در پینترست به اشتراک بگذارید
گزارش جدید ده‌ها خدماتی را فهرست می‌کند که انتظار می‌رود تحت دستورالعمل‌های جدید Medicare در سال آینده تحت پوشش قرار گیرند. گتی ایماژ
  • یک گزارش جدید می گوید که ده ها خدمات جدید تحت پوشش برنامه های Medicare Advantage در سال آینده وجود خواهد داشت.
  • از جمله خدمات می توان به ماساژ درمانی، تغییرات در منزل و خدمات حمل و نقل اشاره کرد.
  • کارشناسان می گویند ثبت نام در این طرح ها مزایا و معایبی دارد، بنابراین افراد مسن قبل از انتخاب باید به خوبی از آن مطلع شوند.

ماساژ درمانی و کمک در سفر به خواربارفروشی ممکن است مانند مزایای مدیکر معمولی به نظر نرسد، اما آنها از جمله پیشنهادات گسترده ای هستند که بسیاری از برنامه های Medicare Advantage در سال آینده ارائه خواهند کرد.

این بر اساس گزارش جدیدی از شرکت مشاوره اکچوئری Milliman، به سفارش گروه حمایت از Medicare Advantage، Better Medicare Alliance (BMA) است.

در 2 سال گذشته، مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) تعریف مزایای «در اصل مربوط به سلامت» را تحت برنامه‌های Medicare Advantage گسترش دادند تا به خدمات مراقبتی با تمرکز بر حفظ زندگی روزمره و نه فقط درمان مستقیم پزشکی حاد اجازه دهند. .

طرح‌های مزیت مدیکر، طرح‌های بیمه خصوصی هستند که برای افراد واجد شرایط برای Medicare، برنامه بیمه درمانی با بودجه دولت که پوشش پزشکی را برای افراد ۶۵ سال و بالاتر ارائه می‌کند، در دسترس است.

بسیاری از این مزایای جدید، مزایای تکمیلی ویژه برای بیماران مزمن (SSBCI) هستند که برای بهبود کیفیت زندگی در میان ثبت نام‌شدگان Medicare Advantage با بیماری‌های مزمن طراحی شده‌اند.

به گفته یک آژانس، اگر SSBCI انتظار معقولی برای بهبود یا حفظ سلامت یا عملکرد کلی ثبت نام‌شدگان مبتلا به بیماری مزمن داشته باشد، طرح‌ها می‌توانند یک مورد یا خدمات «غیر مرتبط با سلامت اولیه» را به ثبت‌نام‌کنندگان مبتلا به بیماری مزمن ارائه دهند. خلاصه سازی.

گزارش Milliman نشان می دهد که این منجر به انفجاری از مزایای گسترده در میان برنامه های Medicare Advantage شده است، به طوری که 116 طرح بیش از یکی از این خدمات را در سال 2020 ارائه می دهند در مقایسه با هیچ یک در سال 2019.

از جمله مزایای مجاز ذکر شده در خلاصه CMS خدمات وعده غذایی، حمل و نقل برای نیازهای غیرپزشکی مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی یا بانک، کنترل آفات، خدمات حمایت کننده از زندگی خودگردان و برنامه ریزی شخص محور، و تغییرات ساختاری خانه برای افرادی که به طور مزمن بیمار هستند – به نام چند.

بسیاری از این تغییرات نتیجه مستقیم تصویب قانون ایجاد نتایج با کیفیت بالا و نتایج لازم برای بهبود مراقبت مزمن (مزمن) در سال 2017 است که برای گسترش و بهبود دسترسی به خدمات یکپارچه تحت Medicare طراحی شده است.

شان گرین، رئیس عملیات بازرگانی در طرح بیمه درمانی، گفت: «این مزایای جدید فقط جنبه مثبتی دارند، زیرا اکنون ارائه‌دهندگان می‌توانند به عوامل دیگری که باعث ایجاد شرایط پزشکی می‌شوند، مانند یک تهویه مطبوع ناکارآمد که یک ذینفع مدیکر را بیمار می‌کند، رسیدگی کنند. ابزار مقایسه HealthPocket، به Healthline گفت.

او گفت: «تعیین مقدار کمک این مزایای جدید غیرممکن است، اما منصفانه است که بگوییم هیچ محدودیتی جز خلاقیت طرح‌ها و ارائه‌دهندگان Medicare Advantage وجود ندارد. “قانون مراقبت مزمن فرصت های زیادی را برای نوآوری باز می کند.”

مزایا و معایب

همه اینها عالی به نظر می رسد، که ممکن است مردم را به این فکر فرو برد: چه چیزی؟

برنامه های Medicare Advantage، که توسط CMS تامین می شود، باید همان سطح مراقبت را با Medicare که توسط دولت اداره می شود ارائه دهند، اما آنها می توانند خدمات، مزایا و سطوح مختلف تقسیم هزینه را در مقایسه با Medicare استاندارد ارائه دهند.

این سیستم تا حدودی مانند کوپن های مدرسه کار می کند. آدام سی پاول، دکترا، مدرس دانشگاه نورث ایسترن در ماساچوست و رئیس سندیکای Payer+ Provider، گفت: مردم می‌توانند گزینه پیش‌فرض دولتی را انتخاب کنند، یا می‌توانند از کوپن خود برای خرید یک گزینه خصوصی استفاده کنند. یک شرکت مشاوره مدیریت و مشاوره عملیاتی با تمرکز بر مراقبت های مدیریت شده و صنایع ارائه مراقبت های بهداشتی.

پاول به Healthline گفت: “مزایا و معایب یک طرح مزیت مدیکر به شدت به طراحی طرح آن بستگی دارد.” “مزایای بالقوه ای که برخی از برنامه های Medicare Advantage دارند شامل تقسیم هزینه کمتر نسبت به اورجینال مدیکر، پوشش داروهای تجویزی، مزایای دندانپزشکی و بینایی است. اگرچه مزایا معمولاً غنی می‌شوند، برنامه‌های Medicare Advantage ممکن است محدودیت‌هایی در دسترسی ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی نیز داشته باشند که در Original Medicare یافت نمی‌شوند. شبکه ارائه دهندگان موجود در طرح مزیت Medicare ممکن است منطقه ای باشد و ممکن است برای استفاده از برخی خدمات به ارجاعات نیاز باشد.

به عبارت دیگر، مزیت Medicare همه چیز در مورد مبادله است.

طرح‌های مزیت دارای منوی گسترده‌ای از مزایا هستند و هزینه‌ها را با حداکثرهای سالانه محدود می‌کنند (6750 دلار در شبکه، 10000 دلار خارج از شبکه در PPO در سال 2019)، که در آن Medicare هیچ حداکثری ندارد.

از سوی دیگر، طرح‌های Advantage می‌توانند برای رویه‌هایی مانند طرح‌های بیمه خصوصی سنتی و همچنین دارای مراقبت‌های درون شبکه و برون شبکه تعریف‌شده باشند، نیاز به مجوز اولیه دارند.

این بدان معناست که برنامه‌های Medicare Advantage مانند Medicare استاندارد «سفر» نمی‌کنند.

«مصرف‌کنندگان این‌ها را دوست دارند [Advantage] برنامه‌ها زیرا معمولاً می‌توان آنها را با حق بیمه ماهیانه کم یا بدون حق بیمه یافت. و بسیاری از آنها شامل پوشش داروی قسمت D و همچنین سایر مزایای جانبی، از جمله برخی پوشش دندانپزشکی و بینایی، خدمات حمل و نقل، خطوط تلفنی پرستار، و مزایای سلامتی، وعده های غذایی در دوران نقاهت، و برخی از مزایای مراقبت طولانی مدت هستند. از آژانس بیمه سلامت Hyers and Associates Inc.، به Healthline گفت. «اینها همه ویژگی‌های عالی هستند، اما دلیل کافی برای خرید یک طرح نیستند. شما می خواهید مطمئن شوید که بیمه به خودی خود متناسب با نیازها و بودجه شما در صورت بروز حادثه یا بیماری است.

اورجینال مدیکر هیچ واسطه بیمه ای برای پیش مجوز ندارد و بدون توجه به اینکه به کدام بیمارستان مراجعه می کنید، پوشش جامعی ارائه می دهد.

Kathe Kline، بنیانگذار وب سایت آموزشی Medicare و کارگزاری MedicareQuick.com در San Diego Medicare، به Healthline گفت: “در Medicare اصلی، معمولاً هیچ کسی بین شما و پزشک شما وجود ندارد که مراقبت هایی را که می توانید دریافت کنید تعیین کند.”

با توجه به ارائه خدمات گسترده در بسیاری از برنامه‌های Medicare Advantage، Kline یکدست بود.

او گفت: “همه طرح ها مزایای جدید را ارائه نمی دهند.” از میان مواردی که هستند، برخی از طرح ها تنها مزایای محدودی مانند گردنبند ایمنی شخصی ارائه می دهند. زمان نشان خواهد داد که در چند سال آینده چه خدمات جدیدی ارائه خواهد شد. هرچه منطقه رقابتی تر باشد، انتظار دارم خدمات بیشتری را در طرح ها شاهد باشم.»