مصدومیت هالند کی تمام می شود؟به گزارش خبرنگار ایمنا، ارلینگ هلند او هنوز دور از میادین است و در بازی منچسترسیتی مقابل سویا در لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت، اما می تواند بازی کند. فولام بازگشت به مزارع

قهرمانان فعلی لیگ برتر روز شنبه در لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت فولام می رود هلند در این لیگ برتر او 17 گل به ثمر رساند و می تواند در آن مسابقه شرکت کند.

گواردیولا به این سوال پاسخ داد در باره وضعیت آسیب دیدگی هلند و زمانی که توانست به میادین بازگردد به خبرنگاران گفت: در مقایسه با شنبه، یکشنبه، دوشنبه، هر روز احساس بهتری دارد. هنوز 100 درصد آماده نیست، نمی‌خواهیم ریسک کنیم. امیدوارم برعکس باشه فولام وجود دارد

هلند وقتی روبروی باشگاه “بوروسیا” دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و در نتیجه این بازی مصدوم شد لستر این به دلیل پیروزی 1-0 سیتی بود. کالوین فیلیپس دیگر ستاره مصدوم سیتی است.

صحبت های گواردیولا در مورد هافبک انگلیس: او با تیم تمرین می کند، هنوز با او صحبت نمی کند کالوین من این کار را نکردم. می دانم جام جهانی چقدر مهم است، اما از بازیکنی که آماده نیست استفاده نمی کنم. احساس می کنم بازی ها فشرده خواهد بود. در پایان فصل باید جام ها را ببریم. باید باهاش ​​بازی کنم فولام اگرچه بازی سختی در پیش داریم اما فکر نمی کنم.

هلند او در این فصل در فرم بسیار خوبی برای سیتی بوده و در 16 بازی در تمامی رقابت ها 22 گل به ثمر رسانده است، اما غیبت او اکنون به معنای جولیان است. آلوارز او شانس دیگری برای درخشش در خط حمله خواهد داشت.