لزوم ایفای نقش هوشمندانه و جدی نهادهای مسئول برای آرام سازی کشوربه گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سران سه قوه در نشست عصر امروز ۱۸ مهرماه در محل استقرار نهاد ریاست جمهوری پیرامون مسائل جاری بحث و تبادل نظر کردند. وقایع اخیر در کشور ایجاب کرده است که نهادهای مسئول برای آرام کردن کشور، مبارزه با بی نظمی و حفظ نظم و امنیت عمومی وظایف خود را هوشمندانه و جدی انجام دهند.

سران قوای مجریه، مقننه و قضائیه بر ضرورت شناخت و تبیین توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی علیه ایران و رسانه های گروهی و نمایندگان نخبگان و نیز مردم شریف کشورمان که آنها تاکید کردند که زمان را با درک درست در مسیر درست قرار دهید. و مرزبندی هوشمندانه، برنامه ریزی پیچیده و چند لایه دشمنان برای ایجاد بحران تا کنون کشور را شکست داده اند، قدردان آن هستند.

در این جلسه حفاظت از جان و مال مردم، تامین نظم و امنیت عمومی عنوان شده است تاکید شد که یکی از وظایف خطیر نظام مدیریتی است و در این راستا به تمامی نهادهای مسئول موظف شد تا در راستای حفظ آرامش و امنیت جامعه، وظایف محوله را فعالانه انجام دهند و توسعه وقایع را به دقت زیر نظر داشته باشید.