مقدماتی جام بین المللی در داخل آسیا + نرم افزار


به گزارش خبرنگار ایمنا : همین الان سه شنبه {نهم} فروردین ماه هفته {دهم} به دلیل گروه اول رویداد مقدماتی جام بین المللی 2022 قطر همراه خود برگزاری سه دیدار برگزار شد.

خدمه سراسری {فوتبال} ایران به دلیل ساعت 16:00 در داخل ورزشگاه امام رضا (ع)پ) علیه لبنان ایرانی ها در داخل {دقیقه} 35 همراه خود پاس کنعانی ها روی بالا سردار آزمون اولیه گل این دیدار را به ثمر رساندند به همان اندازه نیمه اول همراه خود نتیجه نهایی عالی بر a 0 به درآمد ایران به بالا برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نیمه دوم لبنان مشکل کرد به همان اندازه این دیدار را جبران تنبل. برای باخت با این وجود ایرانی ها کار کردن بهتری داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوباره روی دروازه کنعانی ها گل جهانبخش را به ثمر رساند کدام ممکن است وارد دروازه لبنان شد به همان اندازه twiddling با نتیجه نهایی 2 بر a 0 به درآمد ایران به بالا برسد.

خدمه سراسری {فوتبال} امارات به دلیل ساعت 18:15 به مصاف کره سر خورد. نیمه اول این دیدار همراه خود جذب می کند منجر به با این وجود در داخل {دقیقه} 54 نیمه دوم اماراتی سهیل به گل رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها کره نتوانستند باخت را جبران کنند به همان اندازه این دیدار همراه خود شیوع عالی بر a 0 امارات به بالا برسد. .

خدمه سراسری {فوتبال} سوریه به دلیل ساعت 18:15 به مصاف عراق سر خورد. در داخل نیمه اول دالی در داخل سبز گلف ماردیسیان او می رود در داخل {دقیقه} {سوم} عالی گل زودهنگام برای سوریه به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس به دلیل آن قرار است عراقی ها نیاز دارند جبران هستند بی حسی قرار است به آنها بروند در داخل {دقیقه} 31 گل جذب می کند را به ثمر رساندند به همان اندازه twiddling با جذب می کند به بالا برسد. در داخل نیمه دوم توپ به دلیل جاده دروازه حرکت {نکرد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دیدار همراه خود نتیجه نهایی انفرادی منجر به.

نرم افزار این رویداد به رئوس مطالب {زیر} است:

مقدماتی جام جهانی در آسیا + برنامه