این یک داستان واقعی ماهی بزرگ است: یک ماهیگیر در کانزاس یک خط را در آب پرت کرد و یک ماهی شکارچی ماقبل تاریخ را صید کرد که قدمت آن نزدیک به 100 میلیون سال پیش است.

دنی “بوچ” اسمیت دوم از اسوهگو ، کانزاس ، که ماهی را به زمین رساند ، یک اسب تمساح 4 پا ، 6 اینچی ، با وزن 39.5 پوند ، می دانست که چیزی غیر معمول را گرفته است. اسمیت گفت: دوست ماهیگیری او ماهی را شناسایی کرد و گفت: “آنها نباید اینجا (در کانزاس) باشند.”

مقامات اداره حیات وحش و پارک های کانزاس این هویت را تأیید کردند و در حال تحقیق در مورد چگونگی ورود این ماهی ، به نام “فسیل زنده” ، به رودخانه نئوشو در جنوب شرقی کانزاس ، شرق شهر پارسونز هستند.

به گزارش NationalGeographic.com ، آنها دارای پوزه هایی هستند که شبیه تمساح های آمریکایی ، دندانهای تیغ دار هستند و می توانند بیش از 10 فوت طول داشته باشند و تا 350 پوند وزن داشته باشند. این سایت می گوید در حالی که در دوران ماقبل تاریخ ، پیشینیان ماهی ممکن است در آیووا یا کانزاس زندگی می کردند ، گرگ های تمساح مدرن در پایین دره رودخانه می سی سی پی ، از آرکانزاس و اوکلاهما تا فلوریدا ، تگزاس و بخش هایی از مکزیک یافت می شوند. گربه تمساح برای انسان مضر نیست ، ماهیان دیگر ، خرچنگ ، ​​لاک پشت ، پرندگان و پستانداران کوچک را می خورد.

سفر فضایی شاتنر: ویلیام شاتنر پس از پرواز تاریخی Blue Origin احساساتی کرد: “امیدوارم هرگز بهبود نیابم”

کمیک های مارول: ویراستار سفید تحت شخصیت ژاپنی نوشت. همکار به دلیل اخبار استعفا می دهد

دنی اسمیت دوم یک تمساح 39.5 پوندی را به نمایش می گذارد ، به ابعاد 4 فوت ، 6 اینچ ، که او را در رودخانه نئوشو در جنوب شرقی کانزاس گرفت. مقامات اداره حیات وحش و پارک های کانزاس می گویند این ماهی بومی کانزاس نیست و قبلاً در آنجا اسناد و مدارک ثبت نشده بود.

اسمیت می دانست که ماه گذشته وقتی ماهیگیری می کرد ، چیز بزرگی را گرفته بود. او به USA TODAY گفت: “من فکر می کردم که من دارای یک سر تخت بسیار مناسب هستم.” “اما این جنگید و جنگید ، به زودی آلو از آب بیرون می آید. شکل سر آن واقعا من را کنار گذاشت.”

اسمیت گفت: به زودی ماهی دو برابر شد و به لبه قایق اسمیت آمد و او آن را کشید. اما هنگامی که ماهی بزرگ در قایق بود ، “او قایق را پاره کرد. من از آن شوکه شدم.”

“ماهی در حال تکان خوردن و چرخاندن بود و یکی از پاروهای من را از بین برد. یک سر تخت کوچک حدود 10 یا 15 پوند در قایق وجود داشت و به همان اندازه من از قایق خارج می شد زیرا (ماهی بزرگتر) پاره می شد. اوضاع بد است. ” “(این) دندانهای تیز و دو ردیف دندان در دهانش دارد.”

به گفته مقامات ایالتی ، این اولین بار است که یک تمساح گار در کانزاس گرفتار شده و احتمالاً از آکواریوم آزاد شده است. داگ نیگرن ، مدیر بخش شیلات این اداره در بیانیه ای گفت: “بعید نیست که این ماهی زمانی حیوان خانگی شخصی باشد یا از یک فروشگاه حیوانات خانگی خریداری شده باشد و به محض بزرگ شدن به سادگی در رودخانه رها شود.”

حمل ماهی از طریق خطوط دولتی و رهاسازی آنها یا سایر گونه ها در آبهای عمومی در این ایالت غیرقانونی است.

اسمیت گفت که مقامات حیات وحش ایالتی پنجشنبه می آیند تا آزمایشی روی سر ماهی انجام دهند ، که او نگه داشت (بدن ماهی را به مقامات داد) ، تا سن و احتمالاً از کجا آمده است.

بنابراین این داستان ماهی هنوز به پایان نرسیده است. اسمیت گفت: “هنوز نه. هنوز ادامه دارد.” “این فقط یک عجیب و غریب از طبیعت است. شما زمان کافی را روی آب می گذرانید و هر اتفاقی ممکن است بیفتد ،

مایک اسنایدر را در توییتر دنبال کنید: mikesniderبه

این مقاله در ابتدا در USA TODAY ظاهر شد: داستان ماهی تاریخی: ماهیگیر کانزاس به زمین 4 پا تمساح می روددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *