نمی دانید چگونه می توانید با حداقل تلاش موج را در ساحل برانید؟ آرایشگر مشهور سارا پوتمپا سه روش برای این کار را به اشتراک می گذارد.

اگر به دنبال طراوت بخشیدن به ظاهر خود هستید ، یافتن روش های جدید برای حالت دادن به موهای شما می تواند بخشی از این معادله باشد. چه در تابستان و چه بعد از آن ، هیچ روش مدرن تری برای شکل دادن به قفل های خود وجود ندارد ، مگر با ایجاد موج ساحل.

اگر به ساحل نزدیک نیستید ، ممکن است فکر کنید این غیرممکن است. با این حال ، با کمک آرایشگر مشهور سارا پوتمپا ، این تمام شد.

به خواندن ادامه دهید تا بهترین نکات و ترفندهای او را برای شکل گیری امواج کامل ساحل بیاموزید.

چگونه می توان امواج ساحل را دریافت کرد

دو راه اصلی برای ایجاد امواج در ساحل وجود دارد: یا می توانید یک شبه عمل کنید ، یا در روز ، می توانید زیبایی فوری ساحل را انتخاب کنید.

بسته به ترجیحات خود ، می خواهید یکی از سه روش زیر را دنبال کنید.

زنی با شلیک از پنجره ماشین به بیرون نگاه می کند

1. بافت + صبر کنید

برای دستیابی به امواج راحت شبانه در ساحل ، Potempa می گوید یک رویکرد را خودتان انجام دهید.

او می گوید: “شما می توانید با خوابیدن در بافتن و بیرون آوردن آنها هنگام بیدار شدن ، به امواج ساحلی نرم دست پیدا کنید.”

فقط از روش تصادفی بافتن نخ های مرطوب استفاده نکنید. در عوض ، Potempa دستورالعمل های زیر را شرح می دهد:

  1. با استفاده از نرم کننده مرطوب کننده مو شروع کنید. موها را با موهای خشک یا مرطوب شانه کنید.
  2. موهای خود را به دو تار تقسیم کنید.
  3. پس از کشیدن موهای خود تا انتها ، صبر کنید تا کاملاً خشک شود تا بافت ها را جدا کنید.

نکته: برای موج کامل ساحل ، Potempa توصیه می کند که موهای خود را از بالا محکم تر ببندید و از پایین سست تر کنید.

سپس ، اگر موج فوری ساحل را ترجیح می دهید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. محصولات Texturizing + Scrunch را اعمال کنید

ابتدا ، Potempa می گوید شما می توانید بافت طبیعی خود را با استفاده از موس به ریشه موهای خود و اسپری کردن اسپری تقویت کننده پشم بر روی قسمت های میانی و انتهای آن بهبود دهید.

او دستور داد: “سپس یک تی شرت یا حوله نرم بردارید و آن را تا کنید.”

نکته: برای تنظیم مدل از سشوار با ضمیمه پخش کننده استفاده کنید.

زنی با استفاده از اتوی حلقه ای موج ساحلی کامل را دریافت می کند

3. از وسایل گرم شده برای امواج بدون درز ساحل استفاده کنید

البته ، اگر می خواهید بی دردسرترین و ثابت ترین امواج ساحلی را دریافت کنید ، به همین دلیل ابزارهای یک ظاهر طراحی شده گرم وجود دارد.

پوتمپا ، که خود طرفدار امواج ساحلی بدون زحمت است ، Beachwaver Pro را ایجاد کرد تا به دوستداران زیبایی یک رویکرد سریع و آسان برای سبکی ارائه دهد که گاهی اوقات دستیابی به آن دشوار است.

او توضیح می دهد: “Beachwaver با لمس یک دکمه امواج فوق العاده ای به شما می دهد.” “این فقط یک فر فر گردان است که با یک مفهوم حرفه ای اما ساده طراحی شده است: برای کاهش زمان حالت دهی.” این ابزار منحصر به فرد از دستگاه های فر برای استاندارد است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​و فرهای کامل را تشکیل می دهد. امواج ساحل با حداقل تلاش.

نکته: آیا دستگاه فر کننده دیگری دارید که دوستش دارید؟ فقط از این استفاده کنید و نکات یک ظاهر طراحی شده در بالا را دنبال کنید – یعنی جهت موهای خود را در اطراف بشکه مخلوط کنید – تا در خانه امواج موج دار ساحلی ایجاد شود.

افکار پایانی

اکنون که می دانید چگونه از سه طریق موج ساحل را دریافت کنید ، تقریباً کارتان تمام شده است. اما در ابتدا ، Potempa آخرین نکته را برای شما به ارمغان می آورد که می خواهید از آن استفاده کنید.

او می گوید رایج ترین اشتباه برای این مدل مو این است که به طور تصادفی یک بافت فوق العاده ترد ایجاد کنید. برای اجتناب از این امر ، او می گوید که اجتناب کنید:

او هشدار می دهد: “این محصولات موها را ترد می کند.” “در عوض ، یک محصول انعطاف پذیر و انعطاف پذیر را امتحان کنید” برای حفظ و نگهداری یال ساحلی رویاهای خود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *