مزایده 237 خودرو توقیف شده در پارکینگ مهریز برگزار شدبه گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری منطقه یزد، رئیس قاضی منطقه یزد به همراه بازرس کل منطقه ضمن بازدید از پارکینگ خودروهای توقیف شده در رابطه با مزایده در شهرستان مهریز بازدید و از آن بازدید کردند. پس از تایید اصالت خودرو توسط کارشناس، دستور مربوطه توسط مسئول فنی و کارشناس قیمت YPX صادر شده است.

غلامعلی دشیری وی در این بازدید با توجه ویژه به تحویل 323 دستگاه موتورسیکلت غیرقابل استفاده به ستاد اجرایی گفت: تمام تلاش مجموعه قوه قضائیه و نهادهای ذیربط این است که تمامی خودروهای توقیف شده در این پارکینگ تا پایان روز تعیین تکلیف شوند. امسال.» تعیین می شود. مدت ثابت

وی با اشاره به بررسی آرای قطعی محاکم قضایی در خصوص خودروهای توقیف شده، گفت: برای اجرای دستورات قضایی در سراسر استان تصمیم به بازرسی و تفکیک وضعیت خودروها گرفته شد و دلیل این امر تصمیم گیری بوده است. -ساخت پارکینگ شورای هماهنگی بود.همچنین باید تجدید نظر شود.

این ضابط قضایی خواستار تلاش اولیای دم برای ساماندهی و پوشش پارکینگ شد و گفت: در هر حال باید از اموال توقیف شده تا زمانی که به مالک مسترد نشده و یا به موجب قانون به نفع دولت مصادره شود حفاظت شود. شرایط و آن اجازه این کارها را نمی داد قاعدگی زنان حق انتفاع ساقط می شود.

دشیری وی خاطرنشان کرد: صورتجلسه جلسه اردیبهشت ماه گذشته توسعه یافت آمار راهکارهای قانونی برای جانمایی خودروهای توقیفی تهیه و ابلاغ شد و در صورت اجرایی شدن این مجوزها از این پس پارکینگ از خودروهای توقیفی خالی می شد.

رئیس دادگستری منطقه یزد گفت: برخی از این دستگاه ها مجهول یا متروکه از سوی مالک هستند و حتی با حکم استرداد دادگاه، مالک برای بازپس گیری آنها اقدامی نمی کند.