تام پرایس ، وزیر سابق بهداشت و خدمات انسانی در جلسه تأییدیه خود در 18 ژانویه 2017 شهادت می دهد. الکس وانگ/گتی ایماژ

  • تام پرایس ، وزیر سابق HHS ، هنوز 1.4 میلیون دلار در حساب مبارزات انتخاباتی کنگره خود دارد.

  • FEC اخیراً نامه ای به کمیته ارسال کرده و از او خواسته است با این بودجه چه کند.

  • پرایس بیش از 450 هزار دلار پول مالیات دهندگان را در پروازهای چارتر خود در دوران وزیر ترامپ به عنوان وزیر بهداشت هزینه کرد.

تام پرایس ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی سابق هنوز 1.4 میلیون دلار در حساب مبارزات انتخاباتی کنگره اش باقی مانده است و کمیسیون انتخابات فدرال می خواهد بداند که با آن چه خواهد کرد.

پرایس نماینده ششمین منطقه کنگره گرجستان از سال 2005 تا 2017 بود ، زمانی که وی توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی انتخاب شد. وی کمتر از یک سال بعد به دلیل انتقاد از استفاده از پول مالیات دهندگان برای سفر با پروازهای چارتر در سراسر کشور استعفا کرد.

در نامه این کمیسیون با اشاره به مبلغ باقی مانده از کمپین آمده است: “آخرین گزارش شما مقدار قابل توجهی از پول نقد موجود را فاش می کند.” “لطفاً استفاده مورد نظر کمیته از بودجه باقی مانده کمپین را توضیح دهید. اگر نامزد قصد دارد کمیته را خاتمه دهد ، کمیته را به عنوان کمیته اصلی کمپین انتخاباتی مجدد تعیین کند یا آن را به کمیته سیاسی چند کاندیدایی تبدیل کند ، لطفاً برای سوابق عمومی به این نکته توجه کنید. . “

مایلز مارتین ، سخنگوی FEC ، به اینسایدر گفت که این کمیسیون نامه هایی را به حساب های مبارزات انتخاباتی ارسال می کند که به نظر می رسد عمدتا خاموش هستند اما بیش از یک آستانه نقدی در دسترس باقی مانده است. FEC ارسال این نوع نامه ها به کمپین ها را در جولای 2018 به عنوان بخشی از تلاش برای اطمینان از مطابقت بهتر با قوانین فدرال آغاز کرد.

این نامه به کمپین پرایس 35 روز فرصت می دهد تا پاسخ دهد. مارتین گفت که اگر این کار را نکنند ، کمیسیون به طور بالقوه می تواند به سمت قانع کننده قیمت حرکت کند تا حساب قدیمی را ببندد.

این نامه هشدار می دهد: “توجه داشته باشید که دارایی های کمیته ، از جمله پول نقد در دست ، ممکن است به استفاده شخصی تبدیل نشود.”

این کمیته نسبتاً فعال بوده و تقریباً 500000 دلار در 4 و 1/2 سال پس از خروج پرایس از کنگره هزینه کرده است. اخیراً ، پرایس در ماه ژوئن 500 دلار به Turning Point USA ، گروه محافظه کار فعال در محوطه دانشگاه کمک کرد. وی همچنین در ماه آوریل 2500 دلار به حزب جمهوری خواه جورج و 2000 دلار به نماینده آدام کینزینگر – جمهوری خواه ضد ترامپ از ایلینوی – در ماه مارس ارسال کرد.

کمپین پرایس همچنین مبلغ 100000 دلار به “صندوق اقدام آمریکا ادامه داد” ، یک PAC فوق العاده که از کمپین های محکوم به محکومیت و سنسورهای سابق حمایت کرد. کلی لوفلر و دیوید پردو از جورجیا قبل از مرحله دوم دور دوم ژانویه 2021. کمک های دیگر در چند سال گذشته شامل 35000 دلار ارسال شده به ستاد انتخاباتی جمهوری خواهان سنا در سال 2019 ، 2 پرداخت 2000 دلار به مخالف اصلی جمهوریخواه مارجوری تیلور گرین ، و اهداف مختلف خیریه است.

خزانه دار کمیته ، پل کیلگور ، که به صورت تلفنی تماس گرفت ، گفت که نمی تواند به هیچ س questionsالی در مورد آنچه که کمیته در آینده ممکن است انجام دهد ، پاسخ دهد. او قبل از قطع تلفن گفت: “من فقط خزانه دار هستم ، من برای خود کمیته صحبت نمی کنم.” درخواست ارسال نظر به ایمیل کمپین پاسخ فوری دریافت نکرد.

استفاده از پول نقد باقیمانده برای پرایس قابل توجه است ، زیرا شهرت خود را به دلیل هزینه 456،000 دلار در بودجه مالیات دهندگان در پروازهای چارتر در دوران کوتاه مدت خود در کاخ سفید ترامپ بدست آورد. واشنگتن پست اخیراً جزئیات جدیدی از استفاده پرایس از پروازهای چارتر از طریق انتشار اسناد دولتی اخیر فاش کرده است. بعدها پرایس نزدیک به 60 هزار دلار به دولت پرداخت کرد تا هزینه سفر وی را جبران کند.

درنهایت ، به شرطی که او به کمیسیون پاسخ دهد ، پرایس می تواند حساب کارزار انتخاباتی قدیمی خود را به طور نامحدود فعال نگه دارد و مجموع کمک های سیاسی قدیمی خود را برای نامزدها و علل مختلف در عملی که برچسب “مبارزات زامبی” نامیده می شود ، هزینه کند.

مقاله اصلی Business Insider را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *