من قهوه ای های قهوه ای از شش زنجیره مختلف را امتحان کردم. ساوانا سوین ویلسون

  • من در 6 فست فود زنجیره ای معروف از جمله برگر کینگ ، تاکو بل و مک دونالدز ، قهوه ای های قهوه ای را امتحان کردم.

  • برگر کینگ خیلی چرب بود و تاکو بل خیلی نرم و ملایم بود.

  • Chick-fil-A تقریباً درست متوجه شد ، اما سیب زمینی صبحانه مک دونالد ترد و بسیار خوش طعم بود.

قهوه ای های برگر کینگ ناامید کننده چرب بودند.

برگر کینگ قهوه ای های قهوه ای در کیف اصلی روی میز چوبی دارد

برگر کینگز قهوه های هش به اندازه لقمه را سرو می کند. ساوانا سوین ویلسون برای Insider

من به ندرت فکر می کنم وقتی یک تکه غذا آنقدر روغنی است که در کیسه و انگشتان من نفوذ کند ، نشانه خوبی است.

من می دانم که این فست فود سرخ شده است ، بنابراین انتظارات من دقیقاً زیاد نبود ، اما قهوه ای های برگر کینگ دارای طعم چرب ، غلیظ و غم انگیز بودند. میخ واقعی در تابوت طعم مصنوعی بود که بر هر لقمه غلبه می کرد.

راستش را بخواهید ، آنها اصلاً طعم سیب زمینی را نداشتند ، که پرچم قرمز بزرگی بود ، زیرا قهوه ای هاش یکی از ساده ترین غذاها هستند.

حکم: من خودم را هرگز نمی بینم که بخواهم چنین چیزی را صبح زود بخورم.

از جنبه مثبت ، آنها بسیار ترد بودند. اما بین طعم بیش از حد شور و این واقعیت که آنها در روغن غرق شده اند ، من نمی توانم بیشتر از دو تکه بخورم.

قهوه ای هشی تاکو بل باعث شد من آرزو کنم که سیب زمینی دیگری را از منو سفارش دهم.

رنگ تاکو زنگ قهوه ای روی بسته بندی دارد

قهوه ای هشی تاکو بل کمی مرطوب بود. ساوانا سوین ویلسون

من دقیقاً مخالف این نیستم که سیب زمینی نرم تر باشد ، اما این کیک قهوه ای قهوه ای آنقدر شل و چرب بود که عملاً در دست من تجزیه می شد.

با این وجود ، من مایل بودم که به آن فرصت بدهم زیرا من طرفدار زیادی از سایر اقلام سیب زمینی تاکو بل هستم. تاکو سیب زمینی تند یکی از موارد مورد علاقه من در منو استبه

متأسفانه ، پس از چشیدن این ، مشخص است که قهوه ای های قهوه ای تخصص این زنجیره نیستند.

به هر دلیلی ، نمی توانستم تمام این کار را بلعم. حتی با وجود همه چربی ها ، موفق شد از طعم مصنوعی قهوه ای های برگر کینگ جلوگیری کند.

اما استفاده از آن برای قضاوت بسیار کم است ، زیرا این شیرینی سیب زمینی بسیار برجسته بود. در واقع ، در مقایسه با بقیه ، من فکر کردم که به شدت نیاز به چاشنی بیشتری دارد.

سس گوجه مطمئناً به افزایش نت های بسیار ظریف نمکی موجود در آن کمک کرد. اما به خودی خود ، کسل کننده ، چرب و خسته کننده بود.

حکم: من نمی توانم خودم را ببینم که برای سفارش دوباره این کار را از دست می دهم.

اگر برای صبحانه تاکو بل می خورم ، احتمالاً کالایی دریافت می کنم که به هر حال سیب زمینی در آن وجود دارد. قهوه ای هش مانند یک منوی بسیار بی معنی به نظر می رسد مگر اینکه من به طور جدی هوس کربوهیدرات اضافی داشته باشم.

قهوه ای های قهوه ای در کارل جونیور خوب بود.

جونیور کارل  قهوه ای هش در بسته بندی

قهوه ای های قهوه ای دقیقاً برجسته نیستند. ساوانا سوین ویلسون

مدالیون های کوچک قهوه ای-قهوه ای در فهرست منوی کارل جونیور ظاهری متفاوت داشت ، که احتمالاً بیشتر به خاطر همبرگرهای بزرگ و ساندویچ های صبحانه بزرگ شناخته شده است.

شاید عمدی باشه پس از همه ، وقتی شما یک ساندویچ سنگین بیکن و تخم مرغ می خورید ، احتمالاً طرف کمتری می خواهید.

اما نمی توانم فکر کنم که آیا من خیلی سخاوتمند هستم. این قهوه ای های قهوه ای برای خوردن در بین لقمه های غذای دیگر خوب بود ، اما چیزی برای نوشتن در مورد آنها نبود.

حکم: به نظر می رسید که آنها به طور خاص برای کسانی طراحی شده اند که با قهوه ای هاش به عنوان وسیله ای برای سس گوجه فرنگی استفاده می کنند ، و من این کار را به کارل جونیور می دهم – این بسته های سیب زمینی فقط برای چاشنی مناسب بودند.

در غیر این صورت ، آنها در این رتبه بندی یک ورودی فراموش نشدنی و کم تجربه هستند. همه آنها از بالا به پایین بدون مرکز سیب زمینی نرم که قهوه ای هاش را بسیار خوشمزه می کند ، ترد بودند.

قهوه ای هش جک در جعبه طعم مناسبی پیدا کرد ، اما بسیار نازک تر از آنچه انتظار داشتم بود.

جک نگهدارنده دستی در جعبه دارای قهوه ای قهوه ای در بسته است

من جک زیادی در جک در جعبه دریافت نکردم. ساوانا سوین ویلسون

کیک قهوه ای جک در جعبه نشان دهنده تغییر در سیب زمینی صبحانه با کیفیت بالاتر است.

این غذا بسیار گرم سرو می شد و دارای طعم سیب زمینی جامد با شیرینی قابل توجه بود ، اما خوشبختانه بدون طعم چرب عجیب و غریب. من همچنین دوست داشتم که به شکل مربع سرگرم کننده باشد ، زیرا آن را با دیگر هان قهوه ای که امتحان کردم متفاوت می کند.

برای یک لحظه ، من فکر کردم که این می تواند به طور بالقوه مورد علاقه من را برای پول خود اجرا کند. اما بافت همه چیز را برای من خراب کرد.

من عملاً مجبور شدم برای دیدن تکه های کوچک سیب زمینی در بین قسمت خارجی سرخ شده ، چشمانم را جمع کنم. خوردن آن مانند گاز گرفتن چیپس سیب زمینی نپخته احساس می شد.

در پوسته خارجی کمی ترد شد ، اما بافت کلی آن کمی جویدنی تر از ترد به نظر می رسید. این تصور را داشتم که مدتی قبل از سرو نشسته بود.

حکم: به طور کلی ، قابل قبول بود. دور از شگفت انگیز ، اما به اندازه کافی خوب است که بتوانید آن را در کنار ساندویچ صبحانه خود سفارش دهید.

اما در کتاب من نیز امتیازاتی را از دست داد زیرا کمی کوچکتر از سایر قهوه ای های من بود ، و برای 1.99 دلار ، من انتظار داشتم بیشتر از جک در جعبه.

قهوه ای های قهوه ای Chick-fil-A برای غوطه وری ساخته شده اند.

جوجه فیل قهوه ای هش در جعبه

قهوه ای های قهوه ای بافت و طعم مناسبی داشتند. ساوانا سوین ویلسون

Chick-fil-A ممکن است بیشتر بخاطر مرغش شناخته شود ، اما دارای برخی از قهوه های هش مناسب است. با نمونه گیری قبلی برای آزمایش طعم متفاوت ، می توانم تأیید کنم که آنها هنوز مثل قبل خوشمزه هستند.

مانند برگر کینگ و کارل جونیور ، Chick-fil-A دارای دیسک های مایل به قهوه ای مایل به قهوه ای است نه تکه های کوچک و به اندازه کف دست. اما برخلاف دو زنجیره دیگر ، قهوه ای های قهوه ای Chick-fil-A در واقع بافت و طعم مناسب را ارائه می دهند.

آنها کوچک اما محکم بودند و هر قطعه دارای پوسته ای کاملاً ترد و کمی کمی قهوه ای بود که جای خود را به مرکز سیب زمینی خوشمزه ، نرم و مرطوب می داد. همه اینها آنها را برای غوطه ور شدن در سس گوجه فرنگی ایده آل کرد.

از نظر طعم و مزه ، من فکر می کردم این قهوه ای های قهوه ای تمام علامت های مناسب را دارند ، حتی اگر خارج از این جهان شگفت انگیز نباشند. از آنجایی که آنها در روغن بادام زمینی سرخ می شوند ، طعم آنها بسیار ملایم تر است ، اما من آنها را ملایم نمی نامم – آنها فقط بیشترین طعم سیب زمینی واقعی را داشتند.

با وجود اینکه روغن قابل توجهی روی جعبه وجود داشت ، من آنها را اصلاً چرب نمی دیدم.

حکم: بافت ترد و کیفیت غوطه ور شدن آن باعث شد که وقتی این غذا را شروع کردم خوردن آن را کنار گذاشت.

علاوه بر این ، با سفارش 1.39 دلار ، آنها بهترین معامله نسبت به قیمت به نظر می رسند.

تنها شکایت من مربوط به جعبه ای است که آنها وارد شده اند. من به سختی آموختم که اگر این قهوه ای های قهوه ای را برای مدت طولانی در زیر درب به دام بیندازید ، تبدیل به قطعات نرم سیب زمینی می شوند.

قهوه ای هش مک دونالد بهترین بافت و طعم را داشت.

قهوه ای مکدونالد در بسته بندی اصلی

وقتی صحبت از قهوه ای های قهوه ای به میان می آید ، هیچ زنجیره ای دیگر نمی تواند از کلاسیک پیروز شود. ساوانا سوین ویلسون برای Insider

هرکسی که یک قهوه ای مکدونالدز خورده باشد می داند که این زنجیره تقریباً استاندارد طلایی سیب زمینی صبحانه سریع است.

به راحتی می توان عشق تقریباً جهانی به این افراد را به نوستالژی تبدیل کرد ، اما مک دونالد کاملاً می داند که چه می کند.

قهوه ای هش من به طرز خیره کننده ای گرم سرو می شد و قطرات روغن قابل رویت روی چین پوسته سیب زمینی کشیده می شد. رنگ طلایی عسلی آن نشان دهنده خوشمزه بودن غذاهای سرخ شده است.

همچنین طعم جسورانه و خوشمزه ای داشت – احتمالاً به دلیل طعم گوشت گاو که مک دونالد به روغن سرخ کرده خود اضافه می کند – بنابراین من مایل بودم از چربی آشکار چشم پوشی کنم.

بهترین قسمت این است که به نظر می رسد روغن اضافی تأثیر منفی بر بافت نداشته باشد. شاید این ناشی از چندین دهه کامل کردن دستور العمل باشد ، اما هیچ چیز در مورد این کیک نمناک نبود ، که به نظر می رسد علم را نادیده می گیرد.

من برآمدگی های کوچک بین هر تکه سیب زمینی را پیدا کردم که به قهوه هش مک دونالد یک لقمه فوق العاده رضایت بخش می داد. طعم سیب زمینی شور و چرب نیز به زیبایی با تقریباً همه اقلام موجود در منوی صبحانه ترکیب می شود.

حکم: با مصرف بسیاری از این حبوبات سیب زمینی در طول زندگی ، می توانم تأیید کنم که آنها شهرت نوستالژیک خود را دارند.

اگر از راحتی سفارش غذا و دانستن اینکه دقیقاً چه چیزی را به دست خواهید آورد لذت می برید ، سراغ این غذای کلاسیک بروید.

مقاله اصلی را در Insider بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *