{مشخصات} سامسونگ گلکسی A53 5G + هزینهبه گزارش سرویس تفسیر می کند ایمنا، سامسونگ در داخل 12 ماه های جدیدترین همراه خود اسباب بازی های سری گلکسی A مشابه گلکسی A12 را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلکسی A52 به شهرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه زیادی بازو یافته است. به دلیل این رو این نمایندگی {جدیدترین} محصول میان کلاس خانوادگی شخصی را در داخل کپک سه مانکن گلکسی A33 را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلکسی A53 در امتداد طرف گلکسی A73 راه اندازی شد کرد. در داخل {زیر} به بررسی اجمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل در میان مشخصه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مشخصات} سامسونگ گلکسی A53 5G می پردازیم:

طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدنه Samsung Galaxy A53 5G

گلکسی A53 آن را به راه اندازه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار تمایز چندانی همراه خود فناوری در گذشته ندارد، پنل پشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریم اسباب بازی به سازماندهی به دلیل پلاستیک مدرن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مات بازسازی شده است. بار این محصول 189 خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندازه 8.1 * 74.8 * 159.6 میلی متر است. به لطف بیشترین استفاده را ببرید پنل OLED در داخل گوشی معقول فوق الذکر، حسگر اثرانگشت در داخل زیرین صفحه کامپیوتر در داخل گوشی تعبیه شده است، این سنسور به دلیل انواع اپتیکال بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سرعت} کار کردن {راضی کننده} است. Samsung Galaxy A53 5G به دلیل درگاه USB 2.0 Type-C در داخل حاشیه از پایینی استفاده می کند از، با این وجود به دلیل جک هدفون 3.5 میلی متری استفاده بیشتر از {نمی کند}. این گوشی در داخل 4 سایه مشکی، سفید، آبی، هلویی به تخلیه می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشابه فناوری زودتر دارای شهادت دادن IP67 است، به همین دلیل احتمالاً ممکن است به همان اندازه نیم ساعت استرس آب را در داخل عمق عالی متری تحمل تنبل.

صفحه کامپیوتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپیکر سامسونگ گلکسی A53 5G

سامسونگ گلکسی A53 5G دارای صفحه کامپیوتر 6.5 اینچی OLED همراه خود رزولوشن 1080 در داخل 2400 پیکسل، تراکم 405 پیکسل در داخل {هر} اینچ، نسبت {تصویر} 20:9 را انتخاب کنید و انتخاب کنید هزینه تجدید 120 هرتز است. مانیتور به دلیل پروفایل های {رنگی} خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید واضح کدام ممکن است به سازماندهی در داخل فضاهای sRGB را انتخاب کنید و انتخاب کنید DCI-P3 رئوس مطالب شدند کمک می کند. سامسونگ گلکسی A53 5G به دلیل بلندگوهای استریو استفاده می کند از کدام ممکن است به سازماندهی در داخل حاشیه از زیرین بدنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاشیه از بالایی صفحه کامپیوتر قرار دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صداهای میان کلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود فرکانس نخست را هم درجه همراه خود پرچمداران چاپ شده می تنبل، با این وجود این {کار} را {نمی کند}. . همراه خود صداهای فرکانس تمام راه پایین خوبی واقعاً کار می کند.

digicam سامسونگ گلکسی A53 5G

digicam چهارگانه راه اندازی شده پشت سامسونگ گلکسی A53 5G کدام ممکن است شامل می شود digicam عریض 64 مگاپیکسلی، digicam زاویه باز 12 مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید digicam های تجزیه و تحلیل عمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکرو 2 مگاپیکسلی است. این محصول حتی می تواند به دلیل عالی واحد 32 مگاپیکسلی شناخته شده به عنوان digicam سلفی نمای ورودی استفاده می کند از. digicam عریض سامسونگ گلکسی A53 5G به دلیل سنسور 1.7/f همراه خود دیافراگم f/1.8 استفاده می کند از کدام ممکن است به دلیل لرزشگیر اپتیکال {تصویر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوکوس {خودکار} تجزیه و تحلیل بخش استفاده می کند از. digicam فوق عریض حتی می تواند به دلیل دیافراگم f/2.2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمای بصری 123 سطح استفاده می کند از. digicam های ماکرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمق میدان نیز دارای عالی لنز همراه خود دیافراگم f/2.4 هستند کدام ممکن است به سازماندهی به دلیل آن قرار است برای ربودن {عکس} های در دسترس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جداسازی سوژه به دلیل پس زمینه در داخل {عکس} های پرتره استفاده بیشتر از می کنند.

اسباب بازی های Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G به دلیل تراشه Exynos 1280 استفاده می کند از کدام ممکن است به دلیل مختلط به دلیل هسته های Cortex-A78 همراه خود فرکانس 2.40 گیگاهرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش هسته Cortex-A55 همراه خود فرکانس 2.0 گیگاهرتز شناخته شده به عنوان CPU استفاده می کند از را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل واحد 4 هسته ای Arm’s Mali-G68 استفاده می کند از. پردازنده گرافیکی تراشه میان کلاس اگزینوس 1280 نیز {قابلیت} اتصال با آنلاین های 5G را دارد. سامسونگ گلکسی A53 5G در داخل سه {نسخه} همراه خود 6 گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید 128 گیگابایت حافظه داخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید 8 گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید 128 گیگابایت حافظه داخل همراه خود 8 گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید 256 گیگابایت حافظه داخل تهیه می تواند باشد.

لطیف افزار Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G به صورت پیش اعتقاد همراه خود سیستم کار کردن اندروید 12 را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابط کاربری One UI 4.1 به تخلیه می رسد. رابط کاربری نسبت به فناوری زودتر شخصی بهبودهای علاقه مند به دارد، به منظور که سامسونگ قابلیتی به تماس گرفتن Smart Widgets را در داخل One UI 4.1 راه اندازی شد کرده است کدام ممکن است خیلی شبیه Smart Stacks اپل واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشتریان چندین ویجت را همراه خود Swipe اختلاط کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین آنها خواهند شد {حرکت} کنند.

باتری سامسونگ گلکسی A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G به دلیل عالی باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خورده شدن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل فناوری هزینه سیمی 25 واتی کمک می کند. {متاسفانه} سامسونگ شارژر را به دلیل گوشی های سری A به دلیل جمله A53 {حذف} کرده است. {نتایج} تحقیقات نمایشگاه ها کدام ممکن است اگر به دلیل Samsung Galaxy A53 5G خیلی زیاد استفاده بیشتر از نکنید، صفحه کامپیوتر آن قرار است احتمالاً ممکن است به همان اندازه 12 ساعت درخشان نگه دارد.

مزایای بزرگ Samsung Galaxy A53 5G

  • حمل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقل دقیق
  • قول حمایت به دلیل بسته ها به مدت زمان 4 12 ماه
  • صفحه کامپیوتر OLED درخشان تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید از محسوس تر به دلیل اغلب است
  • بلندگوهای استریوی {شفاف} را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسا
  • کار کردن {بهینه} digicam در داخل روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت شب

معایب گوشی Samsung Galaxy A53 5G

  • اصرار با بیرون شارژر
  • تراشه ها نسبت به مخالفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری زودتر ضعیف تر هستند
  • هزینه های در دسترس به پیشگام مقرون به صرفه

هزینه سامسونگ گلکسی A53 5G

تقریباً در مورد {نتایج} بررسی اجمالی ها در داخل زمان تخلیه این مطلب، هزینه گوشی سامسونگ گلکسی A53 5G ناشی از جایگشت ها رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حافظه داخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند تمایز سایه بین آن قرار است است. 11 میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید 990 هزار تومان به همان اندازه 12 میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید 600 هزار تومان عالی متغیر