این واقعا برای من جالب است.

من مصاحبه ای با مردی به نام جیمز نستور دیده ام ، فکر می کنم نام او است ، او گفت که فیزیولوژی ما به دلیل اختراع و رواج غذاهای فرآوری شده در حال تغییر است ، که باعث می شود ماهیچه های فک بیش از پیش آتروفی شود. او می گوید دهان ما در واقع به دلیل غذاهای نرمتر کوچکتر می شود ، بنابراین ما باید دندان عقل را برداریم ، و همچنین علت کوچک شدن کام سخت ما ، که باعث مشکلات تنفسی مانند آپنه خواب می شود.

من این مشکل رو ندارم دندانپزشکان می گویند من می توانم تمام دندان عقل خود را حفظ کنم و آپنه خواب ندارم. با این حال ، من علاقه مند هستم که چگونه بر اساس رژیم های جدید خود به طور جمعی تغییر می کنیم.

این باعث شد به این فکر کنم که مردم چه می خورند و شاید بهتر باشد رژیم غذایی را به رژیم قبلی خود تغییر دهیم (مانند رژیم پالئو). اما باز هم ، آیا تفاوت زیادی نخواهد داشت؟ به عنوان مثال ، رژیم مدیترانه ای با رژیم غذایی اسکاندیناوی یکسان نیست.

من علاقه مند بودم به میراث خودم برگردم و ببینم آنها چه می خورند. به عنوان مثال ، اگر من از منطقه خاصی در آسیا آمده بودم یا بومی آمریکایی بودم ، آیا می توانستم بدانم که آنها چه می خورند؟

من مقاله ای خواندم که در آن آنها مردی همیشه در یخ زده در سیبری را پیدا کردند ، و او آنقدر خوب حفظ شده بود که متوجه شدند او بازی می خورد و همچنین انگل دارد.

من نه تنها به غذای خود ، بلکه به سایر مناطق و نحوه تغییر آنها در رژیم غذایی غذاهای فرآوری شده و ارزان توجه دارم.

آیا شخص دیگری به این موضوع علاقه مند است یا اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *