در مورد دو نفره شیک پدر و دختر صحبت کنید!

لنی کلوم روز چهارشنبه در نمایش فیلم Netflix “The Harder They Fall” به همراه پدرش سیل ظاهر نادر شد و این جفت به نظر می رسید جذاب است.

لنی ، 17 ساله ، یک لباس مینی مشکی با یقه بلند و حاشیه کریستالی با جزئیات روی سجاف به تن کرد و پدر موسیقیدان او با لباسی تیز که شامل یک بلوز و شلوار بلند مشکی بود ، بیرون آمد.

این جفت به ندرت با هم روی فرش قرمز ظاهر می شوند ، بنابراین این عکس شگفت انگیز مطمئناً برای طرفداران تعجب آور بود.

مهر لنی اولومی کلوم (کریس دلماس / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ)

پدر بیولوژیکی این 17 ساله فلاویو بریاتوره است ، اما سیل از 2005 تا 2014 با مادرش ، مدل هایدی کلوم ازدواج کرده بود و در طول ازدواج لنی را به فرزندی پذیرفت. این زوج سابق همچنین سه فرزند دیگر دارند ، پسران هنری ، 16 ساله ، و یوهان ، 14 ساله ، و دختر لو ، 12 ساله. این سوپرمدل در سال 2019 هنگامی که با موسیقی دان تام کاولیتز ازدواج کرد ، ازدواج مجدد کرد.

این نوجوان مطمئناً راه مادر معروف خود را دنبال می کند و حرفه ای را در صنعت مدلینگ دنبال می کند. در ماه دسامبر ، او روی جلد Vogue Germany در کنار مادرش ظاهر شد و ویدئویی از مجموعه عکسبرداری را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

“برای اولین جلدم هیجان زده هستم !! من خیلی سرگرم فیلمبرداری باvoguegermany بودم و نمی توانستم آرزوی شروع بهتری داشته باشم !! ” او در اینستاگرام نوشت “ممنونم که در کنار من هستیدheidiklum.”

در حالی که آنها در صحنه بودند ، مادر و دختر برای گرفتن یک سلفی سرگرم کننده به مادر کلوم پیوستند و مشخص بود که شباهت خانوادگی بسیار عجیب است.

کلوم یک سوپر مدل مشهور است ، بنابراین نباید تعجب کرد که دخترش ممکن است در مدتی دچار اشکال مدلینگ شود. این نوجوان در مصاحبه خود با Vogue Germany گفت که سالهاست عاشق این رشته است اما می گوید مادرش می خواهد زمان مناسبی را برای او برای شروع حرفه مدلینگ پیدا کند.

او می گوید: “فقط موضوع زمان بود تا من خودم سعی کنم مدل شوم.” “اولین پیشنهاد زمانی که من فقط 12 یا 13 ساله بودم ، از مارکی که دوست داشتم بپوشم: Brandy Melville. در آن زمان من به مادرم التماس کردم ، اما فرصتی وجود نداشت. حالا فهمیدم که خیلی زود بود. “

کلوم همچنین وزن خود را توضیح داد و توضیح داد که چرا احساس می کند زمان مناسب برای شروع زندگی دخترش مناسب است.

او گفت: “شانزده سالگی سن خوبی است.” اگر مجاز به رانندگی با ماشین هستید ، می توانید یک حساب رسمی در اینستاگرام داشته باشید و چهره خود را نشان دهید. و اجازه شروع به کار با جلد Vogue یک امتیاز دیوانه کننده است. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *