قدردانی و قدردانی از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای حماسه سازی وجود ملت ایرانبه گزارش ایمنا، در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است:

«با نام خدای مهربان و مهربان”

الحمدلله و سپاس خداوند متعال را که ما را در برهه ای شگفت از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی قرار داد که امواج آن در شرق و غرب جهان، در همه مرزهای جغرافیایی و سیاسی، دلها را در هم کوبیده و له کرده است. . خیل علاقه مندان به حق و عدالت، عاشقان نور ولایت و وحدت، بسیاری از مردمی که به نور درخشان خود می درخشند و خیره می شوند، در کانون تابناک عشق و ارادت به پیامبرمان و خاندان پاکش گرد آمدند. درود بر شما».

1401 هجری قمری برابر با یکشنبه سوم مهرماه 28 صفر است برنده 1444 هجری قمری و سالروز شهادت رسول الله و رحمت الله علیه. برای جهان پیامبر اعظم و شهادت قبیله پیامبر اسلام امام حسن مجتبی (علیه السلام); امت های بزرگ رسول اللهخدا تو را حفظ کند خدا با او مخالف است خداوند و نردبانبا تب شدید در سینه و اندوهی دردناک در دل، با شوری تمام و رستگاری بزرگ، تجدید میثاق با ائمه اطهار انقلاب اسلامی، با نمایش شگفت انگیز وحدت، غیرت و عزت در صحنه ای باشکوه و بزرگ. جامعه بزرگ و شهدای گلگون کفن، کینه و بغض و توجیه اعمال جنایی و ساعت احترام و هتک حرمت به قرآن کریم مصحف شريف و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران و مساجد، اين خانه‌هاي امن خدا، با سردادن شعار «الله اكبر خامنه‌اي رهبري»، توسط عده‌اي علناً مزدور، دستكاري و فريب، شديداً محكوم شدند. قطعنامه و قدرت نهایی و اقتدار ملی خود را مطرح کردند.

امروز میدان عظیم و تاریخ ساز انقلاب اسلامی، این مکان عظیم که اراده های پولادین ملت صبور، شجاع و آگاه گرد آمد، مظهر وحدت، قدرت و حاکمیت ملت بزرگ شده است. ایران اسلامی. تلالو چراغ های درخشان آن، شکوه و عظمت ایران اسلامی را به خود خیره کرد.

امروز مردم دلیر و دلیر تهران و سراسر ایران سفارش نظام سلطه و استکبار جهانی به رهبری شیاطین جین و انسی و مثلث وحشتناک آمریکای تروریست پرورش دهندهانگلیس خبیث و رژیم اشغالگر موقت صهیونیستی و بقیه ابلهان، مدیران و مزدوران داخلی آنها قیام کردند و خشم انقلابی خود را علیه آنها فریاد زدند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی; همه اینها شور و شعور و دانش لحظه ای و هوش و ادراک بزرگان است. موضوع پاسداری از ایران اسلامی و احترام به عظمت امت بزرگ پیامبر اسلامخدا تو را حفظ کند خدا با او مخالف است خداوند و نردبان«به درگاه حضرت احدیت ژل و فوق العاده جابین قند و شکر و تحویل پاره شده و این از همه سازندگان اپوز از عشق و ارادت خود به اسلام و قرآن و ولایت ابراز قدردانی می کند.