به عنوان فردی که دوست دارد همه چیز را سازماندهی کند ، می توانید شرط بندی کنید که تلفن من بدون مشکل است. من به شما نشان می دهم که چگونه تلفن خود را با سه کار ساده که می توانید فوراً انجام دهید ، سازماندهی کنید!

نحوه سازماندهی عکس ها بر روی تلفن خود

تلفن شما احتمالاً پر استفاده ترین دستگاه شما است

من میفهمم. تلفن ما خط نجات ماست. من بیشتر از آنچه می خواهم اعتراف کنم از تلفن خود استفاده می کنم ، اما این یکی از بهترین ابزارهایی است که برای کارم استفاده می کنم.

من می گویم که 90 درصد از عکس هایی که این روزها در KERF می بینید با iPhone من گرفته شده است (به لطف دوربین های با تکنولوژی بالا) و صندوق ورودی و ابزارهای مدیریت پروژه من برای برنامه ریزی روز کاری من کلیدی است.

البته ، من همچنین از تلفن خود برای مصارف بسیار شخصی استفاده می کنم. بسیار مهم است که تلفن من بدون مشکل کار کند ، بنابراین من ده ها عکس جذاب توس را ورق نمی زنم تا آنچه را که برای یک پست وبلاگ حساس به زمان نیاز دارم پیدا کنم.

این که آیا از تلفن خود برای تجارت استفاده می کنید یا فقط برنامه هایی دارید که پیدا کردن چیزی را غیرممکن می کند ، من می توانم کمک کنم!

گاهی اوقات کار پاکسازی به دلیل حجم زیادی که با آن شروع می کنید می تواند دلهره آور باشد. من اینجا می آیم Declutter نام بازی من است.

مانند هر پروژه بزرگ ، برداشتن چند قدم سریع برای چرخاندن توپ گامی مهم برای رسیدن به هدف بزرگتر شما است.

بنابراین ، بیایید فوراً تلفن شما را با هم بچشیم …

چگونه می توانید تلفن خود را در 3 مرحله ساده سازماندهی کنید

1. برنامه های بلا استفاده را از صفحه اصلی حذف کنید.

لازم نیست امروز همه آنها را حذف نصب کنید ، اما از طریق صفحه اصلی (یا صفحه) خود بروید و برنامه هایی را که به طور هفتگی استفاده نمی کنید حذف کنید.

ایده آل این است که برنامه هایی را که استفاده نمی کنید (به عنوان مثال ، این برنامه یک بار هتل که برای اقامت بارگیری کرده اید) حذف کنید. اما اگر مطمئن نیستید که آیا ممکن است دوباره به برنامه ای نیاز داشته باشید ، می توانید همه آنها را به یک پوشه منتقل کرده و در صورت نیاز به آنها ، آنها را به عقب بکشید.

اگر نمی خواهید برنامه ها را به طور کامل از تلفن خود حذف کنید ، حداقل آنها را از صفحه اصلی خود حذف کنید. در صورت لزوم می توانید از نوار جستجو یا کتابخانه برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید.

برنامه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنید باید در اولین صفحه اصلی شما باشند. هر چیزی که در اولویت نیست ، دوست دارم در پوشه ای در صفحه 2 قرار دهم. مانند Uber / Lyft / Airlines در یک پوشه سفر یا برنامه هایی مانند Grub Hub و Roots را در پوشه Food صادر کنید. من فقط گاهی اوقات از آنها استفاده می کنم ، بنابراین نمی خواهم هیچ یک از املاک و مستغلات اصلی من تحت تأثیر قرار گیرد.

2. اعلان های غیر ضروری را خاموش کنید.

به صفحه اصلی نگاه کنید و ببینید اعلان ها در کجا جمع می شوند. آیا 25 نشان خوانده نشده در کنار برنامه های Pinterest یا Facebook خود دارید؟ اعلان ها برای تماس های متنی و تلفنی مهم هستند ، اما اکثر ما نیازی به این حواس پرتی بصری از بسیاری از برنامه های خود نداریم.

من نمی توانم در برابر این نشان ها مقاومت کنم !! قرمز باعث می شود احساس اضطراب کنم ، مثل اینکه چیز مهمی را از دست داده ام ، حتی اگر خود برنامه مهم نباشد (من شما را دنبال می کنم ، فیس بوک). من تقریباً برای همه برنامه های خود نشانها و اعلان ها را خاموش می کنم ، به جز برنامه های ارتباطی (متن ، تماس ، وکسر).

کاربران iPhone: به تنظیمات >> اعلان ها بروید و 2 دقیقه وقت بگذارید تا اعلان ها را برای هر برنامه ای که به زمان روز حساس نیست خاموش کنید.

اضافی ، اضافی: چگونه با تلفن خود شکست بخوریم

3. چیزی را حذف کنید.

گوشیت کجا بهم ریخته؟ برنامه یادداشت ها؟ رول دوربین شما؟ پیامک ها یا ایمیل های شما؟ یک دقیقه وقت بگذارید تا برنامه ای را که بیشتر شما را نگران می کند پیدا کنید و محتوای قدیمی را پاک کنید. سپس از خود بپرسید آیا راهی برای ایجاد یک سیستم جدید وجود دارد تا دفعه بعد پیکسل ها جمع نشوند!

برای من ، برنامه Notes یکی از آن برنامه ها است زیرا رایج ترین برنامه من برای ایده ها ، کوپن ها ، لیست ها و موارد دیگر است. من همچنین دوست دارم برنامه یادآوری های خود را هر از گاهی از یادآوری هایی که دیگر به آنها نیازی ندارم پاک کنم. و البته یک دوربین وجود دارد ، اما من در دوره خود سیستم کاملاً متفاوتی برای آن دارم!

حالا ، آیا احساس خیلی بهتری ندارید؟ سیستم ها پاسخی برای ماندن در بالای کل آشفتگی دیجیتالی هستند!

تلفن همراه با دوره آشفتگی دیجیتال

راهنمایی های بیشتری برای سازماندهی می خواهید؟

آیا می خواهید ترفندهای بیشتری را برای سازماندهی دیجیتال بیاموزید؟ کارگاه رایگان من را اینجا ببینید: چگونه ایمیل ، عکس ها و فایل های خود را سازماندهی کنیدبه

همچنین می توانید لذت ببرید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *