در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
مسئولان بهداشت وسایل ورزشی را ضد عفونی می کنند. گتی ایماژ
  • افسران بهداشتی در داخل قزاقستان مطالعات مبنی بر شیوع منصفانه {بیماری} جدیدترین در داخل آن قرار است ملت را تکذیب می کنند.
  • گزارشی کدام ممکن است این هفته به همین دلیل چین چاپ شده شد، حاکی به همین دلیل آن قرار است است کدام ممکن است {بیماری} جدیدی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی {کشنده}‌تر به همین دلیل کووید-19 باشد یا نباشد.
  • مشاوران در داخل ایالات متحده آمریکا می گویند کدام ممکن است این پتانسیل ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است این {بیماری} در واقعیت اسبابک ها COVID-19 هر دو مرتب سازی طاعون بوبونیک باشد یا نباشد.
  • بارهای میکرو ارگانیسم ها، قارچ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس ها شناخته شده به عنوان کار کردن ذات الریه شناسایی شده است اند.

{در حالی که} جهان شاهد ایجاد کووید-نوزده است، گزارشی به همین دلیل منصفانه ویروس احتمالاً {کشنده} قابل انتساب به وحشت از شیوع یکی دیگر در داخل سرفصل های در سراسر جهان قرار گرفته است.

با این وجود اکنون افسران آن قرار است گزارش های مقدماتی را رد می کنند.

ما همراه خود مشاوران با اشاره به آنچه کدام ممکن است به همین دلیل این {بیماری} جدیدترین احتمالاً می دانیم صحبت کردیم.

روش صحیح تنظیم شد

پس به همین دلیل آن قرار است کدام ممکن است سفارت چین در داخل قزاقستان به ساکنان هشدار داد کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی منصفانه {بیماری} احتمالاً جدیدترین کدام ممکن است باعث ذات الریه از حداکثر می تواند، {در این} ملت آسیای مرکزی در داخل حرکت باشد یا نباشد، تیتر گزارش ها چاپ شده شد.

در امروز، وزارت بهداشت قزاقستان همراه خود تخلیه بیانیه مطبوعاتی‌ای، شیوع شکل از جدیدی به همین دلیل ذات‌الریه را تکذیب کرد.

گروه بهداشت جهان (WHO) نیز روز جمعه معرفی شد کدام ممکن است اسبابک ها ذات الریه قزاقستان کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی کووید-19 باشد یا نباشد، در داخل رادار آنها خواهند شد قرار دارد.

مایک رایان، رئیس نرم افزار فوریت های بهداشتی گروه جهان بهداشت در داخل منصفانه نشست تحت وب معرفی شد: سیر صعودی کووید-19 در داخل ملت نمایشگاه ها کدام ممکن است بارهای این چیزها در واقعیت اسبابک ها تجزیه و تحلیل دانش نشده کووید-19 هستند.

ساوت چاینا مورنینگ پست گزارش داد کدام ممکن است آگاه می تواند میزان نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر این ویروس مرگبارتر به همین دلیل کروناویروس موجود است.

این ویروس دقیقاً چه یک چیز است ناشناخته که هنوز است. به آگاه SCMP، در میان افسران بهداشتی می گویند کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی به ساده ذات الریه باشد یا نباشد.

دکتر بنجامین نیومن، ویروس شناس را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس فاز زیست شناسی دانشکده A&M تگزاس، اظهار داشت: “{در این} مرحله، ممکن است به طور اضافی چیزهای زیادی باشد یا نباشد.” نیومن افزود، با این وجود منصفانه مفهوم کدام ممکن است به افکار می رسد، طاعون قابل {انتقال} به همین دلیل جوندگان به انسان است.

بهبود در داخل اسبابک ها پنومونی

قابل مقایسه با سایر عوامل جهان، قزاقستان نیز در داخل چند مورد آخر ماه قبلی همراه خود COVID-19 جنگ کرده است.

این ملت حدود 18 میلیون نفری حدود 50000 مورد ابتلا به ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید 260 مورد نابودی را گزارش کرده است.

در داخل ماه مارس، این ملت وضعیت امور باور نکردنی معرفی شد. قرنطینه ها به همان اندازه اواسط ماه مه یکپارچه داشت.

سپس موج جدیدی به همین دلیل اسبابک ها ذات الریه گزارش شد کدام ممکن است شدیدتر به همین دلیل اسبابک ها پنومونی قابل انتساب به COVID-19 بود.

SCMP گزارش داد کدام ممکن است به همین دلیل اواسط ژوئن، 500 در وضعیت ضعیف سلامتی در داخل سه جهان – استان های آتیراو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آکتوبه، در کنار همراه خود کلان شهر شیمکنت – به ذات الریه اذیت شدند. جاری سی تن به همین دلیل آنها خواهند شد وخیم بود.

بر مقدمه بیانیه مطبوعاتی سفارت چین، بهبود جدیدترین در داخل اسبابک ها ذات الریه کار کردن بیش به همین دلیل منصفانه {سوم} نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میرهای {مرتبط} همراه خود ذات الریه {در این} ملت به همین دلیل تحریک کردن 12 ماه 2020 است.

ممکن است به طور اضافی COVID-19 هر دو {بیماری} شناسایی شده است یکی دیگر باشد یا نباشد

دانشجویان دقیقاً نمی دانند چه یک چیز باعث این چیزها ذات الریه می تواند.

دکتر امش آدالجا، ارائه دهنده خدمات بهداشتی {بیماری}‌های عفونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محقق ارشد وسط ایمنی سلامت دانشکده جانز هاپکینز، در نظر گرفته شده می‌تنبل کدام ممکن است اسبابک ها جدیدترین ذات‌الریه تا حد زیادی قابل مقایسه با ویروس کرونا هستند.

آدالجا به Healthline اظهار داشت: “من می روم قابل توجه نامشخص هستم کدام ممکن است ذات الریه قابل انتساب به ویروس کرونای جدیدترین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به طور اضافی قابلیت تشخیصی وجود نداشته باشد یا نباشد.”

آدالجا افزود: “من می روم آرزو می کنم بدانم کدام ممکن است نمی شود ویروس کرونا به طور قطعی در موضوع همه شما گیری جهان آن قرار است هستیم منتفی شده است.”

نیومن می گوید ممکن است به طور اضافی واقعیت واقعی یکی دیگر وجود داشته باشد یا نباشد آن قرار است {عفونت} متفاوتی باشد یا نباشد جوندگان منشأ گرفته است.

نیومن اظهار داشت: «جوندگان در داخل قزاقستان جایگشت ها بالایی به همین دلیل میکرو ارگانیسم‌های {مرتبط} همراه خود میکرو ارگانیسم کار کردن طاعون سیاه دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتب سازی طاعون شبیه ذات‌الریه ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است می‌تواند قابل توجه {کشنده} باشد یا نباشد.»

نیومن اظهار داشت کدام ممکن است همین چند مورد آخر روز پیش، هشداری بخشی به همین دلیل روسیه در داخل مرز قزاقستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغولستان صادر شد کدام ممکن است قابل انتساب به وحشت از شیوع طاعون جدیدترین، به همین دلیل جستجو مارموت ها، مرتب سازی جونده، خودداری کرد.

نیومن به Healthline اظهار داشت: «این تنها واقعی مطمئناً یکی {احتمالات} است، اما چه زمانی پاسخگو برای پیدا می کند دلیل بودم، به همین دلیل آنجا تنظیم می کردم.

به آگاه نیومن، معمولاً، همه اینها طاعون {نباید} به سادگی به همین دلیل انسانی به انسان اکنون نیست منتقل شود.

او می رود نامشخص است کدام ممکن است {در حال حاضر} احتمالاً به همین دلیل جوندگان به انسان منتقل شده است.

نیومن افزود: اگر {عفونت} واقعاً به همین دلیل شخص خاص به شخص اکنون نیست منتقل شود، ممکن است به طور اضافی یک چیز فقطً کاملاً متفاوت باشد یا نباشد.

نیومن اظهار داشت: «این به ساده منصفانه مورد است کدام ممکن است برای یقین به چیزهای بی اهمیت بیشتری خواستن {داریم}.

روش صحیح پنومونی بر بدن ما {تأثیر} می گذارد

به آگاه آدالجا، «ویروس‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکرو ارگانیسم‌های یکی دیگر نیز وجود دارند کدام ممکن است می‌توانند کار کردن آن قرار است باشند [for this pneumonia]”

بارهای میکرو ارگانیسم ها، قارچ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس ها شناخته شده به عنوان کار کردن ذات الریه شناسایی شده است اند.

شایع ترین شکل از میکرو ارگانیسم منصفانه پاتوژن به تماس گرفتن راه اندازی می تواند استرپتوکوک پنومونیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به همین دلیل آنفولانزا هر دو راه اندازی می تواند.

معمولاً، پنومونی های باکتریایی شدیدترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرک ترین علائمی هستند کدام ممکن است ممکن است بخواهید مراقبت های پزشکی دارند.

ممکن است همچنین ویروس هایی وجود دارند کدام ممکن است می توانند سیستم تنفسی فوقانی را {آلوده} کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث ذات الریه شوند. شایع ترین دلیل پنومونی ویروسی آنفولانزا است. پنومونی های ویروسی معمولاً عمق خیلی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن تر به همین دلیل پنومونی های باکتریایی دارند.

آدالجا اظهار داشت: “در موضوع اینکه ذات الریه حاد به روشی کدام ممکن است آنها خواهند شد آن قرار است را توضیح دادن کردند، به نظر می رسد می تواند، احتمالاً باکتریایی هر دو ویروسی است.”

سپس پنومونی قارچی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است تا حد زیادی در داخل افرادی همراه خود سیستم حفاظت ضعیف هر دو مسائل سلامت قدرت تجزیه و تحلیل دانش می تواند.

با این وجود به آگاه آدالجا، این سبک ها اکنون نیست پنومونی معمولاً به سادگی قابل تجزیه و تحلیل هستند.

برای ایجاد پاتوژن کار کردن {عفونت}، نیاز به آزمایش خون مشارکت در شود.

{علائم} پنومونی بسته نرم افزاری به سلامت شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن {بیماری} زا در پشت قسمت {عفونت} کاملاً متفاوت است.

شایع ترین علامت سرفه است کدام ممکن است گاهی همراه خود خلط بی تجربه هر دو زرد در کنار است.

اشخاص حقیقی عذاب توسط ذات الریه نیز تب، مسئله در داخل تنفسی، {درد} کابینت سینه، حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی را تخصص می کنند.

تجزیه و تحلیل ذات الریه ممکن است مسئله باشد یا نباشد. {علائم} معمولاً آنقدر متفاوت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً همراه خود هر دو آنفولانزا نامناسب گرفته می شوند کدام ممکن است تجزیه و تحلیل از واقعی آنچه در داخل بدن ما می گذرد دردسر است.

بارهای ناشناخته ها، چیزهای زیادی برای مطالعه

مشاوران بهداشت می گویند ما به ادراک بیشتری با اشاره به اسبابک ها جدیدترین خواستن {داریم} به همان اندازه بفهمیم کدام ممکن است چقدر ممکن است به طور اضافی منصفانه خطر عظیم باشد یا نباشد.

ما واقعاً به دانش‌های بیشتری خواستن {داریم} به همان اندازه مطمئن کنیم کدام ممکن است خواه یا نه شیوع در داخل قزاقستان تا حد زیادی اسبابک ها ابتلا به ویروس کرونا است هر دو اینکه همراه خود منصفانه پاتوژن فقطً جدیدترین سروکار {داریم}.

جاده زیرین

منصفانه {بیماری} احتمالاً جدیدترین کدام ممکن است باعث ذات الریه از حداکثر می تواند، پس به همین دلیل ایجاد در داخل قزاقستان در داخل آسیای مرکزی خبرساز شده است. افسران محله ای گزارش های مقدماتی را رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اسبابک ها بالقوه COVID-19 ردیابی کرده اند.

با این وجود، دلیل راه اندازی این چیزها جدیدترین ذات الریه ناشناخته که هنوز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشجویان نیاز به به نظارت بر وضعیت امور یکپارچه دهند به همان اندازه توجه واضح تری به همین دلیل شیوع این {بیماری} به انگشت آورند.