مک بوک های آینده ممکن است دو نمایشگر داشته باشندبه گزارش سرویس ترجمه ایمنا، اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آمریکا اخیرا اپلیکیشن جدیدی از اپل در رابطه با مدل مک بوک آینده این شرکت دریافت کرده است. این پتنت با شماره 20220326777 به لپ تاپ با طرح شیشه ای مربوط می شود. آخرین ثبت اختراع اپل یک مک بوک را با یک قسمت شیشه ای نشان می دهد که می تواند به عنوان یک صفحه کلید مجازی یا کنترلر بازی یا کنترل موسیقی و سرگرمی استفاده شود. این قسمت شیشه ای همچنین می تواند به عنوان یک شارژر بی سیم برای محصولاتی مانند آیفون و اپل واچ عمل کند.

اپل برای اولین بار در سال 2018 یک پتنت مک بوک با طرح شیشه ای به ثبت رساند و از آن زمان تاکنون حدود 20 طرح جدید به پتنت خود اضافه کرده است. به نظر می رسد این شرکت انواع مختلف مک بوک را مورد بررسی قرار داده و قصد دارد برخی از ویژگی های مهمی را معرفی کند که ممکن است کاربران در مدل های آینده این محصول علاقه مند شوند.

گواهی ثبت اختراع اپل همچنین به نمایشگرهای LED، LCD و OLED اشاره می کند که انتظار می رود در مک بوک ها تغییراتی داشته باشند. 2222 در حالی که ویژگی های ذکر شده جالب به نظر می رسند، هیچ یک از آنها گنجانده نشده اند. البته، ما تقریباً در مورد مدل های مک بوک پرو 14 و 16 اینچی مطمئن هستیم. 2222 تفاوت چندانی با مدل های فعلی این محصول که به زودی عرضه می شود ندارد و انتظار می رود تنها به تراشه های به روز مجهز شود.