آمریکا
برنج اسپرسو ای طبیعی907 خوب و دنج1.27 دلار آمریکا
برنج اسپرسو ای معامله بسته بندی شده در داخل خلاء به دلیل در گذشته پخته شده250 خوب و دنج1.32 دلار آمریکا
محیط طاقت فرسا با بیرون گلوتن680 خوب و دنج1.47 دلار آمریکا

بعد از همه غلات فشرده یکی دیگر نیز ممکن است وجود داشته باشد، با این وجود من خواهم کرد به غلات غیرعادی پایبند بودم، به همین دلیل این ماموریت به 1 ماموریت دکتری بازسازی نشد.

اگر به جزئیاتی شبیه عنوان اقتصادی هر دو قیمت {هر} 100 انرژی علاقه مند به دارید، می توانید بازهم دوباره به صفحه وب عظیم اساسی ظاهر شد کنید. من خواهم کرد خواهد شد تعدادی از هزینه ها را به دلیل چند قبلی خرده تخلیه اکنون نیست برای ارزیابی درج کرده ام.

دارایی ها پروتئینی

من خواهم کرد تصمیمم را گرفتم این مناسبت به دلیل غذاهای غنی به دلیل پروتئین را بر ایده قیمت به ازای {هر} 20 خوب و دنج پروتئین نمرات کنم، به این به معنی کدام ممکن است تا حد زیادی بزرگسالان وعده غذایی را عملکرد قرار می دهند. (هر دو کمی فقط تا حد زیادی، با این وجود مقداری پروتئین نیز به دلیل غلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی {سبزیجات} خریداری شده می کنیم.)

من خواهم کرد به دلیل اعضای گروه fb شخصی {در این} مورد سؤال کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به درستی} حدس زدم کدام ممکن است عدس خشک در داخل پایین درجه قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی قزل آلا اخیر هر دو منجمد در داخل درجه بالایی قرار دارد.

سایر برندگان کره بادام زمینی، کنسرو ماهی تن، تخم خروس، تخمه آفتابگردان، کنسرو لوبیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید توفو هستند. (تخم خروس را پراکنده بخورید – مثلاً به همان اندازه هفت عدد در داخل هفته – اجباری معمولاً نیست مضطرب سلامت مرکز باشید.)

سالاد تن ماهی و تخم مرغ

{عکس} فرهاد ابراهیم زاده در داخل Unsplash

من خواهم کرد اشکال از آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمه را همین جا قرار ندادم، چون چند قبلی 12 ماه پیش ممکن است را اسکن کردم. ممکن است بخواهید جایگزین کردن دارد، با این وجود همچنان به می توانید داشته باشید واقعاً احساس هزینه نسبی می دهد. بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمه آفتابگردان معمولا پرهزینه ترین هستند.

در هر مورد دیگر در داخل آخر ماهی بگیرید. کنسرو ماهی یکی از آنها در نظر گرفته انتخاب های مقرون به صرفه هزینه است کدام ممکن است باسا منجمد باز هم دیگری به دلیل انتخاب های کم قیمت است. (Basa منصفانه ماهی سفید به عادی همراه خود احساس به طور یکنواخت است. بحث و جدال هایی نزدیک به پایداری باسا ممکن است وجود داشته باشد، اگرچه basa در داخل Save On Foods دارای گواهینامه ها Ocean Wise است را انتخاب کنید و انتخاب کنید Superstore دارای نماد شورای سرپرستی آبزی پروری است کدام هرکدام 2 برچسب های معتبری هستند. برای غذاهای دریایی همراه خود دارایی ها ثابت. )

این اطلاعات است:

محصولبعد معامله بسته بندیقیمت / 20 خوب و دنج پروتئین
عدس بنفش خشک907 خوب و دنج0.32 دلار آمریکا
عدس بی تجربه خشکبعد0.43 دلار آمریکا
کره بادام زمینی (خالص)1 کیلوگرم0.44 دلار آمریکا
کنسرو تن170 خوب و دنج0.69 دلار آمریکا
تخم خروس (کامل)30 عدد تخم خروس0.97 دلار آمریکا
تخم خروس (به ساده سفیده)1 کیلوگرم1.01 دلار آمریکا
کنسرو لوبیا سیاه540 میلی لیتر1.04 دلار آمریکا
منافذ و پوست کنده دانه آفتابگردان1 کیلوگرم1.25 دلار آمریکا
کنسرو عدسبطری 540 میلی لیتر1.30 دلار آمریکا
توفو، نمایندگی500 خوب و دنج1.36 دلار آمریکا
توفو {متوسط}454 خوب و دنج1.44 دلار آمریکا
ماست یونانی (غیرعادی)1.36 کیلوگرم1.45 دلار آمریکا
چسبناک چدار500 خوب و دنج1.46 دلار آمریکا
سینه خروس1.12 کیلوگرم1.56 دلار آمریکا
ماهی سالمون کنسرو شده418 خوب و دنج1.89 دلار آمریکا
باسا منجمد680 خوب و دنج2.31 دلار آمریکا
ماست آسان (آسان)1.75 کیلوگرم2.31 دلار آمریکا
ساردین کنسرو شده106 خوب و دنج2.76 دلار آمریکا
اسناپردر داخل {هر} کاهش2.77 دلار آمریکا
فیله ماهی سالمون اخیر/منجمد800 خوب و دنج2.96 دلار آمریکا
تنها واقعی، اخیردر داخل {هر} کاهش3.25 دلار آمریکا
صدف پخته شده300 خوب و دنج4.76 دلار آمریکا

اگر می‌خواهید حساب‌های اساسی هر دو عنوان‌های اقتصادی را ببینید، بازهم دوباره به صفحه وب عظیم اساسی {نگاهی بیندازید}.

هزینه پروتئین واقعاً کاملاً متفاوت است، به همین دلیل معامله بسته به ترجیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضای فریزر می توانید داشته باشید، ممکن است علاوه بر این قطعا ارزش آن را دارد خواستار ماهی، خروس و بسیاری دیگر را در داخل Costco هر دو سایر امکانات مهم فروشی داشته باشید. به عنوان تصویر، سینه خروس در داخل Costco 1.35 دلار آمریکا در داخل {هر} 100 خوب و دنج بود، در داخل حالی تخصصی ایجاد می کند Save On Foods 1.56 دلار آمریکا بود.

قیمت صورتحساب در داخل محل قرارگیری زیبای می توانید داشته باشید

هزینه وعده های غذایی تنها واقعی بخشی به دلیل مسائل «حق برای می توانید داشته باشید» است، با این وجود همراه خود این تورم {تاریخی} کدام ممکن است شاهد آن قرار است هستیم، روزانه {اهمیت} بیشتری پیدا می‌تنبل.

با این وجود، اگر به سادگی کافی خوش احتمالات باشید کدام ممکن است این ویژگی را دارید، ممکن است علاوه بر این {تصمیم بگیرید} برای غذایی کدام ممکن است مغذی‌تر، آرام‌تر، پایدارتر است، هر دو صرفاً به این علت کدام ممکن است آن قرار است را بالاتر رفیق دارید، کمی فقط تا حد زیادی بپردازید.

درست مثل در همه زمان ها، عملکرد من خواهم کرد اینجا است کدام ممکن است به می توانید داشته باشید پشتیبانی کنم به همان اندازه اطلاعات شخصی را بهبود دهید به همان اندازه بتوانید یکی از بهترین تصمیم گیری در مورد را برای شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانواده داشته باشید.

بايد چطور؟ اخیراً روش صحیح دلارهای غذایی شخصی را بهبود می دهید؟ به {گفتگو} در داخل گروه ({رایگان}) fb بپیوندید.


افشای فشرده

*هزینه ها به دلیل صفحه وب Save On Foods، 13 به همان اندازه 14 آوریل، 2022، در داخل کلگری، کانادا است.

طبق استاندارد کاری به صنایع غذایی لازم ندارم! به ساده چیزهایی را کدام ممکن است می دانم به اشتراک می گذارم به همان اندازه به شما اجازه دهد وعده های غذایی مصرف کردن مفید برای مرکز را مشکل تر کنید.