کاهش وزن با مصرف پروتئین امکان پذیره؟

مهمترین جنبه هر برنامه ای ، چه کاهش وزن یا افزایش وزن و چه افزایش قدرت یا عملکرد ، تغذیه است. اعضا و مراجعین در هر مکانی به طور قابل توجهی بیشتر از سالن بدنسازی را در ورزشگاه سپری می کنند ، به همین دلیل است که من می گویم نتایج ۸۰ درصد تغذیه و ۲۰ درصد ورزش است.

بسیاری از مردم بدنبال کاهش چربی بدن و رسیدن به وزن سالم هستند. اکثر مردم نیاز به کاهش کالری و افزایش ورزش خود را درک می کنند ، که در کل عالی است ، اما این جواب نتایج پایدار نیست.

شایع ترین مسئله کمبود پروتئین در رژیم غذایی افراد است. برنامه ها تمایل دارند تجزیه درشت مغذی ها را بر کربوهیدرات های بالاتر و پروتئین زیاد تنظیم نکنند.

محدوده قابل قبول توزیع درشت مغذی ها برای مصرف کربوهیدرات ها ۴۵-۶۵ ، پروتئین ۱۰-۳۵ و چربی ۲۰-۳۵ از کل کالری دریافتی است.

با چنین دامنه وسیعی از ۱۵ تا ۲۵ درصد از حداقل تا محدوده بالا ، تعجبی ندارد که مردم با درک نسبت مناسب درشت مغذی های مورد نیاز برای نیازها و نوع بدن خود دچار مشکل شوند.

بنابراین ، ممکن است شما همه چیزهایی را که می خورید ردیابی کنید و برنامه شما به شما بگوید که به هدف خود در روز رسیده اید و همچنین درشت مغذی های مورد نیاز خود را داشته باشید ، اما این اعداد برای شما برای رسیدن به اهداف مورد نظر شما تعیین نشده است.

به دلیل رژیم غذایی طولانی مدت ، بسیاری از افراد متابولیسم خود را مختل کرده اند. این افراد علاوه بر کند شدن متابولیسم ، تمرینات مقاومتی لازم برای ساختن توده بدون چربی بدن و افزایش میزان متابولیسم را نیز ندارند.

متابولیسم کند شده را با یک ساعت یا بیشتر تمرینات قلبی چند روز در هفته ترکیب کنید و بیش از آنکه به نفع بدن شما باشد و کنترل وزن طولانی مدت ضرر دارید.

راه حل این است که یک برنامه تمرین مقاومتی و افزایش مصرف پروتئین برای تضمین عضله سازی و بهبود مناسب ایجاد شود.

مصرف پروتئین در طول روز نه تنها به تغذیه بدن کمک می کند ، بلکه باعث سیری و احساس سیری شما در مقایسه با یک غذای پر کربوهیدرات که باعث افزایش کالری می شود ، می شود.

با تمرکز بر مصرف منبع پروتئین در هر نوبت غذا خوردن در روز ، احتمالاً تعداد کالری مصرفی خود را کاهش داده و مصرف پروتئین خود را به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد.

اگر وقت شما کم است و به منبع سریع پروتئین نیاز دارید ، پس از تمرین از مکمل پودر پروتئین آب پنیر استفاده کنید. شیک های پروتئینی سریع ، آسان و کم کالری هستند.

این شیک پروتئین را امتحان کنید

مواد غذایی تشکیل دهنده

۱ فنجان شیر بادام شیرین نشده

۱/۲ فنجان بلوبری منجمد

۱/۲ فنجان انبه یخ زده

۲ پیمانه پودر پروتئین وانیل

۱ قاشق غذاخوری دانه چیا

آماده سازی

در مخلوط کن ، همه مواد را مخلوط کنید تا یکدست شودبه


بیشتر بدانید:

افسانه های کاهش وزن و تغذیه
بهترین پودر پروتئین برای کاهش وزن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *