آبر اساس بیانیه این مدرسه ، یک مدرسه ابتدایی در ایالت واشنگتن رژه سالانه هالووین خود را برای سال 2021 لغو کرد ، زیرا دانشکده آن اعلام کرد که این رویداد “دانش آموزان رنگین پوست را که این جشن را جشن نمی گیرند” به حاشیه می برد.

منطقه مدرسه می گوید تصمیم تیم برابری نژادی در مدرسه ابتدایی بنیامین فرانکلین حاصل پنج سال بحث بود.

سخنگوی مدارس دولتی سیاتل در بیانیه ای گفت: “رویدادهای متعدد اجتماعی و محله ای وجود دارد که در آن دانش آموزان و خانواده هایی که مایل به جشن گرفتن هالووین هستند” وجود دارد. “از لحاظ تاریخی ، رژه کدو تنبل ، دانش آموزان رنگین پوست را که جشن نمی گیرند ، به حاشیه می برد. به طور خاص ، این دانش آموزان درخواست کرده اند تا هنگام وقوع این رویداد در محوطه دانشگاه منزوی شوند.”

لباس های ترامپ از مد این هالووین خارج می شود

در این بیانیه آمده است که این تصمیم به همه چیز مربوط به محافظت از دانش آموزان رنگین پوست و هیچ ربطی به بیماری همه گیر دارد.

در این بیانیه آمده است: “اتحاد با تعهد بی دریغ SPS به دانش آموزان رنگین پوست ، به ویژه مردان آمریکایی آفریقایی تبار ، متعهد است که در طول روز مدرسه رژه کدو تنبل را با فرصت های فراگیر و آموزشی جایگزین کند.”

استنلی جاسکوت ، مدیر مدرسه ابتدایی بنیامین فرانکلین گفت که هالووین یک مسئله پیچیده برای مدارس سراسر کشور است.

جاسکوت گفت: “بله ، من موافقم که این رویداد دانش آموزان رنگین پوست ما را به حاشیه برد. بسیاری از دانش آموزان ما از لحاظ تاریخی در حین برگزاری رژه کدو تنبل ، فعالیت دیگری را در کتابخانه انتخاب کردند.” “این یک وضعیت منزوی بود و با ارزشهای ما برای داشتن مکانی امن و همه جانبه برای همه دانش آموزان – به ویژه دانش آموزان رنگین پوست و کسانی که نسبت به سر و صدا و هیجان رژه حساس هستند” مطابقت نداشت. “

بر اساس این گزارش ، والدین در 8 اکتبر از این تصمیم مطلع شدند و به آنها دستور داده شد که به فرزندان خود اجازه ندهند در مدرسه لباس بپوشند.

با توجه به خبرنامه ای که برای والدین ارسال شده است ، ممکن است برای آن دسته از دانش آموزانی که خانواده های آنها نمی توانند برای آنها لباس تهیه کنند ناراحت کننده باشد و صداهایی که از چنین رویدادهایی به گوش می رسد ناراحت کننده است.

برای مطالعه بیشتر از آزمون WASHINGTON اینجا را کلیک کنید

در خبرنامه آمده است که دانش آموزان مدرسه ابتدایی به جای مهمانی های لباس ، در رویدادهای “فراگیر” شرکت می کنند ، از جمله “واحدهای موضوعی مطالعه در مورد پاییز” و بررسی “آثار هنری پاییزی”.

فیلم های واشنگتن Examiner

برچسب ها: اخبار ، هالووین ، واشنگتن ، سیاتل ، مدارس

نویسنده اصلی: لوک جنتیل

محل اصلی: مدرسه ابتدایی به دلیل عدم حساسیت نژادی رژه هالووین را لغو کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *