“منچستر سیتی” قیمت برناردو سیلوا را تعیین کرده استبه گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از منچستر عصر اخبار، باشگاه منچسترسیتی، شماره جدید برای رفتن برناردو سیلوا و این بازیکن پرتغالی در صورت دریافت پیشنهاد رکوردشکنی می تواند از جمع “هموطنان” جدا شود.

منچسترسیتی اعلام کرده است که در صورت دریافت پیشنهادی در حدود 100 میلیون یورو (89 میلیون پوند) در تابستان آینده آماده فروش است. سیلوا خواهد بود و این به بازیکن پرتغالی اجازه می دهد تا برود. این بازیکن پرتغالی در پنجره آخر به باشگاه بارسلونا ابراز علاقه کرد اما سر شهر اجازه طلاق ندادند.

باشگاه “بارسلونا” مدت هاست درگیر ترکیب آن بوده است برناردو سیلوا تلاش کرد. باشگاه اسپانیایی می خواهد به جمع او بپیوندد سیلواآماده ریسک بزرگ بود اما در نهایت این منچسترسیتی بود که اعلام کرد هافبک معروف خود را به راحتی رها نمی کند.

باشگاه “بارسلونا” به دلیل مشکلات مالی قادر به پرداخت مبلغ مورد نیاز نیست شهر اینطور نبود، و به همین دلیل بود که قرارداد در تابستان از بین رفت.

“منچستر سیتی” این بار با مبلغ مشخصی برای انتقال سیلوا شناسایی شده و باشگاه ها می توانند برای جذب این بازیکن تلاش کنند. مشخص نیست بارسلونا دوباره خرید خواهد کرد یا خیر برناردو آیا کار می کند یا نه، اما من شهر بدیهی است که او علاقه مند است از تجارت خود سود خوبی کسب کند.

سیلوا او تا ژوئن 2025 با سیتی قرارداد دارد و در این فصل نقش مهمی برای این باشگاه ایفا کرده است. او در 10 بازی در تمامی رقابت ها دو گل به ثمر رساند و سه پاس گل داد.