ما نباید بستر جنایات داعش را در کشور فراهم کنیمبه گزارش ایمنا، محمد دهکان روز دوشنبه با حضور معاونان حقوقی دستگاه های اجرایی و معاون رئیس جمهور در سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص مسائل حقوقی شرکت کرد. سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: در خصوص نظام حقوقی دولت باید به وضعیت کشور و اینکه از نظر حقوقی وظایف ما چیست، تمرکز کنیم.

معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه اعتراض در کشور ما یک پدیده طبیعی و پذیرفته شده است، گفت: این روزها چه گذشت؟ اتفاق افتاد فراتر از اعتراض و به گفته یکی از مقامات رژیم پهلوی، دشمن بود. استخدام به خصوص تمام توان و توانایی های شما رسانه رسیده است تا بود بجز فساد، ایران را از هم جدا می کند که طبیعتاً نظام حقوقی کشور نمی تواند آن را نادیده بگیرد و باید در کنار اقدامات قانونی لازم، شفاف سازی موضوع را نیز بر عهده بگیرد.

وی تصریح کرد: نقشه های دشمن از اول انقلاب همیشه به این شکل بوده که ابتدا درگیری سیاسی داخلی را در بین مردم ایجاد کرد و از چه زمانی. گذاشتن مردم همدیگر را ناکام گذاشتند و رعب و وحشت را آغاز کردند، درست مثل اوایل انقلاب که 17 هزار نفر از مردم و مسئولان ایران به همین ترتیب به شهادت رسیدند و عاملان همان جنایات سردمداران آخرین حوادث هستند. کشور.

کشاورز گفت: آمریکایی ها بیش از 40 سال است که با گروه تروریستی مفقین می جنگند. گاهی در برابر آنها ملت باید از ایران استفاده کرد، گفت: امروز بیش از 3000 نفر از اعضای این گروه تروریستی در فضای مجازی فعال هستند و با تولید محتوا علیه نظام و کشور درصدد جذب نیرو از درون جامعه هستند که متأسفانه تعداد معدودی از آنهاست. در داخل کشور بی خبر از آنها حفاظت انجام می دهند.

معاون حقوقی رئیس جمهور ادامه داد: در حالی که حوادث اخیر هیچ کمکی به شعله ور شدن آتش ناآرامی ها نکرده است. داعش ودیعه و جرم شاهچراگ اتفاق افتاد.

دهقان با تاکید بر اینکه تریبون همیشه برای تجمعات اعتراضی آماده است و ما شعار نیستیم، بلکه عمل و اعتقادی است که حافظ حقوق و اراده مردم است، گفت: البته هر اقدامی که منجر به هرج و مرج و قتل در جامعه شود. کشور و جنبش نارضایتی مردم این نیست

وی تاکید کرد که هر جوانی که در این اغتشاشات جان باخته است برای همه ماست غمگین وی تصریح کرد: همه به ویژه دانشجویان و نمایندگان نخبگان مواظب باشند اعتراض آنها به اغتشاش ختم نشود و کنترل اینجا بر عهده خود نخبگان است.

معاون حقوقی رئیس جمهور بار دیگر به تلاش های جبهه دشمنان انقلاب اسلامی برای جذب سرباز از درون جامعه به ویژه از توطئه گران اشاره کرد و گفت: در ابتدای انقلاب اکثر سربازان به آنها پیوستند. رتبه ها توسط منافقانی که نه تنها بی تجربه، بلکه پرشور و برخی از آنها عالم بودند، مورد تحقیر این گروه تروریستی قرار گرفتند و جنایتی علیه آنها مرتکب شدند و گفتند که به مردم خدمت می کنند. ملت ایران گفت نه راه پس بودند و نبودند راه قبل از

دهقان با اشاره به حساسیت و اهمیت کار نیروی انتظامی در تشخیص معترضان و اغتشاشگران خاطرنشان کرد: در این شرایط حساس به دلیل برخی مشکلات غیرقابل انکار باید مراقب بود. شخصی افراد جامعه را نباید به چنین جریاناتی، در بستر جنایت کشاند داعش در کشور موجود نیست

معاون حقوقی رئیس جمهور افزود: البته نیروی انتظامی، نیروی انتظامی و حراست کشورمان همواره در این زمینه اهتمام داشته اند. جهت جان خود را فدا کردند و نگذاشتند جوانان ما به سوی دشمن بروند.

کشاورز آن خلقت را توصیف کرد نه امنیت فضا را امن تر می کند و در چنین محیطی امکان عیب یابی وجود ندارد. ما مردم هستیم و عمدتاً حمایت از حقوق ملت و چنین قانون اساسی گاهی اوقات این مهم است. انشاالله همه به وظیفه خود عمل کنیم و مسائل را تبیین کنیم تا به کسی ظلم نشود.

همچنین معاون حقوقی رئیس جمهور در ابتدای این جلسه سند تغییر قدرت مردم را به سیاست همه دستگاه های اجرایی از جمله معاونت حقوقی تبدیل کرد. عنوان و وی بر ساماندهی ساختار سازمانی بخش‌های حقوقی دستگاه‌های اجرایی، گسترش اختیارات روسای حقوقی و غیرحقوقی دستگاه‌های اجرایی و برون‌سپاری خدمات حقوقی تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس قانون هیئت مدیره وزیران!

مقررات مربوط به جذب نخبگان انقلابی تدوین شد

پیش از سخنان میثم معاون حقوقی رئیس جمهور لطیف رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در سخنانی با اشاره به اینکه امروز 90 دوره آموزشی برای کارکنان دولت در مرکز آموزش مدیریت دولتی راه اندازی شده است، گفت: آماده بررسی سرفصل ها هستیم. ، و استفاده از اساتید.به این ترتیب می توانیم سطح آگاهی را در زمینه مدیریت افزایش دهیم.

لطیفی گفت: امروز چاره ای نداریم جز اینکه در ارائه خدمات حقوقی به سراغ طرح ها و شرکت های دانش بنیان برویم که هوش مصنوعی و بازنگری قوانین بسیار مفید خواهد بود.

رئیس سازمان استخدامی کشور از تهیه و ابلاغ آیین نامه مشارکت نیروهای نخبه جوانان انقلابی در دستگاه های اجرایی کشور خبر داد و افزود: این آیین نامه در دستور کار قرار گرفته است. بر اساس آن این آیین نامه شامل کارکنان دستگاه های اجرایی می باشد جهت نخبگان جذب صندوق ملی می شوند و استفاده از پتانسیل نخبگان کشور در دستگاه های اجرایی در اجرای سند تغییر قدرت مردمی بسیار موثر خواهد بود.