ممفیس ، تنن (AP) – مادرش روز پنجشنبه گفت که یک نامه رسان سرویس پست ایالات متحده که مدیر و سرپرستی را قبل از خودکشی در تاسیسات پستی تنسی شلیک کرد ، فردی خشن نبوده و توسط مقامات مافوقش در محل کار مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

تریسی هیلی به آسوشیتدپرس گفت که پسر 28 ساله اش ، جانترا هیلی ، فردی بود که سه نفر از همکاران خدمات پستی خود را روز سه شنبه در یک مرکز مرتب سازی در ممفیس تیراندازی کرد.

او گفت که پسرش با او تماس گرفته و به او گفته است که توسط رئیسش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

“او فردی کلیسایی بود. فقط افرادی که در محل کار بودند به او قلدری می کردند. ” “پسرم هر روز با وفاداری به آن کار می رفت ، ساعت های طولانی کار می کرد … با استرس به خانه می آید زیرا آنها به هر طریقی با او صحبت می کنند.”

هیلی در مجتمع آپارتمانی که پسرش در آنجا زندگی می کرد با روزنامه نگار AP صحبت کرد و خواهران مرد را برای بازجویی کنار گذاشت. بازرسان از اظهارنظر خودداری کردند.

او گفت برای خانواده های قربانیان متاسف است و از آنها عذرخواهی کرد.

به گفته شری گرین ، معاون رئیس انجمن ملی ناظران پستی ، مدیر خدمات مشتری جیمز ویلسون و سرپرست خدمات مشتری دمتریا دورتچ کشته شدند.

مقامات انتظامی اطلاعات کمی در مورد تیراندازی ها و کشته شدگان منتشر نکرده اند. بازرسان پستی به درخواست های مکرر برای اظهار نظر پاسخ نداده اند و آسوشیتدپرس نیز نتوانسته است نظر خانواده های قربانیان را جلب کند.

دوستان Dortch پیام هایی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند که او را دوست خوب و سرپرست عالی می داند. ویلسون در رسانه های محلی به عنوان “روح متواضع ، یکی از بهترین مدیران ناظر که می شد آرزو داشت” توسط پسر عمویش ، کارمند پست ، روکسان راجرز توصیف شد.

گرین روز چهارشنبه به AP گفت که انگیزه اش را نمی داند ، اما “بدیهی است ، چیزی در ذهن حامل اتفاق می افتد.” او گفت که این دومین روز کار هیلی در مرکز مرتب سازی بود و این وظیفه معمولی او نبود.

گرین گفت: “این نشانه زمان است” ، و اشاره کرد که همه گیری COVID-19 منجر به غیبت بیشتر در کار و استخدام کارکنان جدیدی شده است که نیاز به آموزش باعث ایجاد استرس بیشتر می شود. “خدمات پستی در کل ، آنها ساعت های طولانی ، شش یا هفت روز در هفته کار می کنند. فقط استرس آور است. ”

گرین در مصاحبه ای دیگر در روز پنجشنبه گفت که نمی تواند در مورد اتهامات خاص قلدری اظهار نظر کند و نمی تواند در مورد خدمات پستی صحبت کند ، جایی که قبل از بازنشستگی 38 سال در آنجا کار کرد. اما او خاطرنشان کرد که خدمات پستی خط مشی علیه قلدری در محل کار دارد و آن را نمی پذیرد.

در همین حال ، تریسی هیلی گفت جونترا یک پسر داشت و از گذراندن وقت با او ، بازی های ویدئویی در خانه و بیرون رفتن با دوست دخترش لذت می برد. او گفت که جانترا هیلی منتظر فرزند دیگری بود.

تریسی هیلی گفت امسال شوهر متوفی خود را دفن کرد و حالا باید پسرش را دفن کند.

او گفت: “من اصلا خوب کار نمی کنم.” “مسخره است. این مشاغل باید یاد بگیرند که افراد را آموزش دهند تا وقتی برای آنها کار می کنید به مردم احترام بگذارند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *