MIAMI (AP)-جایدن اربلیاز که از اتاق بیمارستان فلوریدا که مادرش در حال مرگ در حال مرگ بر اثر COVID-19 بود ممنوع شد ، ایده ای را برای کارکنان ساختمانی که در این نزدیکی کار می کردند مطرح کرد.

“آیا راهی وجود دارد که بتوانم به آنجا برسم؟” Arbelaez از آنها پرسید و به پنجره کوچک طبقه سوم بیمارستان در جکسون ویل اشاره کرد.

کارگران یک جلیقه زرد ، چکمه ، کلاه ایمنی و نردبانی به دختر 17 ساله دادند تا از پشت بام بالا برود تا بتواند از پنجره نگاه کند و مادرش ، میشل اربلیز ، را برای آخرین بار زنده ببیند.

با گذشت یک سال و نیم از بیماری همه گیر که 700000 نفر را در ایالات متحده کشته است ، بیمارستان های حداقل نیمی از ایالت ها محدودیت های مربوط به ملاقات با بیماران مبتلا به کرونا را لغو کرده اند. با این حال ، دیگران ، با پشتوانه مطالعات و گروه های صنعتی ثابت می کنند که چنین سیاست هایی برای پایین نگه داشتن عفونت های بیمارستانی بسیار مهم بوده است.

برخی از خانواده های بیماران مبتلا به کووید -19-و پزشکان-از بیمارستان ها می خواهند که در این استراتژی تجدید نظر کنند و معتقدند که این حق افراد را برای بودن با عزیزان خود در زمان حساس محروم می کند.

دکتر لورن ون اسکوئی ، پزشک متخصص ریه و مراقبت های ویژه در پن ایالت که در مورد تأثیر ویزیت محدود بر بستگان بیماران COVID-19 تحقیق کرده است ، می گوید: “ما باید مردم را در مورد معادله ریسک-فایده فکر کنیم.” “خطر ابتلا به COVID در مقابل خطر آنچه ما می دانیم این خانواده ها از آن رنج می برند ، آسیب روحی و روانی است.”

ون اسکوی گفت بسیاری از اعضای خانواده ای که با آنها مصاحبه کرده است علائم اختلال استرس پس از سانحه را نشان داده اند. در مقالات چاپ شده روزنامه ها ، پزشکان مکالمات خود را با بیمارانی که به دلیل محدودیت های ویزیت ، درمان های مهم را رد یا به تعویق انداخته اند ، به اشتراک گذاشته اند.

و مطالعات انجام شده قبل از همه گیری نشان داده است که بیماران مسن در بخش های مراقبت ویژه که بازدیدها را محدود کرده اند ، نسبت به افرادی که دارای انعطاف پذیری بیشتری هستند ، دچار هذیان می شوند.

ون اسکوی می پذیرد که در آغاز همه گیری محدودیت بازدیدها منطقی بود زیرا تجهیزات محافظتی و آزمایشات COVID-19 کمبود داشت و هیچ واکسنی وجود نداشت. اما در حال حاضر ، آزمایش و واکسیناسیون بسیار گسترده شده است و پزشکان می گویند مکانیسم های غربالگری و تجهیزات حفاظتی شخصی می تواند ویروس را دور نگه دارد.

با این وجود ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده هنوز از مراجعه حضوری برای بیماران مبتلا جلوگیری می کند.

“ما فداکاری هایی را که از افراد و عزیزانشان می خواهیم ، بی اهمیت نمی شماریم. نانسی فاستر ، نایب رئیس سیاست کیفیت و ایمنی بیمار در انجمن بیمارستان های آمریکا می گوید ما این کار را انجام نمی دهیم مگر این که کاملاً ضروری باشد.

آن ماری پتیس ، رئیس انجمن متخصصان در کنترل عفونت و اپیدمیولوژی ، اذعان کرد که بیماران از داشتن بازدیدکنندگان سود می برند ، اما گفت که این گروه هنوز در بیشتر موارد از آن دلسرد می شود.

پتیس می گوید: “من جایی را نمی شناسم که خیلی تلاش نکند ، زیرا خانواده ها برای رفاه بیماران بسیار مهم هستند.” اینها تصمیمات دلخراشی هستند که باید گرفته شوند. “

جرمی استار ، 36 ساله کارگر خدمات برق از جکسون ویل ، با چنین دل شکستگی آشنایی دارد.

استار ، که در تابستان به این ویروس مبتلا شده بود ، به یاد می آورد که در حالی که 14 روز در بخش مراقبت های ویژه بستری بود ، تشنه ، تنها بود و نمی توانست بخوابد.

او گفت: “نفس کشیدن به اندازه کافی بد بود ، اما ملاقات نکردن با عزیزانتان بدترین حالت است.” “انگار تو یک انسان نبودی.”

کیرستن فیست ، استادیار پزشکی مراقبت های ویژه در دانشگاه کلگری که در حال بررسی تأثیر انزوا بر بیماران مبتلا به کووید -19 است ، گفت که اعضای خانواده نیز مراقبان هستند که می توانند بار کارگران مراقبت بهداشتی تحت فشار در ICU ها را سبک کنند.

“با نداشتن خانواده در آنجا ، پرستاران باید از راه خود خارج شوند تا با آنها تماس بگیرند. آنها باید نقش جدیدی را ایفا کنند ، حتی زمانی که کسی در حال خداحافظی تلفن را نگه می دارد. “

دارلین گوئرا از جکسون ویل ، با الهام از داستانهای استار ، اربلیز و دیگران مانند آنها ، یک طومار آنلاین را آغاز کرد و از ران دسانتیس فرماندار فلوریدا خواست برای دسترسی بیشتر تلاش کند. دی سانتیس یکی از طرفداران اولیه بازگشایی خانه های سالمندان برای بازدیدکنندگان بود و گفت که احساس می کند ممنوعیت آنها باعث رنج خانواده ها می شود.

گوئرا گفت: “این برای همه این خانواده ها ناراحت کننده است.” “ما کار می کنیم ، کلیسا می رویم ، فروشگاه می رویم ، اما نمی توانیم به بیمارستان برویم و در کنار عزیزانمان باشیم؟”

جاستین ارشد ، رئیس اتحادیه بیمارستان ایمنی فلوریدا ، که نماینده برخی از بزرگترین مراکز درمانی در ایالت است ، گفت که هنگام وضع قوانین ویزیت ، بیمارستان ها میزان انتقال COVID ، میزان واکسیناسیون و شیوع قلب و قلب را در نظر می گیرند. بیماریهای ریوی در جامعه

برخی از پزشکان می گویند شبکه های بهداشتی نگران کمبود پرستار هستند و محدودیت ها را برای جلوگیری از ایجاد استرس در کارکنان مراقبت های بهداشتی که از قبل خسته شده اند ، حفظ می کنند. برخی دیگر می گویند روند غربالگری بازدیدکنندگان و آموزش نحوه استفاده از تجهیزات حفاظتی نیز از کارکنان مراقبت های بهداشتی زمان می برد.

ون اسکوی می گوید: “من فکر می کنم این موقعیت از محل خستگی و فرسودگی شغلی ناشی می شود تا آنچه برای بیماران خوب است.”

برخی بیمارستان ها به مردم اجازه می دهند از بیماران کروناویروس دیدن کنند. دانشگاه بهداشت یوتا در اوایل سال جاری اعلام کرد که بیمارستان هایش حداکثر دو ملاقات بزرگسال را برای کل مدت بستری در بیمارستان مجاز می دانند ، به شرطی که در اتاق بیمار بمانند و در همه حال از تجهیزات حفاظتی شخصی استفاده کنند ، علائم نداشته باشند یا واکسینه شده یا واکسینه شده باشند. اخیراً از COVID-19 بهبود یافته است.

بسیاری استثنائاتی را فقط برای بیماران مبتلا به کروناویروس که در شرف مرگ هستند ، قائل شده اند ، این مورد در بیمارستان جکسون ویل که از مادر اربلاز مراقبت می کرد ، رخ داد. خانواده می گویند قوانین ناسازگار است: در بعضی از روزها ، مدیران فقط به یکی از اعضای خانواده اجازه می دادند که ملاقات کند. در برخی دیگر ، چندین بازدید کننده مجاز بودند. در روز آخر ، فقط پدر اربلیز ، میچ اربلیز ، مجاز بود. اتفاقا تولدش بود.

نوجوان ناراحت از روی صندلی بیمارستان تلفن همراه خود را برداشت ، با پدرش تماس گرفت و “تولدت مبارک” را برای او خواند در حالی که از پنجره نگاه می کرد و مادرش را بیهوش به دستگاه تنفس مصنوعی نگاه می کرد.

چند ساعت بعد ، مادرش تنها مرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *