معرفی هیات انتخاب سریال‌های تلویزیونی و برنامه‌های خانگی جشنواره فیلم شهربه گزارش سرویس مطبوعاتی جشنواره بین‌المللی فیلم ایمنا و شهر، هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم با مسابقات انیمیشن، سریال‌های تلویزیونی و نمایش زنده، مستند و فیلم کوتاه در شاخه‌های سینمای ایران، سینمای محله و ایران و اقلام تبلیغاتی هنر شهری برگزار می‌شود. فیلم های بلند و نیمه بلند برگزار می شود.

جواد رمضان نژاد، امین زندگانی و محمد ریزو لباین جشنواره وظیفه انتخاب آثار در قالب سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی را بر عهده دارد.

جواد رمضان نژاد مدیر مرکز سیما فیلم متولد 1356 در تهران و دارای مدرک دکتری در رشته علوم اجتماعی است. او شبکه پنج، مدیر شبکه افق و مدیر گروه های مستند شبکه چهار است. وی همچنین عضویت در شورای برنامه ریزی و برنامه ریزی شبکه چهار سیما، عضویت در شورای راهبردی مرکز سیما فیلم و عضویت و مدیر شورای برنامه ریزی برای برنامه ریزی مستند سیما را نیز در کارنامه خود دارد. مجتمع آموزشی شهید. نی مرکز بسیج صدا و سیما سردبیری واحدهای خبری صدا و سیما را بر عهده داشته است.

امین زندگانی متولد 1351 بازیگر، فارغ التحصیل از دانشکده تئاتر دانشگاه هنر، مدرس بازیگری و کارگردان تئاتر است. در سال ۱۳۷۴ جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره تئاتر فجر دریافت کرد و در سال ۱۳۸۰ دومین بازیگر منتخب مردم از یک سریال (به مدت چهار سال) از شبکه سوم سیما شد. او در فیلم های «ملک سلیمان»، «فصل فراموشی فریبا»، «من و» بازی کرد. دبوراگلوگاه شیطان – خانه امن، حبیب، مختارنوما، معصومیت از دست رفته، تا سپیده دم، همه چیز هست و پروین، 2 اجرا، گروه تئاتر درو “Hot Egg Tango” را در کارنامه خود دارد.

محمد ریزو لب وی در سال 1360 در تهران به دنیا آمد. او دارای مدرک فوق لیسانس فیلم از دانشگاه است در حال دویدن مدرس زبان فرانسه و دانشگاه. او تهیه کنندگی فیلم هایی چون «بیست و یک روز بعد»، «دیدن این فیلم جرم است»، «هدف گرایی» و «بیست و یک روز بعد» را بر عهده داشته است.حنا«او سابقه دار است، او همچنین در سال 1393 باشگاه فیلم سوره را تاسیس کرده و مدیر آن موسسه سینمایی است.

هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهری به دبیری مجید اکبرشاهی تابستان امسال در تهران برگزار می شود.