هیئت منصفه بزرگ روز چهارشنبه تصمیم گرفت مردی در ایالت میسوری که در پی مشاجره ای که بر سر هیزم ایجاد شده بود دو نفر را کشت ، متهم نشود.

به گفته اریک زاند ، دادستان دادستانی شهرستان پلات ، تیرانداز 22 ساله ، که نامش به طور عمومی فاش نشد ، در ماه فوریه هنگامی که یکی از مردان با اسلحه به او نزدیک شد ، کالوب لاوسن ، 34 ساله و جاناتان لوتز ، 44 ساله را به ضرب گلوله کشت و کشت. به

زهند گفت ، به دلیل موضع میسوری قانون اساسی شما ، تیرانداز در اقدامات خود موجه بود. این قانون بحث برانگیز در سال 2017 تصویب شد و بعداً اصلاح شد و شامل اقدامات دفاع از خود شد.

زهند در بیانیه خبری گفت: “قانون میسوری” ایستادگی کنید “بدین معناست که مردم در صورتی که در جایی که حق دارند در دفاع از خود مجبور نباشند قبل از استفاده از زور برای دفاع از خود عقب نشینی کنند.” “و در حالی که مردم هرگز نمی توانند از نیروی مرگبار صرفاً برای محافظت از اموال استفاده کنند ، اگر معتقد باشند که نیروی کشنده برای محافظت از خود در برابر مرگ یا صدمات جسمی جدی ضروری است ، می توانند از نیروی مرگبار استفاده کنند.”

این تیراندازی در 10 فوریه زمانی رخ داد که لاوسون و لوتز 200 دلار برای تحویل هیزم به پدر مرد 22 ساله دریافت کردند. وکیل تعقیب کننده گفت که پسر متوجه شد که پدرش هیزم کوتاه دارد ، بنابراین او را در خودروی خود دنبال کرد.

وقتی پسر در بزرگراه 9 به Lawson و Lutz رسید ، رانندگان دو وسیله نقلیه هردو کنار رفتند. یک شاهد مشاهده کرد که پسر 22 ساله از ماشین خود خارج شده و می گوید: “آیا شما فقط قصد سرقت از پدر من را دارید؟” به گفته زهند

لوتز و لاوسون ، که دومی آنها دارای اسلحه کمری بودند ، سپس به سمت جوان 22 ساله حرکت کردند. لاوسون قبل از اینکه سلاح گرم خود را بگیرد ، اسلحه خود را به سمت مرد نشانه رفت.

به گفته وکیل تعقیب کننده ، تیرانداز چندین بار شلیک کرد و به سینه و صورت لاوسون و به شکم و شانه لوتز اصابت کرد. لاوسون ، از شهر کیمبرلینگ ، در محل و لوتز ، از کانزاس سیتی ، در بیمارستان جان باختند.

مرد 22 ساله قبل از تماس با 911 در خانه اش صحنه را ترک کرد. وی سپس داوطلبانه تسلیم معاونان کلانتری شد ، اما روز چهارشنبه هیئت منصفه بزرگ از صدور کیفرخواست علیه وی خودداری کرد.

کایل لاوسون ، برادر کالوب ، به WDAF گفت که وضعیت برای او منطقی نیست و او به خوبی با تصمیم هیئت داوران کنار نمی آید.

“هیچ کدام منطقی نیست و درست نیست. کایل لاوسون گفت ، این بچه نباید آزاد برود.

“من برام مهم نیست که برادرم هیچ چوبی به آنها نداده یا آنها را کوتاه کرده یا هر کاری که انجام داده است. شما مجبور نیستید او را با اسلحه تعقیب کنید و عدالت را در دستان خود بگیرید و بگویید “خوب من احساس خطر کردم ، بنابراین او را کشتم”.

خویشاوندان لاوسون و لوتز به KCTV گفتند که با یک وکیل در این پرونده صحبت می کنند. دیوید لاوسون ، پدر کالوب ، می گوید: “مسخره است.”

زهند این پرونده را “غم انگیز” خواند ، اما اشاره کرد که هیئت منصفه بزرگ متوجه جنایتی نشده است.

Everytown for Gun Safety ، سازمانی که مخالف قوانین اساسی شما است ، می گوید 29 ایالت قوانین را در حال اجرا دارند. این سازمان می گوید قوانین منجر به 150 تیراندازی مرگبار دیگر در ماه در ایالات متحده شده است.

هرتاون می گوید: “قوانین خود را متقابل اعلام کنید به افراد مجوز کشتن می دهد و به کسانی که به تیراندازی می کنند اجازه می دهد مصونیت خود را بدست آورند ، حتی اگر درگیری را آغاز کرده باشند و حتی وقتی می توانند با خیال راحت اوضاع را کاهش دهند.”

ناراحتی خانواده پس از آزاد شدن راننده در درگیری مرگبار جاده ای آریزونا. در اینجا آنچه اتفاق افتاده است

‘Stand Your Ground BS است.’ الیزابت بانک بازیگر ، لایحه اوهایو را در توییتر اعلام کرد

توصیه های وکیل در مورد شبیه جلوه دادن قتل مانند دفاع شخصی منجر به تعلیق در تنسی می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *