فوق ستاره پرتغالی اکنون کاملا آماده است!به گزارش خبرنگار ایمنا، او پس از گمانه زنی های شدید نقل و انتقالاتی مجبور به ترک شد اولدترافورد مشخص است که رونالدو در ابتدای فصل جدید نیمکت نشین شد. با این حال، تن آرهسرمربی شیاطین سرخ معتقد است که مهاجم اکنون کاملا آماده است و آماده بازی منظم برای منچستریونایتد است.

تن آره دیدار افتتاحیه مرحله گروهی لیگ اروپا مقابل رئال در آستانه است جامعه گفت: «او [رونالدو] سمت جلو برنتفورد پخش شد، اما نه از آن زمان، اما آماده است. البته [او می‌تواند اکثر بازی‌ها را شروع کند]”

در حالی که رونالدو برای اولین بار در 20 سال گذشته برای بازی در لیگ اروپا آماده می شود، ده آره این تیم در هر رقابتی که وارد می شد، تمایل به پیروزی نشان داد. او افزود: “ما باید در هر بازی پیروز شویم، می خواهیم در هر تورنمنت پیروز شویم، بنابراین همه چیز را جدی می گیریم.”

رونالدو پیش از این در لیگ اروپا بازی کرده بود و در فصل 03-2002 دو بار برای اسپورتینگ بازی کرد که در مرحله مقدماتی با نتیجه 6 بر 4 مغلوب پارتیزان شد و از رقابت ها خارج شد.

اسطوره پرتغالی امیدوار است پنجشنبه شب دومین شروع فصل خود را انجام دهد جامعه انجام دهید او در تلاش است تا با پیشرفت فصل بهترین بازیکن تیم شود آره برای حضور در جام جهانی قطر در ماه نوامبر در بهترین فرم قرار بگیرد.