{مشخصات} کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 + هزینه


به گزارش سرویس تفسیر می کند ایمنا، کامپیوتر لپ تاپ های اچ پی همواره به کیفیت عالی، تطبیق پذیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییرات از ملزومات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلیقه ها وضعیت داشته اند. یکی در میان کالا میانی این نمایندگی کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 می باشد یا نباشد یکپارچه به بررسی اجمالی تعدادی از مشخصه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مشخصات} آن خواهد شد می پردازیم:

طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدنه کامپیوتر لپ تاپ اچ پی G7-250 المحمول

کامپیوتر لپ تاپ اچ پی G7-250 بدنه ای پلاستیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روکش مات دارد کدام ممکن است باعث شده برای مشتریان جذابیتی نداشته باشد یا نباشد، بار آن خواهد شد 2.04 کیلوگرم است، متعاقباً کامپیوتر لپ تاپ آرام وزنی در نظر گرفتن نمی آید. ضخامت این کامپیوتر لپ تاپ در داخل صورت بسته نرم افزاری در دسترس بودن مانیتور 22.5 میلی متر است. بعد عظیم این اسباب بازی باعث می تواند فضای فراوان برای حرکت هوا داشته باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی گرمای تأمین شده را مدیریت تدریجی. کامپیوتر لپ تاپ مذکور در داخل سایه {خاکستری} یکدست همراه خود روکشی ایمنی در برابر جاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خش ممکن در دسترس بودن شده است. HP G7-250 امکاناتی شناخته شده به عنوان حسگر تأثیر انگشت ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای بهبود ایمنی اسباب بازی نیاز به به همین دلیل رمز حرکت بیشترین استفاده را ببرید. این کامپیوتر لپ تاپ دارای عالی پورت USB 2.0، عالی پورت USB 3.1 Gen 1، عالی پورت HDMI 1.4b را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی درگاه اترنت است.

HP G7-250. مانیتور کامپیوتر لپ تاپ

کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 دارای مانیتور 15.6 اینچی همراه خود رزولوشن 768 در داخل 1366 پیکسل است کدام ممکن است همراه خود {حاشیه} زیادی احاطه شده است. این مانیتور در واقع می تواند 67 شانس به همین دلیل سایه های sRGB را محافظت دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند توانايي فراهم کردن روشنایی {متوسط} ​​220 نیت است. اچ پی برای این محصول به همین دلیل پنل NT استفاده بیشتر از کرده کدام ممکن است زاویه میدان دید را نسبت به پنل های IPS به کاهش می دهد با این وجود همچنان مانیتور باکیفیت است. در داخل بالای مانیتور مکانی برای اینترنت کم است کدام ممکن است مشتریان می توانند به همین دلیل آن خواهد شد برای چت ویدیویی هر دو کنوانسیون ویدیویی استفاده بیشتر از کنند. در داخل {حاشیه} زیرین مانیتور لوگوی HP را می بینید کدام ممکن است چیز خوب در مورد خاصی به طراحی پنل جلویی می بخشد.

صفحه وب مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاچ پد کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 المحمول

HP G7-250 دارای صفحه وب‌مهم جزیره‌ای است کدام ممکن است به همین دلیل آفتاب پس‌زمینه استفاده بیشتر از نمی‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش آگهی دکمه‌های صفحه وب مهم در داخل جو‌های کم آفتاب را برای مشتریان سخت می‌تدریجی. در داخل زیرین صفحه وب مهم تاچ پد همراه خود {قابلیت} چندلمسی ممکن است وجود داشته باشد به همان اندازه بتوانید دستورالعمل ها مختلفی را در رابطه با اسباب بازی قرار داده کنید.

مشخصات لپ تاپ HP G7-250 + قیمت

HP G7-250. کامپیوتر لپ تاپ

کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 دنده دار به پردازنده Intel Core i3-1005G1 است کدام ممکن است به همین دلیل 2 هسته تشکیل شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای 4 مگابایت کش L3 می باشد یا نباشد. فرکانس الهام این پردازنده روی 1.2 گیگاهرتز تغییر شده کدام ممکن است به همان اندازه 3.4 گیگاهرتز قابل {افزایش است}. این محصول به همین دلیل پردازنده UHD Graphics استفاده می کند از کدام ممکن است برای کارهای گرافیکی آرام صحیح است. این کامپیوتر لپ تاپ دارای 4 گیگابایت رم DDR4 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 ترابایت حافظه داخل هارددیسک است. نمی توان پیش بینی داشت کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 {کار} سنگینی مشارکت در دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مشتریان پایه صحیح است.

باتری کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250

HP G7-250 به همین دلیل عالی باتری سه سلولی 41 وات ساعتی مصرف شده می تدریجی کدام ممکن است به بدست آورده اید فرصت می دهد به همین دلیل کامپیوتر لپ تاپ برای 8 به همان اندازه 12 ساعت {کار} آرام بیشترین استفاده را ببرید. در واقع عمر باتری {محدود} بسته نرم افزاری به سبک خوردن، روشنایی صفحه وب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار صدای خروجی به همین دلیل بلندگوها کاملاً متفاوت است.

مشخصه های نوت بوک HP G7-250

  • پردازنده بسیار موثر
  • حافظه داخل 1 ترابایت
  • طراحی با کلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارق العاده

نقص کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250

  • با بیرون پورت USB-C
  • رم کم

هزینه کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250

طبق بررسی اجمالی های تکمیل شده در داخل زمان نگارش این گزارش، کامپیوتر لپ تاپ HP G7-250 همراه خود هزینه 4 گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی ترابایت حافظه داخل در دسترس بودن می تواند. 12 میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید 790 هزار تومان تجزیه و تحلیل شد.