مهمترین اخبار ایمنا از اتفاقات امروز؛ 17 اکتبربه گزارش خبرنگار «ایمنا»، مهمترین اخبار رویدادهای امروز – یکشنبه 26 مهرماه به شرح زیر است:

این را یکی از مقامات محلی این شهر گزارش کرده است فاریاب هم همینطور علت قتل دو زن در این شهرستان را اختلاف خانوادگی ناشی از پسر عموی یکی از این زنان عنوان کرد. تاکید کرد هویت قاتل مشخص است، وی تحت تعقیب و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

ادامه مطلب

در پی وقوع جنایتی هولناک در یک ساختمان مسکونی واقع در بلوار هوشیمیه مشهد، با دستور و دستور قاضی، تحقیقات پلیس آگاهی خراسان رضوی انجام شد. سفر (قاضی ویژه قتل) شروع کرد و متوجه شد که مرد 47 ساله ای به نام محمد جواد با سه ضربه چاقو کشته شده و تنها همسر و دختر خوانده اش در خانه بوده است.

ادامه مطلب

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اردیبهشت ماه سال 1401 زمانی که مرکز فوریت های پلیسی 110 از کشته شدن یک شهروند 32 ساله در این شهرستان خبر داد. گفتبلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل وقوع جنایت حاضر شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

ادامه مطلب

بیانیه سازمان پزشکی قانونی در باره علت مرگ مرحوم مهسا امینی بر اساس شواهد پزشکی منتشر کرد بیمارستان همانطور که در: نظر ج. تی اسکن مغز و ریه، نتایج معاینه فیزیکی و کالبد شکافی، آزمایشات پاتولوژی و مرگ نامیده شد سرچشمه گرفته از ضربه زدن به رئیس و اندام ها و عناصر حیاتی بدن وجود نداشت.

ادامه مطلب

۱۴ مهرماه سال جاری درگیری در محله کمیل تهران باعث مرگ مرد جوانی شد. بلافاصله سوسن غلومی مطبوعات را باز کنید کارآگاه قتل پایتخت به همراه تیم جنایی در محل حاضر شدند و تحقیقات را آغاز کردند. در تحقیقات انجام شده مشخص شد در جریان درگیری قاتل متهم با شیشه شکسته به مقتول برخورد کرده است. به زودی و در عملیاتی غیرمنتظره قاتل جوان را دستگیر کردند.

ادامه مطلب

ساعت چهار بامداد جمعه 24 مهرماه مرد جوانی با پلیس چیتگر تماس گرفت و گفت: من و دو تن از دوستانم در محوطه دانشگاه به ضرب گلوله کشته شده ایم. به محض اعلام این خبر بلافاصله ماموران پلیس و اورژانس محل را ترک کردند قرار داشت و پس از بررسی های اولیه مشخص شد که یک جوان بر اثر اصابت گلوله و دو نفر دیگر در چند متری وی جان باخته اند. شخص به شدت مجروح شدند.

ادامه مطلب

سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: پلیس امنیت عمومی خوزستان با اقدامات اطلاعاتی و فنی طولانی مدت یک گروه تبهکار بین استانی قاچاق اسلحه و مهمات، شبکه فعالیت را شناسایی کردند. گزارش شده است که قاچاقچیان یک کشور خارجی از طریق یکی از مناطق غربی در حال آوردن سلاح جنگی به استان خوزستان هستند.

ادامه مطلب

ساعت 9 صبح روز شنبه 16 مهرماه ماموران کلانتری 145 ونک با کارآگاه محمدجواد شافعی مبنی بر کشف جسد مردی در داخل آن تماس گرفتند. کیسه پس از انتشار این گزارش، بازپرس جنایی به محل حادثه، میدان ونک، ورودی بزرگراه کردستان رفت.

ادامه مطلب

هشتم فروردین ماه سال جاری، رسیدگی به مرگ مشکوک مرد جوانی به نام احمد در یکی از بیمارستان های تهران در دستور کار بازپرس قتل های پایتخت، محمد وهابی قرار گرفت. در بررسی های اولیه مشخص شد که پنج روز قبل از این حادثه فردی ناشناس احمد را با سوختگی شدید به بیمارستان منتقل کرده و پنج روز بعد احمد بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.

ادامه مطلب

چندی پیش رسیدگی به قتل مرد جوان در پارکینگ منزلش در شرق تهران در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت. تهران به گفته وی، تصاویر دوربین مدار بسته در مقابل منزل مقتول نشان می داد که دو فرد ناشناس وارد منزل وی شده اند.

ادامه مطلب

دختر 17 ساله ای برای شکایت از پسر عمویش به کلانتری مراجعه کرد میرزاکوچکخان بود در در حالی که بیانگر اعتماد به نفس کاذب و کلمات عاشقانه من بود مرز وی به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: پدر و مادرم 20 سال پیش از افغانستان به ایران آمدند. مهاجرت این کار را کردند و من در مشهد به دنیا آمدم و نهمین فرزند خانواده هستم.

ادامه مطلب