مورائیس: تا پایان قراردادم در سپاخون می مانمبه گزارش خبرنگار ایمنا، خوزه مورایس وی پیش از دیدار مهم تیم فوتبال “سپاخون” مقابل “سپاخون” در نشست خبری گفت: هفته فوتبالی کاملی داشتیم. اول لیگ قهرمانان اروپا و بعد لیگ برتر اروپا، به هر حال مردم این بازی ها را دنبال می کنند، من هم آنها را دنبال می کنم. ویژه هفتگی و بازی مهم در پیش؛ دربی نیست، اما به نوعی El clasico گنجانده شده است. بازی فردا برای لیگ، باشگاه ها، هواداران و کل کشور مهم است. همچنین شادی مردم در گرو یک بازی زیباست. امیدوارم بازیکنان نمونه خوبی از کنتراست جذاب باشند و شاهد یک بازی زیبا برای جامعه باشیم.

او از طردشدگان صحبت کرد در باره وی با لغو قرارداد خود با سپهخون افزود: آماده پاسخگویی به این شایعات هستم چرا که اگر جواب بدهم برای جامعه راضی کننده تری است. وقتی بازی مهم است و کلاسیک در ادامه، طبیعی است که شایعاتی علیه تیم منتشر شود. من با سپهخون قرارداد بلندمدت دارم و برای رسیدن به خواسته هایم از ته دل برنامه ریزی می کنم. من مرد هستم و اگر کاری را شروع کنم باید تمامش کنم.

سرمربی تیم فوتبال سپخون ادامه داد: آماده تکرار موفقیت ها هستیم. بازی با پرسپولیس با استقلال متفاوت است و باید به هدف خود برسیم. بازی آسانی پیش رو نداریم، حریفمان مطمئنا بازی قابل احترام و جذابی خواهد بود.

مورایس وی افزود: روش من نسبت به بازیکنان این گونه است من اصل هستم 20 نفر هستند، همه بازیکنان با هم کار می کنند، به یکدیگر احترام می گذارند و یکدیگر را بهبود می بخشند. شرایط من طوری است که به بازیکنان استراحت نمی دهم. من سعی می کنم هر بازی را استراتژی کنم زیرا فاصله بین بازی ها زیاد است و همه می توانند بازی کنند.

وی در خاتمه گفت: همیشه برای تاکتیک تیم در مسابقاتمان به حریف نگاه کنیم، باید روی کیفیت حریف و شرایط موجود تمرکز کنیم. مطابق با بیایید توانایی خود را برای رقابت با تیم خود افزایش دهیم جنبش و ما به موقعیت‌هایی واکنش نشان می‌دهیم، وقتی توپ را از دست می‌دهیم ساختار ما تغییر می‌کند، دفاع انجام دادن این یک کار تیمی است و همه بازیکنان وظایف خاصی دارند. وقتی توپ را در اختیار داریم. باید بگویم که فوتبال فقط یک چیز نیست و همزمان اتفاقات دیگری می افتد مشاهده کننده پرسپولیس برای کسب نتیجه تیمی خاص و باهوش است و به یک شکل نمی توان به هدفش رسید. ما یازده بازیکن داریم و هر کدام در تیم جای دارند.