کلینت ایستوود بازیگر و کارگردان فیلم این هفته در شبکه های اجتماعی به دلیل کلیپی از نمایش جوایز دهه 1970 هدف “فرهنگ لغو” قرار گرفته است.

این کلیپ مورد بحث برنده جوایز اسکار 1973 است که در آن مارلون براندو به طور مشهور از پذیرفتن جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم “پدرخوانده” خودداری کرد و درعوض یک فعال آمریکایی بومی را روی صحنه فرستاد تا از رفتار هالیوود با سرخپوستان آمریکایی توسط صنعت فیلم ابراز تاسف کند.

خودکشی در نیروهای فعال ارتش ایالات متحده در مقایسه با سال گذشته 46 درصد افزایش یافته است: پنتاگون

“من عصر امروز نماینده مارلون براندو هستم و او از من خواسته است که در یک سخنرانی بسیار طولانی به شما بگویم – که فعلاً به دلیل زمان نمی توانم با شما در میان بگذارم ، اما بعداً خوشحال می شوم با مطبوعات در میان بگذارم – که او متاسفانه نمی توانم این جایزه بسیار سخاوتمندانه را بپذیرم. ” “و دلایل این امر ، برخورد امروز سرخپوستان آمریکایی با صنعت فیلم و تلویزیون در پخش مجدد فیلم ها و همچنین اتفاقات اخیر در زخم زخم است.”

ایستوود ، که در آن زمان در چندین فیلم محبوب وسترن از جمله “خوب ، بد و زشت” و پلیس کلاسیک “هری کثیف” ایفای نقش کرده بود ، سپس روی صحنه رفت تا جایزه بهترین فیلم را به “The پدرخوانده “و قبل از اهدای جایزه به اظهارات Littlefeather اشاره کرد.

ایستوود به شوخی گفت: “من نمی دانم آیا باید این جایزه را به نمایندگی از همه گاوچرانانی که در تمام فیلم های وسترن جان فورد در طول این سالها کشته شده اند ، اهدا کنم یا نه.”

TIMES SQUARE BILLBOARD HAMMERS BIDEN OVER FORCED COVID JABS: ‘HEY JOE، TIME TO LAND THE MANDATE GO’

چهل و هشت سال بعد ، آن شوخی خشم فعال پیشرو رافائل شیمونوف را برانگیخت که بر سر این کلیپ به بازیگر و کارگردان افسانه ای حمله کرد.

شیمونوف در توئیتر خود نوشت: “1973: ساچین لیتل فیدر بازیگر بومی آمریکا در مراسم اسکار هالیوود را مورد تشویق قرار داد (و تشویق کرد) قبل از آنکه توسط کلینت ایستوود مورد تمسخر قرار گیرد و تقریباً توسط جان وین مورد تعرض فیزیکی قرار گیرد.” بیش از 50،000 دنبال کننده او در اوایل این هفته.

شیمونوف سپس چندین مقاله را به موضوع اضافه کرد و ایستوود را متهم کرد که اخیراً فیلمی با نام “گریه ماچو” را به نژادپرستی در طول این سالها منتشر کرده است.

به نظر می رسد که کمپین علیه ایستوود با بسیاری از نظر دهندگان در دفاع از کارگردان 91 ساله “گریه ماچو” به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *