مشاهده ویدیوها با وضوح 4K برای کاربران عادی یوتیوب غیرممکن شده استبه گزارش سرویس ترجمه ایمنا، یوتیوب بزرگترین پلتفرم اشتراک گذاری ویدئو در جهان است و کاربران یوتیوب می توانند ویدئوهای خود را با بالاترین وضوح آپلود کنند. این پلتفرم ویدیویی تبلیغات را در حالت عادی نشان می دهد که یکی از مزیت های مهم یوتیوب است حق بیمه تبلیغات را نشان نمی دهد، اما به نظر می رسد یوتیوب سعی دارد بین یک سرویس معمولی و یک سرویس تفاوت قائل شود حق بیمه بزرگنمایی؛ افزایش دادن

تعدادی از کاربران ذکر کرده اند که برای تماشای ویدیوها با وضوح 4K باید در نسخه iOS یوتیوب مشترک شوند. حق بیمه آماده باشید، این تغییر ممکن است در نسخه های دیگر YouTube اعمال شده باشد. در حال حاضر تعداد محدودی از کاربران نسخه iOS یوتیوب برای مشاهده ویدیوهای 4K با مشکل مواجه هستند. بنابراین هنوز مشخص نیست که یوتیوب این تغییرات را به طور گسترده‌تری ارائه خواهد کرد یا خیر.

این شبیه به یک اشتراک استاندارد YouTube است حق بیمه قیمت آن در ایالات متحده 11.99 دلار است. این سرویس اشتراک علاوه بر عدم نمایش تبلیغات، امکان پخش محتوا در پس زمینه را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد ویدیوها را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنند. یوتیوب هنوز به درخواست‌های شفاف‌سازی درباره تغییرات جدید پاسخ نداده است.